Nintendo wyciekła nowa gra i nowe informacje o nadchodzącym jRPG

2

Bravely Default 2, czyli „kontynuacja” hitu z Nintendo 3DS, coraz bliżej premiery. Wydanie ma się odbyć jeszcze w tym roku, ale od dłuższego czasu było i tytule cicho. Pojawiały się nawet plotki, że produkcja się przedłuża i do premiery nie dojdzie w tym roku. Wygląda na to, że wszystko jednak brnie w dobrym kierunku i gra dostała wczoraj kategorię wiekową w Australii.

Jak sami widzicie, nie powinniśmy spodziewać się niczego co może nas zszokować, bądź będzie nieodpowiednie dla osób powyżej 12 roku życia.


O drugą niespodziankę zadbało Nintendo, które na swojej witrynie intranetowej zapomniało o schowaniu niezapowiedzianej jeszcze gry. Kirby Fighters 2 zmierza na Nintendo Switch w cenie $19.99. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale możemy spekulować, że wkrótce Nintendo opublikuje kolejny Direct Mini Partner Showcase i gra zostanie oficjalnie potwierdzona, a jest nawet spora szansa, że tego samego dnia pojawi się w eShopie. Pierwsze Kirby Fighter było bijatyką, w której zawodnicy opierali swoje umiejętności za zdolności kopiowania Kirby’ego.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

  1. rolnik (293 komentarzy) w dniu:

    Tylko kto miałby się zabrać za te nowe IP? Monolith? Mogłoby Ninny rozszerzyć swoje first-party studia, żeby mieć większy output.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!