Nintendo Direct Mini Partner Showcase Październik 2020

2

Ostatnie bomy prawdy przewidziane na ten rok przez Nintendo dzisiaj trafiły do sieci. Bez żadnej zapowiedzi zadebiutował ostatni przewidziany na ten rok Nintendo Direct Mini Partner Showcase. Powyżej sprawdzicie pełne wideo, z którego dowiecie się, co ciekawego czeka na nas w niedalekiej przyszłości, a jeśli nie chcecie, to poniżej możecie przeczytać, o tym, co zaprezentowało Nintendo.

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Już dzisiaj możecie sprawdzić w akcji demo najgorętszej gry listopada na Nintendo Switch. Joy Cony w dłoń i pokażcie Bokoblinom, kto tutaj rządzi!

Bravely Default II

26 lutego 2021 roku wyruszymy na poszukiwania czterech kryształów i poznamy świat pełen nowych postaci — z atmosferą i rozgrywką, z której znana jest seria. Dodatkowo w eShopie można już złożyć zamówienie przedpremierowe na grę (w cenie 249,80 zł).

Story of Towns: Pioneers of Olive Town

Zainspirowany opowieściami o pionierskich czasach swojego dziadka, bohater postanawia spakować swoje torby i zostawić zgiełk wielkiego miasta, udając się na pogranicze Olive Town. Po przybyciu na miejsce napotykamy Victora, burmistrza miasta i starego przyjaciela naszego dziadka. Przyprowadzając się na starą farmę, która przez lata była rekultywowana przez naturę bohater, zakasuje rękawy i zabiera się do pracy, by tchnąć życie z powrotem w marzenie swojego dziadka i podążać jego śladami. Nowa odsłona farmera trafi na hybrydową konsolę 23 marca 2021 roku.

Surviving the Aftermath

Przetrwaj i rozwijaj się w postapokaliptycznej przyszłości — zasoby są ograniczone, ale nie brak możliwości na życie. Zbuduj najlepszą kolonię odporną na katastrofy, chroń swoich kolonistów i przywróć cywilizację w zdewastowanym świecie. Wyjdź poza kolonię i eksploruj pustkowia, aby zbierać zasoby, spotykać rywalizujące kolonie i walczyć z bandytami. A wszystko to już wiosną następnego roku.

Immortals Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising pozwoli nam na wielką mitologiczną przygodę. Graj jako Fenyx, nowy skrzydlaty półbóg, który chce ocalić greckich bogów. Stawką jest los świata, a my jesteśmy ostatnią nadzieją bogów. Premiera już 3 grudnia 2020.

Hitman 3 – Cloud Version

Hitman III to pierwsza gra z serii Hitman na Nintendo Switch, która jest jednocześnie dramatycznym zakończeniem trylogii World of Assassination. Niezależnie od tego, czy gracze są nowicjuszami w serii, czy są z nią zaznajomieni, wszyscy będą cieszyć się podróżami po całym świecie, gdy Agent 47 powróci po najważniejsze kontrakty w całej swojej karierze. Gra będzie streamowana na konsolę, co oznacza, że będziemy musieli być ciągle podłączeni do sieci!

Control Ultimate Edition – Cloud Version

Nieciekawie dzieje się w Federalnym Biurze Kontrol i tylko Ty możesz to powstrzymać! Świat jest teraz twoją bronią w tej epickiej walce o unicestwienie złowrogiego wroga, kryjacego się w głębokich i nieprzewidywalnych środowiskach. Czy odzyskasz kontrolę? Podobnie jak Hitman gra jest dostępna w chmurze, a więc zagramy tylko podłączeni do sieci.

No More Heroes i No More Heroes 2: Desperate Struggle

Przecieki, przeciekami i oto mamy. Dwie pierwsze części No More Heroes wleciały dzisiaj do eShopu. Obie gry to remastery HD i zostały wycenione na 79 zł. Do 15 listopada możemy kupić je tańsze o 10%, czyli za 71,99 zł.

Part Time Ufo

Przenoś obiekty na wyznaczoną platformę i balansuj, aranżuj oraz buduj, aby pomóc ziemianom w wykonywaniu pracy! Zadania obejmują rolnictwo, łowienie ryb i „układanie” cheerleaderek. Czekaj, co? Każda zagadkowa praca ma wiele celów wskazanych na zdjęciach. Rozwiązuj je, aby zdobywać medale w grze i odblokowywać jeszcze więcej zadań — nie zapomnij też o liczniku czasu.


Nintendo przypomniało jeszcze o nadchodzącej premierze Bakugan: Champions of Vestroia (3 listopada 2020) i Tropico 6 (6 listopada 2020) oraz zapowiedziało Griftlands: Nintendo Switch Edition, które zadebiutuje latem.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

  1. Antari
    Antari (563 komentarzy) w dniu:

    Bravely Default II oczywiście czekam i łykam na premierę. No More Heroes III spoko ale… ta w okularach to Sylvia? Oj czas robi swoje…

  2. Martin (129 komentarzy) w dniu:

    BD Ii jakos mnie nie porwalo, wyglada przecietnie i generycznie, za to ciesze sie z No more Heroes, moze bedzie dwupak na karcie, bralbym wtedy

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!