Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[NW2011] Bateria nie pociągnie zbyt długo :(

Niestety, prawdopodobnie sprawdzi się czarny scenariusz odnośnie żywotności baterii w Nintendo 3DS. Z informacji, które dochodzą z imprezy Nintendo World 2011, dowiadujemy się m.in. że czas pracy konsoli przy standardowej baterii w trakcie zagrywania w dedykowane tytuły 3D wyniesie zaledwie 3-5 godzin w zależności od ustawień konsoli. Nieco lepiej sprawa wygląda w przypadku gier z DS, gdzie będziemy mogli zagrywać bez konieczności korzystania z ładowarki przez ok. 5-8 godzin. Czas ładowania baterii to ok. 3.5 godziny.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. zergu

    8 stycznia, 2011 at 2:41 pm

    Naprawdę nie rozumiem tego wszystkiego, technologia gna do przodu jak głupia a baterie nadal są w lesie ;s

  2. zergadis0

    8 stycznia, 2011 at 3:01 pm

    No cóż, wynik niezbyt zachwycający, widać, że jeżeli będzie się planowało jakąkolwiek dłuższą podróż to trzeba będzie się zaopatrzyć w dodatkowy akumulator :/.

  3. sashh

    8 stycznia, 2011 at 3:35 pm

    Czyli 3 godziny na najjaśniejszym ekraniku. Epic fail.

  4. khuba

    8 stycznia, 2011 at 3:47 pm

    @zergu
    co tu jest do nie rozumienia- mocniejszy procesor, fikusniejszy wyswietlacz i pozamiatane. co innego gdyby wydawali konsole o identycznych parametrach technicznych co stary ds, w takim wypadku moznaby narzekac ;p

  5. Lucyfer

    8 stycznia, 2011 at 4:45 pm

    Tak samo z komórkami nowymi – co chwilę trzeba je ładować.
    Dla mnie to trochę fail, bo konsola przenośna powinna trzymać ze dwa razy tyle na baterii, a tak jeśli ktoś będzie do USA samolotem leciał, to będzie musiał oprócz 3DSa jakąś książkę zabrać, żeby podróż się nie dłużyła 😛

  6. Nawakee

    8 stycznia, 2011 at 5:12 pm

    Pamiętam swojego czasu premierę PSP jak Nintendo się naśmiewało że Hostessy muszą im co chwile baterie przynosić, teraz sami mają z tym problem. A co do baterii technologia idzie do przodu lecz nie nadąża z prądożernością nowych urządzeń.

  7. Gregorio

    8 stycznia, 2011 at 3:40 pm

    No trudno się mówi ;]

  8. GeraltBialyWilk

    8 stycznia, 2011 at 9:09 pm

    @zergu – technologia zapieprza do przodu, ale nie jeśli chodzi o źródła zasilania. Nowy sprzęt żre coraz więcej energii, a w kwestii istniejących technologii zasilania tych urządzeń niespecjalnie coś nowego się wymyśla – poprawia się tylko lekko parametry istniejących już rozwiązań. Dlatego to tak wygląda. Możnaby wpakować 3x większą baterię, ale DS ważyłby tyle co netbook 😉

  9. hydzior

    9 stycznia, 2011 at 2:14 am

    Nawakee baterie leza i kwicza od ladnych paru lat.

  10. DXT

    12 stycznia, 2011 at 9:51 am

    Skoro akumulatory AA skoczyły z 2700 na 4700 mAh to nie ma problemu żeby poprawić ogniwa do konsol.Pytanie jak rozwiązać kwestię temperatury..