Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[PLOTKA] Excitebike 3D za darmo wraz z eShopem!

Może nie wszyscy wiedzą, ale Nintendo ma w planach wypuszczenie Excitebike 3D na swoją najmłodszą platformą. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w sieci pojawiła się informacja, iż owa produkcja miałaby swoją premierę wraz z eShopem i była darmowa. Oczywiście wielkie N milczy w tej sprawie, ale byłby to wspaniały gest z ich strony i miłe wprowadzenie do usługi, która powinna być od samego początku. Chcielibyście taki prezent pod koniec maja?

UPDATE: Informacja została potwierdzona i wraz eShopem otrzymamy za free Excitebike 3D!

34 komentarze

34 Komentarzy

  1. Cyrec

    26 kwietnia, 2011 at 2:38 pm

    Miły gest to by był jakby Mario z nesa dodali :3

  2. Lucaseq

    26 kwietnia, 2011 at 4:19 pm

    Ta gra faktycznie jest warta oczekiwania? Sam tytuł niewiele mi mówi.

  3. kenchi

    26 kwietnia, 2011 at 3:15 pm

    Przyjemnie.

  4. Ryukendn

    26 kwietnia, 2011 at 3:50 pm

    Ahhh Nintendo o nas dba! 🙂 Chętnie sobie pogram w rowerki, nie wiem czy to coś jest grywalne ale chętnie się o tym przekonam.

  5. adus1991

    26 kwietnia, 2011 at 4:00 pm

    Już wiem dlaczego czekam na eShop

  6. XoYoZo13

    26 kwietnia, 2011 at 7:03 pm

    Ja miałem (w zasadzie dalej mam) jakiś klon NESa i Excitebike to jedna z moich ulubionych gier z tamtego okresu.

  7. bastek29

    26 kwietnia, 2011 at 7:22 pm

    to fajne pogra się hi hi hi

  8. darfinno

    26 kwietnia, 2011 at 5:45 pm

    jeśli grafika ma tak wyglądać jak na screenie to dzięki:)

  9. ArgolEX

    26 kwietnia, 2011 at 8:00 pm

    Ja jestem ciekawy czy ta gra będzie dostępna tylko przez pewien czas za free czy na zawsze ,bo ja planuję kupic n3ds pod koniec wakacji i nie wiem czy nadal będzie za free.

  10. Nelson

    26 kwietnia, 2011 at 6:14 pm

    OOO to widze ze koledzy nie mieliście Nesa lub Pegazusa ze nie kojarzycie tej gry.

  11. SpokoWap

    26 kwietnia, 2011 at 8:29 pm

    Najpewniej zawsze, taki bonus na zachętę do kupowania innych gier 🙂 Miło, naprawdę 🙂

  12. Fryta