Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

cze282022

Squish

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

cze302022

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko!
W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem!
Docierając do Posterunku Elgado, odkrywasz, że źródłem zagrażających królestwu nietypowych wydarzeń są Malzeno, Lunagaron i Garangolm – straszliwe potwory, zwane przez miejscowych Trzema Lordami. Oprócz nowych wrogów, stawisz także czoła dawniejszym przeciwnikom, ponieważ powracają dobrze znane z serii potwory, które nie pojawiały się dotychczas w Monster Hunter Rise!
Zaufany Kablobąk powraca – bardziej przydatny niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe umiejętności związane ze wszystkimi 14 typami uzbrojenia zapewniają niespotykaną dotąd elastyczność i urozmaicają łowy.
Twoją bazę operacyjną zamieszkuje barwna grupa miejscowych o zróżnicowanych osobowościach – każdy z nich zareaguje na Twoją obecność w charakterystyczny dla siebie sposób. Czasami poproszą doświadczonego myśliwego o pomoc, innym razem to Ty będziesz potrzebować ich pomocy!
Uwaga: Aby zagrać w to rozszerzenie, należy posiadać grę Monster Hunter Rise.

cze302022

Rabbids: Party of Legends

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am

Wyrusz w legendarną podróż z Kórlikami w tej zabawnej grze towarzyskiej! Dołącz do nich w niesamowitej wyprawie, pełnej zabawnych chwil i kolorowych postaci. Spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną i ciesz się mnóstwem absurdalnie zabawnych minigier na najbardziej epickiej imprezie Kórlików.

cze302022

Neon White

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je na umiejętności, którymi pokona wrogów. Rywalizuj o najlepszy czas i umiejętnie łącz karty, aby odkryć rewelacyjne skróty.

lip82022

Yurukill: The Calumniation Game

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Przygodowa ucieczka i strzelanka typu bullet hell shoot ’em up oparta na oryginalnej historii autora Kakegurui: Compulsive Gambler Homura Kawamoto, ze scenariuszem jego młodszego brata Hikaru Muno. Zawiera projekt postaci autorstwa Hiro Kiyohary, znanego ze swojej pracy nad Valkyria Revolution, oraz ścieżkę dźwiękową Yuko Komiyamy, która pracowała nad serią Monster Hunter. Elementy shoot ’em up zostały opracowane przez doświadczone studio G.Rev.

lip82022

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Po świetnej części pierwszej Spike Chunsoft zadbał o kontynuację jednej z najlepszych opowieści z 2019 roku. Historia rozpoczyna się sześć lat po tym, jak w tajemniczych okolicznościach odnaleziono prawą połowę zwłok. Niespodziewanie po tym okresie, w równie tajemniczych okolicznościach, pojawia się druga połowa ciała. Tyle że nie naruszył jej czas, a zatem nie została poddana procesowi rozkładu i wygląda jakby przepołowiona osoba do niedawna żyła. Do rozwiązania sprawy Half Body została desygnowana nowo mianowana agentka Mizuki i jej partner AI Aiba.

lip282022

Digimon Survive

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Gra, w którą mieliśmy się już zagrywać w 2019 roku, ma ogromne szanse, aby jednak ukazać się w 2022. Wielokrotnie przekładana data premiery, chyba w końcu osiadła po tym, jak doszły nas słuchy z wielu regionów, że gra w końcu dostała ratingi, co oznacza, że jest bliżej jej ukończenia niż dalej. W grze zupełnie nowa grupa nastolatków kierowana przez Takumę Momozukę zostaje przeniesiona do dziwnego i pełnego niebezpieczeństw świata potworów, po tym, jak zgubiła się na szkolnej wycieczce kempingowej. Gracz będzie musiał pokierować towarzyszącymi potworami na arenie 2D, a im lepiej się sprawimy na polu bitwy, tym lepsze opcje ewolucji i zakończenia.

lip282022

Anonymous Code

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


6:28:15, 6 lutego 2036.
W tym czasie limit 4 294 967 295 sekund w standardowym zegarze cyfrowym wygrawerowanym w każdym komputerze na świecie z roku 1900 przepełnił się i doprowadził do katastrofalnej sytuacji, w której każdy system obrony i ataku nie działał prawidłowo. Jak młot Boży, ryk wojskowych satelitów, które spadły na ziemię, w mgnieniu oka unicestwił największe miasta na całym świecie. Nowy Jork, Londyn, Szanghaj, Moskwa, Radom, a potem Shinjuku. Świt po tak wielkiej katastrofie nazwano „Smutnym Porankiem”. Czy to naprawdę osąd ludzkości? A może to tylko preludium do dalszej katastrofy? Podczas tych oznak niepokoju, kurtyna zostaje podniesiona na historię Anonymous;Code.

lip282022

Azure Striker Gunvolt 3

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Ta gra jest prawdziwą niebieską kontynuacją Azure Striker Gunvolt (2014, 3DS) i Azure Striker Gunvolt 2 (2016, 3DS) i doczekała się powrotu kierownika akcji Keijiego Inafune’a (LEVEL5 CCO), który współpracował z reżyserem Yoshihisą Tsuda nad pierwszymi dwoma grami, ponownie wcielając się w rolę przy Gunvolt 3. Wspólnie mają na celu przeniesienie ultrawyrafinowanej akcji 2D, z której znana jest seria, na wyższy poziom.

sie92022

Two Point Campus

Godzina rozpoczęcia: 12:00 am - 12:00 am


Czas postawić uniwerek na głowie! Czujesz głód nauki? A może po prostu chcesz stworzyć edukacyjne arcydzieło? Kampus jest wypełniony po brzegi kreatywnymi narzędziami, które pozwolą ci stworzyć wymarzony uniwersytet. Po raz pierwszy możesz budować na otwartej przestrzeni, tworząc niezwykle pouczające otoczenie kampusu, które mieści najważniejsze placówki naukowe w całej okolicy. Niezależnie od tego, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy rozmieszczać każde drzewo z osobna, możesz stworzyć dokładnie taki uniwersytet, jaki chcesz. Układaj nowe ścieżki za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi. Sadź wspaniałe okazy ogrodowej flory. Planuj położenie ławek, fontann, rzeźb, żywopłotów i parkanów. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia (i stan twojego konta w grze).