Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

wrz302022

Enclave

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Enclave to trzecioosobowa gra RPG akcji z zaciekłą średniowieczną walką, epicką ścieżką dźwiękową i dwiema oddzielnymi kampaniami fabularnymi, w których gracz walczy dla sił Światła lub Ciemności. Każda frakcja oferuje sześć różnych opcji postaci, takich jak Rycerze, Czarodzieje i Druidzi po stronie Światła lub słudzy Ciemności, tacy jak Berserkowie, Zabójcy i Gobliny. Korzystaj z mieczy, magii i łuków, aby toczyć wojnę z wrogami i decydować o przyszłości Celenheim.

wrz302022

Lemon Cake

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Odbuduj opuszczoną piekarnię i przygotuj wypieki od pola do stołu! Uprawiaj świeże składniki w szklarni, gotuj ciasta i słodycze w kuchni i podawaj wypieki głodnym klientom we własnym sklepie!

wrz302022

Midnight Fight Express

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Przedzieraj się przez miasto w brutalnej grze, która łączy starą szkołę awanturników i szybką walkę w ruchu. Walcz na wielu różnych, ręcznie wykonanych poziomach, pieszo lub różnymi pojazdami. Używaj różnych broni, otoczenia i nie tylko, aby przedzierać się przez stosy wrogów na swojej drodze do zwycięstwa. Zaczniesz uderzać w kilka chwil, ale będziesz musiał opanować swoje umiejętności bojowe, aby stawić czoła pozornie niemożliwym wyzwaniom. Walka. Wygrana. Wejście na właściwy poziom.

wrz302022

PAW Patrol: Grand Prix

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Żadna trasa nie jest zbyt wielka, a żaden zawodnik nie jest zbyt mały! Ścigaj się wokół Zatoki Przygód swoimi ulubionymi pieskami z PSIego Patrolu nawet we 4 graczy naraz – ale uważaj na złośliwego burmistrza Humdingera!

wrz302022

In Sound Mind

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Budzisz się na korytarzu w obcym budynku. Dostrzegasz, że otoczenie żyje własnym życiem, naprowadzając Cię na ślady ofiar, które zmarły na skutek jakiejś eksperymentalnej terapii. Szukasz odpowiedzi, lecz przed oczami przelatują Ci dziwaczne wizje następujących po sobie okropieństw oraz… kot imieniem Tonia. In Sound Mind jest grą twórców kultowego Nightmare House 2. To błyskotliwy, pierwszoosobowy horror psychologiczny, zawierający szalone zagadki, walki z wyjątkowymi bossami oraz oryginalną muzykę od The Living Tombstone. Odkrywaj swoje wspomnienia i walcz o życie podczas podróży do jedynego miejsca, z którego nie ma ucieczki — własnego umysłu.

paź282022

Bayonetta 3

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Ten moment nadszedł, Bayonetta 3 powinna zadebiutować w 2022 roku! Tylko 4 lata zajęło Platinum Games przypomnienie całemu światu, że pracują nad trzecią przygodą czarującej wiedźmy. Niestety na ten moment, nie znamy żadnych nowych szczegółów, więc nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie pooglądać niedawno wydany trailer, przyzwyczaić się do nowego wyglądu Bayonetty oraz rzucić okiem na jej nową umiejętność kontrolowania demonów.

gru302022

Lord of the Rings: Gollum

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, że postać Golluma była wystarczająco przedstawiona w filmach/książkach, tak jednak wiele elementów jego przygody nie zostało jeszcze szczegółowo opowiedzianych. A na rynku od dawna panuje niedobór skradanek, więc to może być mały hit roku.

gru312022

Bomb Rush Cyberfunk

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Team Reptile postara się za pomocą Bomb Rush Cyberfunk, dać graczom nieskończona ilość wysoce zaawansowanego stylu funk. W świecie wymyślonym przez Diona Kostera, w którym samozwańcze załogi są wyposażone w osobiste pakiety dopalacza, graffiti wznosi się na nowe wyżyny. Rozpocznij swój własny taniec i maluj, wykonuj sztuczki, zmierz się z glinami i zdobądź prawo do wypukłości i ubytków w rozległej metropolii rodem z alternatywnej przyszłości opartej na muzycznych falach mózgowych Hidekiego Naganumy.

gru312022

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Nintendo ponownie nawiązuje romans z Ubisoftem i Ci drudzy dostarczą w tym roku kontynuację taktycznej gry z Mario i Kórlikami. Cursa, tajemnicza i złowroga istota, poszukuje energii do realizacji swoich nikczemnych planów, pogrążając galaktykę w chaosie. Skręcając planety swoim złowrogim wpływem, jest zdeterminowany, by pochłonąć całą energię Iskier, niesamowitych stworzeń powstałych w wyniku fuzji Lumas i Kórlików, i zniszczyć wszystkich, którzy staną mu na drodze. Aby przywrócić porządek w galaktyce i ocalić Iskry, Mario i przyjaciele łączą siły z bohaterami Kórlików w podróży przez tajemnicze i zawsze zaskakujące planety.

gru312022

Vampire: The Masquerade – Swansong

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


A gdyby wampiry były prawdziwe? Co by było, gdyby żądne krwi drapieżniki żyły wśród nas ukryte, zaangażowane w niekończącą się grę pożądania, spisku i zdrady? A jeśli zostaniesz jednym z nich? W Vampire: The Masquerade – Swansong wcielasz się w te urzekające potwory w świecie, w którym granice między rzeczywistością a nadprzyrodzonym są zawsze zamazane. Graj jako trzy wampiry, okiełznaj ich moce, zaakceptuj ich pragnienia i zmierz się z ich demonami w emocjonującej historii, w której twoje wybory decydują o losie Bostonu.