Parallel
@papier87
Admin
Połączone: 23 marca, 2016 5:08 pm
Ostatnio widziany: 12 czerwca, 2026 11:42 pm
8
Wpisy na forum
1
Tematy
0
Pytania
0
Odpowiedzi
0
Komentarze do pytań
2
Polubiony
0
Otrzymane polubienia
0
Otrzymano niepolubienia
1/10
Ocena
1263
Wpisy na blogu
156
Komentarze do bloga

O mnie

Jeszcze, gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku. A tak na serio to gram, od kiedy rodzice przynieśli do domu Atari 2600. Co prawda szybko połamał się JoyStick, ale ten dryg do gierek pozostał. W czasach gimnazjalno-licealnych zagrywałem się we wszystko, co koledzy przynieśli na PS One. Tak zapałałem płomiennym uczuciem do bijatyk, Tony Hawka, SRPG i JRPG.

Lokalizacja

Podpis

🤡

Serwisy społecznościowe