Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

Cat Quest III

Start: 7 sierpnia, 2024
Koniec: 8 sierpnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Co wystartowało jako spin off, szybko stało się główną częścią serii! Graj jako miauczący kociokorsarz w otwartym świecie RPG akcji 2,5D i ruszaj do fantastycznego pirackiego świata – na Miauraiby. To archipelag pełen pirackich szczurów szukających Gwiazdy Północy – dawno zaginionego, miautycznego skarbu. U boku swojego wiernego duchowego towarzysza postaw żagle i ruszaj na Miauraiby własnym statkiem! Strzeż się jednak, bo szykuje się bunt, a hordy pirackich szczurów pod wodzą swego króla zamiaurzają na ciebie polować…

Revue Starlight: El Dorado

Data: 8 sierpnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Ogromny ocean śpiewa mi. Muszę iść i zwyciężyć!
Nasze ostatnie lato w Seisho Music Academy…
Wraz ze zbliżającym się 101. Festiwalem Seisho „Starlight”, my, uczniowie 99. klasy, podejmujemy wyzwanie wykonania „El Dorado”, oceanicznego eposu, z którego Japonia jest dumna, podczas naszego letniego występu.
Admirał na wygnaniu Salvatore Guglie. Spadkobierca hiszpańskiej rodziny królewskiej, Alejandro Javier Cavallero Cruz. Kogo „my” wybierzemy… spośród „dwóch bohaterów” tej historii?

Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time

Data: 10 października, 2024
Całodniowe wydarzenie

Lubicie symulatory życia? Ja nie, ale znam chociaż jedną osobą, która lubi. Monek gotowy? Żyj tak, jak chcesz, w najnowszej grze z serii Fantasy Life! Wyspa z tajemnicą, której nikt nie był w stanie rozwiązać. Tajemniczy smok unoszący się wysoko w przestworzach i dziewczyna kontrolująca czas. Jakie niespodzianki mogą na Ciebie czekać? Można się tego dowiedzieć tylko w jeden sposób! Dostosuj swoją twarz, włosy i wiele więcej, jakkolwiek chcesz! Stwórz inną tożsamość i wyrusz do Reverii!

Yasha: Legends of the Demon Blade

Data: 31 października, 2024
Całodniowe wydarzenie

Pokonaj złowrogie siły w tym oszałamiającym świecie roguelite inspirowanym Japonią! Zostań mistrzem Demonicznych Ostrzy i walcz z rojami demonów w fantastycznej krainie osadzonej w okresie Edo. Podczas każdej podróży odkryjesz ukryte prawdy ukryte w niespokojnych czasach.

Gra ma zadebiutować w październiku, stąd data 31 października, jako ostatni możliwy dzień wydania.

Resistor

Data: 31 grudnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

W roku 2060 światowe rządy już dawno wyniszczyły się nawzajem, a w ich miejsce powstały niezależne państwa-miasta, którym przewodzi liga potężnych korporacji. W murach tych zatłoczonych miejskich metropolii obywatele cieszą się życiem w komforcie i dostatku, z dala od surowych realiów rozsianych po świecie społeczności, które zarabiają na życie na niekończących się pustynnych pustkowiach zewnętrznych krain. Aby pozostać „konkurencyjnymi, ale przyjaznymi”, korporacje na zmianę organizują coroczny turniej wyścigowy dla mas, wystawiając najlepsze zespoły i najodważniejszych śmiałków do rywalizacji w serii ekscytujących, szybkich wyścigów na śmierć i życie. Główna nagroda? Bilet w jedną stronę do uzyskania statusu obywatela i lepszego życia w miastach.

Akatori

Data: 31 grudnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Witamy w rozległym i mistycznym świecie Akatori, urzekającej mieszance klasycznej metroidvanii i intensywnej platformówki akcji. Za rozdartą wojną Krainą Szmaragdowych Szczytów leży rodzic wszystkich światów, kolebka bogów i źródło praktycznie nieskończonej energii — Kohakujō. Po tysiącleciach spokoju ktoś przejął władzę w tym miejscu: niestety, nie mając najlepszych intencji. Wcielisz się w Mako, nastolatkę wychowaną w Świątyni Ognistego Ptaka, która wyrusza w podróż po wszystkich światach w poszukiwaniu starożytnych bogów w nadziei na ocalenie swojej ojczyzny, a także całego wszechświata. W tej przygodzie będzie Ci towarzyszył tajemniczy czerwony ptak zapieczętowany w lasce. Chociaż jego pochodzenie i motywy nie są jeszcze znane, laska, w którą może się przekształcić, może okazać się przydatna: może być bronią do miażdżenia wrogów lub narzędziem do nawigacji i eksploracji każdego zakątka odwiedzanych miejsc.

Little Devil Inside

Data: 31 grudnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Na liście znajdziemy wiele gier, które chowają się w cieniu dewelopingu. Little Devil Inside to właśnie taka gra, o której wiemy od dawna i twórcy testują naszą cierpliwość. W tej przygodowej grze akcji RPG nie zabraknie elementów survivalu, osadzonych w klimatycznym, półotwartym świecie.

Hollow Knight: Silksong

Data: 31 grudnia, 2024
Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Niech to się już ukaże, bo rolnik inaczej nigdy nie zazna spokoju! Zapowiedziany w 2019 platformer akcji 2D, coś ucieka i ucieka, ale no musi się już pojawić w tym roku. W zupełnie nowym królestwie jedwabiu i pleśni pokierujemy Hornet — księżniczką obrończynią Hallownest. W tej nieznanej krainie w drodze na szczyt przyjdzie jej sprostać licznym zagadkom oraz jeszcze liczniejszym wrogom. Odkryj nowe krainy, nowe moce, walcz z ogromnymi hordami robaków i bestii oraz odkrywaj starożytne sekrety związane z twoją naturą i twoją przeszłością.

Rift of the NecroDancer

Data: 31 grudnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

NecroDancer powraca w zupełnie nowym spinoffie gry rytmicznej! Pomóż Cadence poruszać się po współczesnym świecie, naprawiając pęknięcia, które rozdzierały jej życie. Tocz rytmiczne bitwy w trybie szczeliny, minigrach i bitwach z bossami! Wszystko w rytm zupełnie nowej ścieżki dźwiękowej autorstwa Danny’ego Baranowskiego i przyjaciół.

Anima Song From the Abyss

Data: 31 grudnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

«Rycerz był bliski śmierci, a stojąca przed nim wiedźma zapytała. – Zaśpiewałbyś dla mnie? – « Tak zaczyna się ta historia, która splata losy dwóch istot, które nigdy nie powinny były się spotkać. Ich ścieżka poprowadzi Cię przez pozostałości starożytnej cywilizacji, o której sądzono, że wymarła, i odkryje tajemnicę jej upadku… zanim cały świat spotka ten sam los. Song from the Abyss to nowa gra RPG akcji osadzona w świecie Gaïa, ze słynnej serii książek o RPG Anima Beyond Fantasy. Gra pozwala sterować dwiema różnymi postaciami i odkrywać świat pełen tajemnic. Poznaj płynny system walki i głęboką historię z niezapomnianymi postaciami.