Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Data: 23 kwietnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Wygląda na to, że w 2024 dostaniemy trzy „Suikodeny”. Mimo że ta gra miała trafić na następcę Nintendo Switch, to jednak opowieść zaczynającą się w pewnym zakątku Allraanu poznamy jeszcze na obecnej konsoli. Historia gry naznaczona jest mieczem i magią „runicznych soczewek”, którą ukształtowały sojusze i konflikty ludzi, zwierzoludzi, elfów oraz mieszkańców pustyni. Dominację nad innymi narodami osiągnęło Imperium Galdean, które odkryło technologię wzmacniającą magię runicznych soczewek. Wysłannicy Imperium przeczesują kontynent w poszukiwaniu artefaktu, który jeszcze bardziej zwiększy ich siłę. Właśnie podczas jednej z takich wypraw spotykają się i zaprzyjaźniają Seign Kesling, młody i utalentowany imperialny oficer, oraz Nowa, chłopak z odległej wioski. Na graczy będzie czekać mnóstwo postaci do rekrutacji, wiele pobocznych questów, oraz baza do rozbudowania.

SaGa Emerald Beyond

Data: 25 kwietnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Kwadratowi nie próżnują! Powoli zaczyna być widoczny schemat, gdzie po wydaniu remasterów zabierają się do pracy nad nowymi odsłonami znanych serii. Najnowsza, samodzielna odsłona serii SaGa, SaGa Emerald Beyond, łączy w sobie najlepsze elementy ukochanej serii, która pozwoli każdemu graczowi na własne, niepowtarzalne wrażenia z rozgrywki. Korzystajcie z błysków i kombinacji w walce; spotkajcie różnorodne rasy, w tym potwory, mechy i wampiry; i przeżyjcie swoją własną historię, stworzoną poprzez Wasze wybory i działania. Czeka na was 17 wyjątkowych światów, po których poprowadzi was przeznaczenie lub ścieżka wytyczona przez własne wybory. Odkryjcie zupełnie inne kultury i krajobrazy, począwszy od gęsto rozwiniętego lasu drapaczy chmur i zielonych, soczystych siedlisk pokrytych roślinnością, po świat rządzony przez pięć czarownic lub jeden rządzony przez wampiry!

MEGATON MUSASHI: WIRED

Data: 25 kwietnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

LEVEL-5 otworzy swój powrót do wielkiego wydawana gier za pomocą Megaton Musashi Wired. Jest to produkcja, w której połączona jest klasyczna historia o robotach i szkolne tajemnice. Podczas gdy prezentowane będą bitwy akcji pomiędzy robotami, w szkołach, do których uczęszczają bohaterowie, rozegra się emocjonujący dramat trzymający w napięciu. Wielka historia zostanie opowiedziana za pośrednictwem różnych postaci, dzięki czemu widzowie będą mogli cieszyć się każdą narracją z osobna lub całą historią ze wszystkich stron. W grze nie zabraknie trybu wieloosobowego i gracze będą mogli stanąć do potyczki przeciw SI lub walczyć między sobą.

El Shaddai ASCENSION OF THE METATRON HD Remaster

Data: 28 kwietnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Jeden z ciekawszych remasterów na horyzoncie! El Shaddai: Ascension of the Metatron, pierwotnie zostało wydane w 2011 roku i jest to wyjątkowa przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, wypełniona głęboko artystycznym budowaniem świata, wyjątkową estetyką i ekscytującymi bitwami. Przeżyjcie niesamowitą mieszankę platformowej akcji 2D i kolorowego świata 3D w wyjątkowej scenerii.

Braid, Anniversary Edition

Data: 30 kwietnia, 2024
Całodniowe wydarzenie

Kiedy takie gry jak Braid przygotowują się do 15 rocznicy, to naprawdę zaczynam się czuć staro. W tej platformówce pełnej łamigłówek narysowanej w malarskim stylu gracze mogą manipulować przepływem czasu na dziwne i niezwykłe sposoby. Naszą podróż rozpoczynamy w domu w mieście, a ścieżki losu poprowadzą nas do różnych światów, gdzie czekać na nas będą zagadki. A co jest naszym celem? Uratowanie porwanej księżniczki oczywiście. W każdym świecie będziemy mieli inną moc wpływania na to, jak działa czas i to właśnie jego niespotykane zachowanie sprawia największy ambaras. Osobliwe sposoby wpływania na czas: możliwość odwracania kierunku jego upływu, korzystanie z obiektów, które są odporne na przewijanie, czas, który jest związany z przestrzenią, równoległe rzeczywistości, dylatacja czasu i być może więcej. Braid traktuje nasz czas i uwagę jako coś drogocennego; nie ma wypełniaczy w tej grze. Każda zagadka ukazuje coś nowego i interesującego na temat świata gry.

Gift

Data: 9 maja, 2024
Całodniowe wydarzenie

Staruszek budzi się i odkrywa, że znajduje się na luksusowym statku wycieczkowym. Próbując uciec z tonącego statku, spotyka pasażerów, do których z różnych powodów odczuwa sentyment.

Jest to gra akcji, w której celem gracza jest ucieczka z ogromnego statku, zanim ten zatonie w morzu. Nachylenie i poziom wody na statku stale się zmieniają, co sprawia, że nawet w tym samym miejscu warunki mogą się znacząco różnic pod wpływem czasu. Również rozmieszczone na statku elementy gry mogą działać w inny sposób w zależności od nachylenia i poziomu wody. Zadaniem gracza jest odpowiednie wykorzystanie tych zmian, aby odnaleźć drogę ucieczki. Czasami konieczne jest rozwiązywanie zagadek, a innym razem umiejętne wykorzystanie działań postaci.

Voice Love on Air

Data: 20 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie

Ta gra to symulator randek BL z unikalnymi elementami aktorstwa głosowego i zarządzania studiem. Historia opowiada o tym, jak Aki, nowy reżyser głosowy, który musi ukończyć kilka dramatów BL, i czarujący aktorzy głosowi zakochują się w sobie.|

Gra ma zadebiutować wiosną 2024.

Planet of Lana

Data: 21 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie

Planeta, która była miejscem niezakłóconej równowagi pomiędzy człowiekiem, naturą i zwierzęciem, stała się teraz czymś zupełnie innym. Dysharmonia, która narastała przez setki lat, w końcu przybrała postać armii bez twarzy. Ale to nie jest opowieść o wojnie. To opowieść o tętniącej życiem, pięknej planecie i podróży, która ma ją utrzymać.

The Gardening Path

Data: 21 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie

Jeśli szukacie niezobowiązującej rozgrywki na chwilę, która pozwoli wam się odciąć od problemów dnia codziennego, to jest to tytuł dla was. Zaprojektowany tak, aby można było w niego grać, kiedy tylko zechcecie. The Garden Path oferuje mnóstwo historii, zajęć i rozrywek, których możecie doświadczyć we własnym tempie. Nie macie czasu patrzeć, jak rosną Wasze kwiaty? Wróćcie jutro: czas w ogrodzie mija obok realnego świata, a zobaczycie, że rośliny, które pielęgnowaliście jednego dnia, następnego będą przynosić owoce.

Bloomtown: A Different Story

Data: 30 czerwca, 2024
Całodniowe wydarzenie

Indykowe JRPG wychodzą coraz ciekawsze! Bloomtown: A Different Story to narracyjna gra JRPG łącząca walkę turową, oswajanie potworów i społeczne RPG, osadzona w pozornie przyjemnym amerykańskim świecie lat 60. XX wieku. Graj jako Emily i jej młodszy brat Chester wysłani na letnie wakacje do przytulnego i spokojnego miasteczka ich dziadka. Jednak zaczyna w nim być, aż za cicho… Dzieci zaczynają znikać, koszmary stają się coraz bardziej realne… Coś jest nie tak, szczególnie dla 12-letniej dziewczynki o umyśle żądnym przygód! Twoim zadaniem jest rozwiązanie tej tajemnicy i uwolnienie Bloomtown i jego mieszkańców od ponurego losu!