Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Kirby and the Forgotten Land zadebiutuje 25 marca

Z każdą nową informacją najnowsze przygody Kirbiego zapowiadają się coraz lepiej i lepiej! A teraz już wiemy, kiedy zagramy.

25 marca swoją premierę będzie miało Kirby and the Forgotten Land ekskluzywnie na Nintendo Switch!

Już tego dnia wszyscy chętni do zakupu będą mogli sprawdzić tą platformową przygodówkę 3D, pełną cudów, dziczy i Waddle Dees. To tych ostatnich różowy kulek wciągający wszystko na swojej drodze, będzie ratował z rąk porywających ich bestii. Twórcy ukryli mnóstwo waddli deesów, na wielu mapkach, w których natura zapanowała w miejsce upadłej cywilizacji. Jak z każdą częścią, tak i w tej Kirby wchłonie nowe umiejętności – Wiertło i Łowca. Pierwsza pozwoli mu na wykonywanie podkopów pod nic niespodziewającymi się przeciwnikami, a druga pozwoli dostrzec więcej ze znacznej odległości.

Wraz z nowym zwiastunem poznaliśmy szczegóły trybu kooperacyjnego. Gracz będzie mógł zaprosić przyjaciela lub członka rodziny do wspólnej gry, a ten wcieli się w Bandana Waddle Dee, który będzie siać zamęt swoją włócznią. A co najlepsze wystarczy jeden zestaw Joy-Con’ów, aby sterować parą bohaterów.

Między każdymi misjami Kirby będzie odwiedzać miasto Waddle Dee, które będzie pełniło funckję huba. Wraz z każdym uratowanym stworkiem, miasto będzie się rozwijać, przez co pojawią się w nim nowe atrakcje. Czasem będzie to nowy sklep, a czasem nowa maszyna losująca jakieś fanty. Nie zabraknie tam również szeregu minigierek, które pozwolą zbliżyć się do mieszkańców miasta.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Może zobaczycie, jak wyglądają ostateczne formy ewolucji starterów, a może nie. Za to na pewno film przeglądowy, zachęci lub nie do zakupu.

Nintendo Switch

Miłością do rozwałki plugawych demonów rzecz jasna.

Nintendo Switch

Co słychać u Samus po 19-letniej rozłące?

Nintendo Switch

Ciekawe ile razy usłyszymy available today? :)