Sprawdźcie nową rozgrywkę z Etrian Odyssey Origins Collection

Kartograf Gier nie jest zadowolony, ale wy nie powinniście się martwić i szykować swoje rysiki do malowania mapek.

Atlus wrzucił do sieci nowy zwiastun z Etrian Odyssey Origins Collection, który w ciągu trochę ponad minuty stara nam się przybliżyć rozgrywkę. Wspomniano o takich elementach gry jak: dostosowywanie postaci, tworzenie map, bitwach, eksploracji i nie tylko, a także mogliśmy rzucić okiem na ulepszoną oprawę kolekcji.

Etrian Odyssey Origins Collection składa się z trzech gier: Etrian Odyssey HD, Etrian Odyssey II HD i Etrian Odyssey III HD. Za całość zapłacimy w Nintendo eShop 320 zł, a jeśli zechcemy kupować gry pojedynczo, to każda kosztuje po 160 zł. Wszystko gry zadebiutują na Nintendo Switch 1 czerwca 2023 roku.

Oficjalne Informacje

Poznaj bogate początki tej serii gier RPG dzięki remasterom trzech ponadczasowych przygód, które inspirują graczy do wyruszenia w odkrywczą podróż, mapowania głębokich lochów i tworzenia spersonalizowanych grup do eksploracji i angażowania się w taktyczną walkę.

Graj jako przywódca gildii poszukiwaczy przygód, poszukujący rzadkich skarbów i tajemnic w głębi rozległego labiryntu.

Przemierzaj i rysuj mapę otoczenia, napotykając dużych i małych wrogów w walce turowej, a następnie wróć do miasta, aby odpocząć, sprzedawaj materiały na lepszy sprzęt i zarządzaj drużyną, wybierając z kolekcji bohaterów, aby zbudować odpowiednią drużynę do pracy.

Kluczowe Elementy:

  • Kompleksowy pakiet Etrian Odyssey HD, Etrian Odyssey II HD i Etrian Odyssey III HD.
  • Funkcja mapowania ekranu dotykowego dla Nintendo Switch: kreśl swoje postępy w labiryncie, rysuj ściany i umieszczaj ikony, aby zanotować specjalne wydarzenia i przedmioty.
  • Pełna obsługa myszy i funkcjonalność do rysowania map, menu i eksploracji lochów.
  • Nowo zremasterowana grafika, zremasterowana ścieżka dźwiękowa i ulepszenia jakości życia, w tym wybór trudności i miejsca zapisu.
  • Łatwy dostęp do kompendium potworów, dziennika zadań i drzewka umiejętności.
  • Zmaksymalizuj swoje przygody, optymalizując drużynę, wybierz postacie pasujące do Twojego stylu gry lub najlepszą drużynę do tego zadania.

Etrian Odyssey HD

Na rozległej i żyznej ziemi leży małe miasteczko Etria, spokojna wioska, która zasłynęła z zaskakującego odkrycia. Na skraju Etrii otworzyła się szczelina w rozległym lesie, prowadząca w dół jak rozdziawiona paszcza. Tam wszystko się zaczęło…

Ci, którzy słyszą pogłoski o labiryncie Etrii, zaczynają marzyć o jego eksploracji. Bogactwo, sława, prestiż… i obietnica: prawdziwy duch przygody na niebezpiecznej krawędzi śmierci.

Zbuduj drużynę odkrywców z dziewięciu różnych klas postaci – Stwórz leśnego survivalowca, obrońcę z tarczą, mrocznego łowcę dzierżącego bicz i nie tylko. Przeszukuj wiele warstw lochów i odpieraj nieznane, aby odkryć prawdę kryjącą się za labiryntem Yggdrasil.

Etrian Odyssey II HD

Kiedy cywilizacja zatonęła pod siedmioma morzami, na pięciu pozostałych wyspach rozprzestrzeniły się głębokie lasy.

Tylko wybrańcy uciekli z wód w swojej zamkowej twierdzy. W końcu fale zajęły nawet pięć ostatnich wysp… A zamek był wszystkim, co pozostało. Po upływie wieków mieszkańcy pływającego zamku postanowili zejść na swoją ojczystą ziemię.

Zbuduj własną drużynę z dwunastu różnych klas bohaterów i wspinaj się po drzewie Yggdrasil, aby dotrzeć do chmur i odkryć prawdę o Wielkim Lagaardzie.

Etrian Odyssey III HD

Przemierzaj tajemnicze ruiny, które łączą się z dnem morza.

Na południe od wielkich kontynentów, za morzem, leży oceaniczne miasto Armoroad. Legenda głosi, że sto lat temu część miasta bez ostrzeżenia zatonęła na dnie oceanu, zabierając ze sobą niezliczone technologie, które są teraz utracone dla ludzkości.

Zaintrygowani legendą, wielu odkrywców zebrało się w Armoroad, wszyscy, mając nadzieję rzucić wyzwanie podwodnemu labiryntowi. Ale jak dotąd nikt nie znalazł legendarnego zatopionego miasta. Popłyń na Armoroad, aby przejść przez labirynt Yggdrasil, znaleźć zatopione miasto i zdobyć fortunę i chwałę!

Zbuduj własną drużynę odkrywców z zupełnie nowych dwunastu różnych klas postaci. Zejdź do labiryntu, który pochłonął tajemnicę Armoroad i zatopionego miasta.

DLC

Każda z gier dostanie DLC, które doda nowe portrety dla bohaterów których stworzymy. Dla pierwszej części będą to Joker z Persona 5 Royal i Ringo z Soul Hackers 2. W drugiej części będą to Demi-fiend z Shin Megami Tensei III: Nocturne i Teddie z Persona 4 Golden. A w ostatniej grze będą to Nahobino z Shin Megami Tensei V i Aigis z Persona 3 Portable.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz