Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

lut282023

Crossroads Inn

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na dostawy, a staniesz się najsłynniejszym oberżystą w historii Delcrys!

maj122023

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

cze302023

Story of Seasons: A Wonderful Life

All-day event

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem wychowujecie dziecko i patrzycie, jak dorastają na waszych oczach. Po zakończeniu każdego dnia pracy na farmie możesz łowić ryby, szukać starożytnych skarbów w lokalnych wykopaliskach lub rozmawiać ze znajomymi w mieście, aby stworzyć cenne wspomnienia. A kiedy miną lata, Twoje dziecko będzie na tyle duże, że samo wybierze zawód… Czy odziedziczy gospodarstwo? A może odnajdą swoje powołanie gdzie indziej? Tylko czas powie. Ta remake ukochanego klasyka zawiera wiele nowych wydarzeń, ulepszone festiwale, więcej przepisów kulinarnych i róg obfitości nigdy wcześniej niewidzianych upraw. Szukasz więcej atrakcji na farmie? Rób zdjęcia swojej rodzinie za pomocą nowej funkcji aparatu, ubieraj się w swoje ulubione stroje lub pomagaj współmieszkańcom w spełnianiu ich próśb. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza przygoda w STORY OF SEASONS, czy też wracasz do Zapomnianej Doliny, czeka na Ciebie wspaniałe życie.

gru312023

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Wyścigów nigdy za mało, szczególnie takich w prawdziwych pojazdach. Niestety trzeba podejść do tytułu nieco sceptycznie, bo ostatnie ścigałki od Nacon’a, miały problemy techniczne na Nintendo Switch. Zupełnie nowy Test Drive Unlimited zachowuje DNA z pierwszych gier i odświeża je na potrzeby współczesności. Masz swobodę rozwijania się, jak tylko chcesz, powraca też klasyczna koncepcja otwartych mistrzostw. Personalizacja nie jest zarezerwowana tylko dla twoich samochodów, ale także dla twojego awatara, a będzie lepsza niż kiedykolwiek. Musisz się ubrać, żeby zaimponować!

gru312023

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Najgorętsza gra grudnia straciła ten tytuł, ponieważ WayFroward nie wyrobiło się z pracą i przełożyło premierę gry na nadchodzącą wiosnę. W tym remake’u dostępne będą dwie kampanie, pierwsza z Advance Wars i druga z Advance Wars 2: Black Hole Rising, dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, jak poradzimy sobie z rolą dowódcy polowego w tych świetnych strategiach, pełnych turowych walk. Powracają znani dowódcy tacy jak Max, Sami i Andy, a wraz z nim ich specjalizacje i umiejętności specjalne. Jeśli jednak uporacie się z fabułką, to możecie wyzwać swoich znajomych na potyczkę w nawet 4 osoby.

gru312023

Project Buramato

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Project Buramato to przygodowa gra wideo 3D, wzorująca się na przygodowych grach akcji, oparta na tradycyjnych borneańskich opowieściach ludowych. To tak naprawdę platformowa strzelanka akcji 3D, w której gramy z perspektywy trzeciej osoby. Minimalistyczna fabuła pozwoli w pełni skupić się na klimacie. Podczas eksploracji krainy dawnych lordów w pięknych, półotwartych środowiskach świata, zawalczymy z mistycznymi stworzeniami w opartej na magii strzelance.

gru312023

AEW: Fight Forever

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


AEW: Fight Forever łączy w sobie nostalgiczną atmosferę wrestlerów w stylu arcade z innowacyjnymi finiszerami All Elite Wrestling i ofensywnymi ruchami w tandemie. All Elite Wrestling zdobywa obecnie szturmem sieci TNT i TBS dzięki cotygodniowym programom Rampage i Dynamite, w których występują największe legendy, jakie weszły na ring, oraz pokaźna liczba nowych, imponujących talentów AEW. AEW: Fight Forever ma najlepszych z najlepszych z tej puli talentów w jednej grze! W Fight Forever wrestling w trybie współpracy online osiąga zupełnie nowy poziom dzięki meczom Tag Team, które zawierają sekwencje manewrów zespołowych wykonywane za pomocą prostych komend. Rozbudowany tryb kariery, dostosowywanie wrestlerów, charakterystyczne dla AEW areny, wiele rodzajów rozgrywek i więcej rodzajów meczów niż można zliczyć, w tym trochę starej, dobrej, nienadzorowanej zabawy – to wszystko czeka na ciebie!

gru312023

Akiba’s Trip: Undead & Undressed

All-day event


AKIBA’S TRIP opowiada historię jednego z nieszczęśników: młodego mężczyzny o imieniu Nanashi, który został zwabiony w pułapkę w obietnicy rzadkich dóbr i przemieniony w jednego z chodzących nieumarłych. Oszczędzono mu jednak najgorszego losu dzięki krwawemu pocałunkowi tajemniczego łowcy Synthisterów o imieniu Shizuku. Wraz z resztą swoich towarzyszy w organizacji nieoficjalnie nazwanej „Akiba Freedom Fighters”, Nanashi i Shizuku muszą odkryć prawdę stojącą za plagą Synthister i uratować Akibę przed opanowaniem przez brutalne, aspołeczne wampiry energetyczne. I oczywiście najlepszym sposobem walki z wampirami jest rozebranie ich do zera, tak żeby roztopiły się w południowym słońcu…