Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Podsumowanie tygodnia (19 – 25 kwietnia)

Sprawdźcie co piszczało w trawie w ubiegłym tygodniu!

Tydzień bez większych wydarzeń. Mimo to zapowiedziano kilka gierek, w tym nowy port detektywistycznego hitu od Capcomu. Dużo się dzieje po drugiej stronie i coraz więcej informacji dociera do nas o nowych współpracach. Wydawcy i deweloperzy zbroją się na E3. Święto graczy już za niespełna 7 tygodni!


Zapowiedzi nowych gier

Empire of Angels IV

Oferując świeże spojrzenie na historię Asgardu, Empire of Angels IV przedstawia jego historię, postacie i mechaniki pozwalające cieszyć się tą zupełnie nową przygodą. Rozgrywka jest elastyczna i dostępna dla nowicjuszy, ale cele cząstkowe i wszechstronny system rankingowy, dodają warstwy wyzwań, które bez wątpienia docenią weterani strategii. Głębokie intrygi polityczne o tematyce fantasy i zbliżające się widmo wojny są równoważone przez beztroskie interakcje między postaciami, humorystyczne podejście do życia, kuszące projekty i umiejętność rozbicia zbroi twoich przeciwniczek!

Data Premiery: lato 2021
Gatunek: Taktyczny RPG
Deweloper: Softstar Entertainment
Wydawca: Eastasiasoft

Grotto

Grotto to mistyczne, narracyjne doświadczenie. Jesteś Wróżbitą. Tym, który potrafi rozmawiać z gwiazdami i ujawniać ich przesłania. W czasie zamieszania plemię doliny zwraca się do twoich zdolności wróżenia i oczekują od ciebie wskazówek. Ich losy będą się zmieniać w zależności od twoich wróżb. Przemyśl każdą konstelację lub pozwól gwiazdom swobodnie wejść do twojego umysłu. Jesteś Wróżbitą, a Twój sposób odczytywania przyszłości zależy tylko od Ciebie.

Data Premiery: Q3/Q4 2021
Gatunek: Narracyjna Gra Fantasy
Deweloper: Brainwash Gang
Wydawca: Digerati

Oddventure

Oddventure to gra JRPG opowiadająca o nieszczęściach Charliego – nihilistycznej i zbuntowanej nastolatki z problemami złości i niezręcznością społeczną. Charlie szuka swojego kłopotliwego brata Bonzo i ostatecznie szuka drogi do domu. Akcja rozgrywa się w Królestwie Luksji, krainie rodem z oryginalnych baśni braci Grimm z mrocznym, nietzscheańskim akcentem.

Data Premiery: Q3 2022
Gatunek: JRPG
Deweloper: Infamous Rabbit
Wydawca: Pineapple Works

Tandem: A Tale of Shadows

W Tandem: A Tale of Shadows fani platformówek z puzzlami oraz przygodowych gier akcji będą mogli zerwać kurtynę otaczającą pięć pięknych światów inspirowanych epoką wiktoriańską. Gracze będą przełączać się, między widokiem z góry sterując Emmy i widokiem poziomym kierując Fentonem. Używaj latarni tej pierwszej, aby rzucać cienie, które pluszowy miś będzie mógł przekroczyć. Inteligentne przeszkody i sprytna mechanika rozgrywki zmuszą graczy do ciągłego skupienia.

Data Premiery: 2021
Gatunek: Logiczna Platformówka
Deweloper: Monochrome
Wydawca: Hatinh Interactive

Test Drive Unlimited Solar Crown

To Twoje pierwsze spojrzenie na nowe uniwersum Test Drive Unlimited! Twoim celem jest Solar Crown – połóż żetony na stole i wejdź za wszystko w swoim stylu. Nie pozostawiaj nic przypadkowi i rozstrzygaj swoje spory na ulicach! Zupełnie nowy Test Drive Unlimited zachowuje DNA z pierwszych gier i dostosowuje je do czasów współczesnych. Masz swobodę rozwoju, powraca też klasyczna koncepcja otwartych mistrzostw. Ścigaj się, rejsuj i spędzaj czas ze znajomymi do zachodu słońca, a nawet po!

Data Premiery: TBA
Gatunek: Wyścigi
Deweloper: KT Racing
Wydawca: Nacon

The Great Ace Attorney Chronicles

Kolekcja pozwoli nam poznać przodka Pheonixa Wrighta – Ryunosuke Naruhodo, a będzie to pierwsze spotkanie z oboma grami dla graczy na Zachodzie, ponieważ gra nigdy nie opuściła granic Japonii. Akcja będzie się działa w Wiktoriańskim Londynie, więc nie zabraknie także Herlock Sholmesa. Gry wprowadzą dwie nowe mechaniki: Dance of Deduction i Summation Examination, które przełożą się na sukces na miejscu zbrodni i sali sądowej.

Data Premiery: 27 lipca 2021
Gatunek: Przygodówka Detektywistyczna
Deweloper: Capcom
Wydawca: Capcom

Wicce

Dawno, dawno temu „Wicce” mieszkała w lesie z córką. Pewnego dnia zabrała swoją młodą dziewczynę na posyłki i wróciła dopiero w nocy. Wicce udała się do najgłębszej i ciemnej części wioski, aby znaleźć swoją córkę. Zastała tam epidemię, która spowodowała upadek ludzi i pojawienie się „Śmierci”. Wicce została wyleczona, ale papież uznał ją za czarownicę i rozpoczął polowanie na nią.

Data Premiery: maj 2021
Gatunek: Scrollowana Platformówka
Deweloper: Alpheratz
Wydawca: CFK


Potwierdzone daty premiery

  • Nongunz: Doppelganger Edition – Nihilistyczna platformówka akcji zadebiutuje 6 maja.
  • Wing of Darkness – Production Exabilities ogłosiło, że gra jest w złocie i jest gotowa do premiery 3 czerwca.
  • In Sound Mind – 3 sierpnia postraszymy się w tym pierwszoosobowym horrorze.
  • Retro Machina – 12 maja dniem retro-futurystycznej przygodówki akcji pełnej łamigłówek.
  • Ys IX: Monstrum Nox – Oczekiwanie na kolejną część świetnego RPG-a akcji dobiegnie końca 9 lipca.
  • Just Die Already – 20 maja zrobimy rozróbę wśród staruchów.

Nowe informacje i aktualizacje


Doniesienia z Japonii


Plotki

  • Współpraca Nintendo i Microsoftu – Wystąpienie Microsoftu podczas Game Stacku po raz kolejny dolało paliwa do ognia dla plotek o nadchodzącej współpracy dwóch gigantów elektronicznej rozrywki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Cisza po burzy

Nintendo Switch

Z lekkim poślizgiem, ale jest!

Nintendo Switch

Ostatni tydzień lata był całkiem gorący

Nintendo Switch

TGS nadciąga!