Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Dłuższe życie baterii czyli Nyko Power Pack+.

Serwis engadget miał już okazję przetestować, zapowiadany jakiś czas temu na naszych łamach Nyko Power Pack+, którego celem jest przedłużenie czasu działania baterii w Nintendo 3DS. Wg testów, jakie przeprowadziła redakcja, użycie produktu Neko wydłuża czas zabawy o ok. 1.5 godziny. Biorąc pod uwagę fakt, że oryginalna bateria w 3DSie przy maksymalnych ustawieniach wystarcza zaledwie na ok. 3 godziny zabawy, takie rozwiązanie wydaje się być bezcenne, pod warunkiem, że akurat mamy do wydania 30$ a dodatkowe 40 gram „nadwagi” nam nie przeszkadza.

22 komentarze

22 Komentarzy

  1. Nightmare

    3 kwietnia, 2011 at 10:05 pm

    Dupa a nie dobry sprzęt. Chwalili się, że wyciągną 2x więcej niż standardowa bateria, a udało im się tylko 50% uzyskać. Może być dobre, ale tylko jak oryginalna bateria będzie już naturalnie wyczerpana, a nie będzie nigdzie dostępnej o większej pojemności.

  2. Bazylek

    3 kwietnia, 2011 at 10:37 pm

    1,5h jest rozczarowujące jak na dodatkowy balast już i tak nie lekkiej konsolki. Poczekam na zwykłe baterie o większej pojemności.

  3. Nawakee

    4 kwietnia, 2011 at 10:33 am

    Ja znalazłem inną recenzje owej baterii i podane czasy trochę się różnią :

    3D on, brightness maximum, wireless on:
    Nyko Power Pak +: 5:33
    3DS battery: 2:52

    3D off, brightness at minimum, Power-Saving on, wireless off:
    Nyko Power Pak +: 9:04
    3DS battery: 4:40

    Czyżby każda bateria inaczej trzymała ?

  4. ArgolEX

    4 kwietnia, 2011 at 3:24 pm

    Też taką powyższą recenzję znalazłem.Ciekawe czy będzie można coś takiego nabyć w Polskich sklepach.

  5. GeraltBialyWilk

    4 kwietnia, 2011 at 3:49 pm

    Dla marudnych: technika zapieprza do przodu, mamy coraz to mocniejsze procesory w coraz to mniejszych urządzeniach, coraz więcej bajerów (łączność bezprzewodowa, trójwymiarowe ekrany) i coraz mniejsze gabaryty. Generalnie nowy sprzęt mimo wszelkich starań pożera coraz więcej energii (porównajcie telefon z androidem i baterią 1200mAh a telefon sprzed 5 lat z taką samą baterią), natomiast w kwestiach przenośnych źródeł zasilania nie ma zbyt wielkich nowości już od lat. Poprawia się tylko nieznacznie osiągi starych już technologii. Jeżeli w ciągu najbliższych lat na rynku przenośnego zasilania nie pojawi się jakiś przełom, to będziemy musieli zrezygnować albo z mocy obliczeniowej i bajerów albo z niewielkich gabarytów (na rzecz ogromnych ogniw).

    Bardzo upraszczając – nie jest tak łatwo zrobić lepszą baterię w tym momencie. Oczywiście to nie znaczy, że nikt nie próbuje 🙂

  6. RAV4000

    4 kwietnia, 2011 at 5:26 pm

    I po co kupować coś takiego w tak wysokiej cenie jak już taniej wyjdzie kupić drugą baterię po prostu.

  7. Ghat

    5 kwietnia, 2011 at 9:57 am

    Nyko to nie jedyna opcja, znalazłem jeszcze coś podobnego od Newbie Gaming:
    http://www.amazon.com/PowerPlay-battery-extender-Nintendo-3DS/dp/B004U49WN8

  8. hydzior

    5 kwietnia, 2011 at 10:38 am

    jak zrobic mega klocka z twojego 3DS’a 😛 jeszcze chwila i z tej konsolki zrobia potworka o rozmiarach NGP ;] .

  9. Madjudge

    11 kwietnia, 2011 at 10:06 pm

    Dłuższe życie każdej konsoli to … http://www.choiix.com/Product.aspx?pid=16
    naładowana bateria wystarcza na ok 1,5 dodatkowego PEŁNEGO doładowania konsoli.
    Może i nie jest zbyt poręczna, ale zamiast 3-4 godzin można cieszyć się konsolką 7-10 – a to już jest coś !
    Cena też niezbyt wygórowana – porównując do 3DS`a

  10. loczyn

    11 kwietnia, 2011 at 11:26 pm

    Zajrzyj na forum i udziel parę cennych wskazówek 🙂

  11. markoz