Róbcie miejsce w salonie na tor wyścigowy! Mario Kart Live: Home Circuit debiutuje w przyszłym tygodniu

1

Mario Kart Live: Home Circuit przekształci nasz dom w tor wyścigowy już 16 października. Za sprawą zbliżającej się premiery, poznaliśmy większą ilość szczegółów dotyczących tego unikalnego połączenia rozgrywki znanej z serii Mario Kart z technologią rozszerzonej rzeczywistości. Jak już wcześniej ujawniono, do sprzedaży trafią dwa zestawy, w jednym za kierownicą gokarta zasiada Mario, a w drugim Luigi. W pudełku znajdziemy jeszcze kabel do ładowania samochodziku oraz cztery bramki i dwa znaczniki trasy, które pozwolą zamienić nasz teren życia w tor wyścigowy. W zestawie nie ma kartridża z oprogramowaniem, ponieważ aplikację będzie można ściągnąć z eShopu. Trasę możemy sobie ułożyć według własnego widzimisię, użyjemy do tego 4 bramek i znaczników toru, a gdy już je rozstawimy, to musimy odbyć jazdę próbną, aby system sobie to wszystko przeliczył i zaadaptował się do warunków panujących na „torze”. Twórcy do zabawy zalecają obszar o co najmniej 3,5 metra długości na 3 metry szerokości. Wspólnie może grać czterech graczy jednocześnie, a pozostałą część stawki uzupełnią koopalingi. Każdy z graczy musi posiadać własną konsolę i samochodzik, a dodatkowe bramki nie są potrzebne, ponieważ gra może wykorzystać tylko 4 jednocześnie.

Tryby Gry

  • Grand Prix – znany z serii tryb powraca również w pokojowym wydaniu. Na graczy czeka 8 Grand Prix podzielone między 24 tory. Oczywiście nie zabraknie przeszkadzajek, które dostaniemy, przejeżdżając przez bramki. Jeśli podniesiemy grzybka, to nasz samochodzik zacznie szybciej jechać, a jeśli trafi nas skorupa, to się na moment zatrzyma. Nie zabraknie także pozostałych power’upów, a co więcej banany, bloopery i bullet bille również będą miały swój własny efekt. Dzięki wykorzystaniu ekranu do streamowania przebiegu gry, możliwe będzie przeniesienie się w różne środowiska. Podwodnych, wulkanicznych i retro rajdów na pewno nie zabraknie, co na pewno urozmaici rozgrywkę. Zbierając monety, zmienimy wygląd naszego karta (oczywiście tylko na ekranie konsoli), a jeśli do zabawy zaprosimy najmłodszych, to w Mario Kart Live: Home Circuit jest dostępne wspomaganie, które utrzyma gokarta na odpowiedniej ścieżce.
  • Wyścig dostosowany – Ten tryb daje graczom jeszcze więcej pola do popisu. Mogą zaprojektować nie tylko fizyczny układ toru, ale także dodać zagrożenia, przedmioty i wiele więcej, aby ożywić naprawdę wyjątkowe kreacje.
  • Próba czasowa – Gracze tworzą tor, a następnie ścigają się, aby wyznaczyć jak najszybszy czas – rywalizując albo z własnym rekordem, albo przekazując kontroler innemu graczowi, aby też mógł wziąć udział w ekscytującej próbie czasowej. Ten tryb wymaga tylko jednej konsoli Nintendo Switch i jeden egzemplarz Mario Kart Live: Home Circuit.
  • Tryb lustrzany – Specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy mają ochotę na dodatkowe wyzwania, ten tryb pozwala na odtwarzanie wszystkich torów Grand Prix w lustrzanym odbiciu, przy czym skręty w prawo stają się skrętami w lewo i znane stanie się nieznanym.

Mario Kart Live: Home Circuit można kupić u kilku polskich dystrybutorów, a ceny kręcą się w okolicy 420 zł z przesyłką.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!