Gry zapowiedziane między 7 a 13 grudnia

0

Cieniutki tydzień, uratowany przez całkiem ciekawe zapowiedzi na The Game Awards 2020, o nich przeczytacie [tutaj], a poniżej resztę zapowiedzi tygodnia.

Zapowiedzi gier i dat premier

Ai Kiss 2


Ayame i Hinata, siostry, które spotkały się po raz pierwszy na ceremonii otwarcia od kilku lat oraz Morelo — senior, który jest trochę kujonowaty, ale jest również piękny. Mieszanka egzotyczna, przepełniona humorem znanym z poprzedniej części.

Data Premiery: 25 marca 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualna nowela
Deweloper: Giga
Wydawca: Entergram

Angelique Luminarise

Wydawca ogłosił datę premiery oraz cenę produkcji. Poinformował także, że wydanie fizyczne otrzyma dodatkowy scenariusz oraz trzy przedmioty Dream Bromide. Natomiast wydanie cyfrowe otrzyma tylko Queen Candidate Starter Set.

Data Premiery: 20 maja 2021 (Japonia)
Gatunek: Wizualna nowela
Deweloper: Ruby Party
Wydawca: Koei Tecmo

Curious Expedition 2

Curious Expedition 2 to turowa wyprawa roguelike, która wymaga od graczy zarządzania swoimi zasobami i członkami drużyny, aby powstrzymać szaleństwo i odnaleźć chwałę. Dokonano wielkiego odkrycia: odnaleziono tajemnicze wyspy, które zaczęły pojawiać się i znikać z Atlantyku jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wielkie Kluby Odkrywców finansują wyprawy na te dziwne wyspy, aby przywieźć skarby na Światowe Targi w Paryżu w 1889 roku. Czy masz dość odwagi, by dołączyć do przygody?

Data Premiery: 2021
Gatunek: Strategia turowa roguelike
Deweloper: Maschinen-Mensch
Wydawca: Thunderful

Double Dragon Neon

BRO-TACULAR! Legendarni artyści sztuk walki, Billy i Jimmy Lee, powracają w tej twórczej przeróbce klasycznej bijatyki, Double Dragon Neon. Przebij się przez niezliczonych popleczników, w tym Lindę i Abobo, aby uratować miłość swojego życia, Marian!

Data Premiery: 21 grudnia 2020
Gatunek: Beat ’em up
Deweloper: WayForward
Wydawca: Majesco Entertainment

HeatWave

HeatWave to sandboxowy, nieliniowy symulator grupy partyzanckiej rozgrywający się na Alasce dotkniętej klęską klimatyczną. Łączy w sobie mechaniki gry strategicznej, managera oraz gry przygodowej.

Data Premiery: Q4 2022
Gatunek: Strategia
Deweloper: Perimeter Games
Wydawca: Perimeter Games

Heaven’s Vault

Heaven’s Vault nie jest zwykłą liniową grą przygodową. Postępuj w grze w dowolnej kolejności – w pełni adaptacyjna narracja gry zapamiętuje każdy dokonany wybór, każde odkrycie i każde podejmowane działanie, wpływając na to, co stanie się później. Poznaj zróżnicowaną obsadę postaci, które pamiętają wszystko, co mówisz, i których stosunek do Ciebie zmieni się wraz z Twoim zachowaniem.

Data Premiery: 28 stycznia 2021
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: Inkle
Wydawca: Inkle

Nekopara Vol. 4


Pomimo popularności „La Soleil” ojciec Kashou nadal go nie pochwala. Zdeterminowany, by jego ojciec go szanował, Kashou jedzie do Francji, aby zasięgnąć rady nauczyciela, który nauczył go swojego rzemiosła. W kolejnym tomie serii NEKOPARA czeka nowa historia!

Data Premiery: 22 grudnia 2020 (Japonia)
Gatunek: Wizualna nowela
Deweloper: NEKO WORKs
Wydawca: CFK

Persona 5 Strikers

Persona 5 Strikers to spin-off serii Persona (która z kolei jest spin-offem serii Megami Tensei). Turowa walka zostaje zastąpiona walkami w czasie rzeczywistym na sporych rozmiarów arenach. W ręce graczy trafi 10 postaci należących do organizacji Phantom Thieves, którzy stawią czoła korupcji obejmującej japońskie miasta.

Data Premiery: 23 lutego 2021
Gatunek: Musou
Deweloper: Omega Force
Wydawca: Koei Tecmo, Nintendo

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition

Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition powraca z okazji dziesięciolecia gry i będzie zawierać oryginalną zawartość do pobrania – Knives Chau i Wallace Wells. Dodatkowo gracze będą mieli okazję połączyć siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi lokalnie lub online, aby pokonać wrogów, dzielić się zdrowiem i monetami oraz ożywiać się nawzajem.

Data Premiery: 14 stycznia 2021
Gatunek: Beat ’em up
Deweloper: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

Sugar Style


Zostać oszukanym przez złą kobietę i mieć dług zaciągnięty przez rodziców, którzy uciekli w nocy. Niektórzy nie mają łatwo. Jeśli dojdą do tego kłopoty z podjęciem decyzji, co robić po ukończeniu studiów, to mamy niezły chaos w życiu.

Data Premiery: 25 marca 2021
Gatunek: Wizualna nowela
Deweloper: Smee, Fujimi Shuppan
Wydawca: Entergram

Super Real Mahjong Graffiti


Super Real Mahjong Graffiti to kolekcja obejmująca Super Real Mahjong PII, Super Real Mahjong PIII i Super Real Mahjong PIV. Wersja gry Super Real Mahjong Graffiti na Switch zawiera również ukryty tryb, który można odblokować, naciskając przycisk w górę na ekranie tytułowym Super Real Mahjong PIV.

Data Premiery: 24 grudnia 2020 (Japonia)
Gatunek: Gra planszowa
Deweloper: MightyCraft
Wydawca: MightyCraft

Touhou Luna Nights

Touhou Luna Nights to Metroidvania kładąca duży nacisk na eksplorację i akcję. Remilia Scarlet, główna wampirzyca Rezydencji Szkarłatnego Diabła, wysyła swoją pokojówkę Sakuyę Izayoi bez ostrzeżenia do świata podobnego do Gensokyo. Świat ten pełen jest dziwnych miejsc, dziwnych youkai i manipulacji czasem.

Data Premiery: 17 grudnia 2020
Gatunek: Metroidvania
Deweloper: Team Ladybug
Wydawca: Phoenixx

Nowe aktualizacje/DLC

Opóźnienia

  • Windjammers 2 – Po otrzymaniu mieszanych opinii na temat gry, deweloper z wydawcą zdecydowali się przenieść premierę na przyszły rok, aby ją dopracować.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!