Dodajcie do kalendarza w dniu 9 lipca – premierę Ys IX: Monstrum Nox

0

Oczekiwanie na kolejną część świetnego RPG-a akcji dobiega końca! Poznaliśmy datę premiery Ys IX: Monstrum Nox na Nintendo Switch, która została ustalona na 9 lipca.

Znany poszukiwacz przygód Adol „Red” Christin i jego towarzysz Dogi przybywają do Balduq, miasta zaanektowanego przez Imperium Romun, tylko po to, by Adol został zatrzymany przed wejściem do środka. W więzieniu spotyka tajemniczą kobietę o imieniu Aprilis, która zamienia go w Monstrum, istotę posiadającą nadprzyrodzone dary i moc egzorcyzmowania potworów. Teraz Adol musi sprzymierzyć się z innymi Monstrumami, aby odeprzeć przerażające zagrożenia pojawiające się z mrocznego wymiaru zwanego Grimwald Nox, a także odkryć tajemnice klątwy Monstrum i prawdę stojącą za niepokojami w Balduq.

Kluczowe elementy:

  • Przerażający obrońcy – graj jako jeden z sześciu osławionych potworów, każdy z własnymi unikalnymi darami, które zapewniają takie umiejętności, jak wspinanie się po ścianach lub wykrywanie ukrytych obiektów, aby chronić miasto przed mrocznymi stworzeniami.
  • Świat w murach – Eksploruj ogromne miasto, przyjmuj zadania, aby pomóc jego mieszkańcom i wkrocz do Grimwald Nox, aby pokonać zagrożenia dla Balduq.
  • Siła nocy – znane mechanizmy, takie jak Flash Dodge i Flash Guard, pozwalają wymanewrować przeciwników, a nowe dodatki, takie jak prezenty i tryb wzmocnienia, dodatkowo zwiększają zdolność do walki.PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!