Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Kalendarz Premier

*Daty premier mogą ulec zmianie

sty272022

Ghostrunner: Project_Hel


Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

sty272022

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2


Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

sty282022

Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth


Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

sty282022

Pokemon Legends: Arceus


Tego nikt się nie spodziewał! The Pokemon Company postawiło na eksperyment, zamiast na klepanie standardowych klonów poprzednich części swoich gier. Pokemon Legends: Arceus nie będzie nas rzucać od salki do salki w walce o odznaki, tylko przedstawi pełnoprawną historię. Historia zabierze nas do regionu Sinnoh, który jednak w tych dawnych czasach nazywał się Hisui. Tam postaramy się stworzyć pierwszy w historii PokeDex dla tego regionu. Spore zmiany szykują się w samej rozgrywce, ponieważ, kieszonkowe potworki, będą nas mogły teraz zaatakować!

lut42022

Dying Light 2: Stay Human – Cloud Version


Jest szansa, że coraz więcej dużych gier nie ominie Nintendo Switch, niestety posiadacze hybrydowej konsoli muszą pójść na kompromis i pogodzić się z myślą, że będą musieli sobie rozgrywkę strimować, a gra tak naprawdę nigdy nie będzie ich. Jeśli jednak jakoś przełkniecie pochmurną zabawę, to szykuje się całkiem solidny szpil. Po 20 latach powracamy do Harramu, który przegrał z wirusem, a teraz jest bliski kolejnej porażki, gdy w ostatniej osadzie ludzi zaczyna dochodzić do rozłamów. To od nas będzie zależało, czy uda nam się zjednoczyć miasto w tych mrocznych czasach.

lut42022

Maglam Lord


Budząc się w nowym świecie, odkrywasz, że jesteś ostatnim ze swojego gatunku… zagrożonym Lordem Demonów, bezsilnym i samotnym. Wyrusz na wyprawę, aby przywrócić swoje moce i odzyskać dawną chwałę. Tworząc mityczne ostrza i nierozerwalne więzy, Maglam Lord łączy elementy RPG akcji, takie jak walka hack’n slash w czasie rzeczywistym z mechaniką randkowania i opowiadaniem historii.

lut82022

Zorya: The Celestial Sisters


W tej nagradzanej grze logicznej opartej na współpracy, graj razem ze znajomym jako Aysu lub Solveig i pomóż przywrócić noc do tego nigdy nie śpiącego świata. Ale bądź ostrożny, musisz bezpiecznie poruszać się w cieniach, aby rozwiązywać coraz bardziej złożone zagadki.

lut82022

OlliOlli World


Przemierzaj zachwycający i dziwaczny świat, wykonując misje, podejmując się wyzwań i zawierając przy tym nowe przyjaźnie. Zmieniaj wygląd, triki i styl swojej postaci, odkrywając rozległe poziomy, oferujące wiele ścieżek i możliwości wykazania się. Staw czoła całemu światu w ligach lub rzuć wyzwanie znajomym, by pobili twoje najlepsze triki na jednym z milionów możliwych do udostępniania poziomów. Poczuj łatwość dostępu, głębię i wolność, dając się porwać charakterystycznej dla OlliOlli World płynnej rozgrywce.

lut102022

A Memoir Blue


„A Memoir Blue” firmy Cloisters Interactive to interaktywny wiersz o gwieździe sportu i wszechogarniającej miłości między matką i córką.
Wyjątkowa estetyka łącząca ręcznie rysowane obrazy z grafiką 3D ożywia magiczno-realistyczną podróż Miriam, która nurkuje w głąb swoich wspomnień. Seria winiet z rozgrywką łączy poświęcenie i cierpienie ze zwycięstwem i dumą. Miriam odnajduje swoje wewnętrzne dziecko i pogłębia miłość, którą łączy ją z matką.

lut102022

Derpy Conga


Oparta na fizyce platformówka-łamigłówka o znaczeniu przyjaźni! Zbierz przyjaciół w szyku conga i pomóż im ocalić zagrożoną planetę, ale uważaj: im dłuższy łańcuch, tym trudniej go kontrolować! Z drugiej strony (haha!) podróże są lepsze z przyjaciółmi po swojej stronie.