Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

KONTAKT

Kontakt
myNintendo.pl (dawniej my3ds.pl) to największe w Polsce źródło informacji o konsolach Nintendo. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, napisz do nas!

  Join Us!

  Gorące wpisy

  Publicystyka

  Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

  Nintendo Switch

  Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

  Nintendo Switch

  Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

  Nintendo Switch

  Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

  Nintendo Switch

  JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

  Nintendo Switch

  Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

  Najnowsze posty na forum

  Recent Topics

  Ankieta

  Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

  Pokaż wyniki

  Loading ... Loading ...

  Nadchodzące wydarzenia

  Ghostrunner: Project_Hel

  Data: 27 stycznia, 2022
  Premiera

  Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

  Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

  Data: 27 stycznia, 2022
  Premiera

  Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

  Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.