Poznaliśmy ostatnich wojowników, którymi pokierujemy w Samurai Warriors 5

0

Zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami, poznaliśmy ostatnich wojowników, którzy uzupełnią roster Samurai Warriors 5. Miało być ich 27, ale dodano dwie wersje dorosłe wcześniej zapowiedzianych bohaterów.

Nobunaga Oda (Dorosły) Głowa rodziny Oda.

Aby obalić zasady ustanowione przez burzliwą erę, w której żyje, porzucił współczucie dla swoich wrogów i został „Królem Demonów”. Wraz ze swoją prawą ręką Mitsuhide zamierza zreformować całą Japonię.

Mitsuhide Akechi (Dorosły) Sługa rodziny Oda.

Obiecuje zakończyć tę niespokojną erę, współpracując z Nobunagą, który teraz przygotowuje się do zostania „Królem Demonów”. Podobnie jak Nobunaga, Mitsuhide również odrzucił swoje emocje i zachowuje się teraz w chłodny i wyrachowany sposób.

Hanzo Hattori Główny sługa rodziny Tokugawa.

Ninja, który był kiedyś członkiem Iga Ninjas. Obecnie służy rodzinie Tokugawa. Pracuje, aby wspierać młodą głowę rodziny Tokugawa, Ieyasu, i ma nierozerwalny związek z Sandayū Momochi, który sięga czasów, gdy był członkiem Iga Ninjas.

Sandayu Momochi Szef Iga Ninjas.

Przyjazny i wyluzowany ninja. Po tym, jak zaczął pracować z rodziną Oda za pośrednictwem Hideyoshiego, zaczął podejmować brudną robotę Nobunagi po tym, jak został z nim związany. Hideyoshi patrzy na niego jak na starszego brata, ponieważ ich przyjaźń sięga daleko wstecz.

Magoichi Saika Szef najemników Saika.

Profesjonalny najemnik, który zawsze spełnia każdą prośbę, której się podejmie. Potrafi przetrwać każdą bitwę lub próbę zabójstwa i nie interesuje go pojęcie dobra i zła. Nie ma szczególnej lojalności wobec nikogo.

Yasuke Sługa Nobunagi.

Po zaintrygowaniu się władczą obecnością Nobunagi Yasuke został przez niego zatrudniony jako samuraj. Pochodząc z obcego kraju, opanował język japoński. Jest autentyczny z natury i mocno opowiada się za Nobunagą, niezależnie od jego samotnych wilczych skłonności.

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!