Szykuje się kolejna okazja do ścigania na Nintendo Switch. Nadjeżdża Test Drive Unlimited Solar Crown

0

Jeśli do tej pory patrzyliście rozmarzeni w kierunku Forzy Horizon z obozu Xboxa, to pustkę wyścigów samochodowych w otwartym świecie postara się nam wypełnić Test Drive Unlimited Solar Crown. Deweloper KT Racing wspólnie z wydawcą Nacon wypuścili do sieci trailer „Head to Head” teasujący grę oraz przekazuje, że w lipcu zostaną przedstawione następne informacje o nadchodzącej ścigałce.

To Twoje pierwsze spojrzenie na nowe uniwersum Test Drive Unlimited! Twoim celem jest Solar Crown – połóż żetony na stole i wejdź za wszystko w swoim stylu. Nie pozostawiaj nic przypadkowi i rozstrzygaj swoje spory na ulicach!

Zupełnie nowy Test Drive Unlimited zachowuje DNA z pierwszych gier i dostosowuje je do czasów współczesnych. Masz swobodę rozwoju, powraca też klasyczna koncepcja otwartych mistrzostw. Ścigaj się, rejsuj i spędzaj czas ze znajomymi do zachodu słońca, a nawet po!

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!