Persona 5 Strikers oficjalnie zadebiutuje w lutym

0

A słowo ciałem się stało i Atlus oficjalnie potwierdził wydanie Persona 5 Strikers 23 lutego 2021 roku.

Persona 5 Strikers to spin-off serii Persona (która z kolei jest spin-offem serii Megami Tensei). Turowa walka zostaje zastąpiona walkami w czasie rzeczywistym na sporych rozmiarów arenach. W ręce graczy trafi 10 postaci należących do organizacji Phantom Thieves, którzy stawią czoła korupcji obejmującej japońskie miasta. W grze odwiedzimy 6 miast, ugotujemy regionalne potrawy, oraz pomażemy potrzebującym. Gra łączy chaos i skalę walk znanych z gatunku musou z elementami turowych starć niczym z gier jRPG.

Persona 5 Strikers zabiera graczy w epicką podróż z Phantom Thieves, podczas której uderzają przeciwko korupcji panującej w miastach w całej Japonii. Letnie wakacje z bliskimi przyjaciółmi przybierają na sile, gdy pojawia się zniekształcona rzeczywistość; ujawnij prawdę i odkup serca uwięzionych w centrum kryzysu!

Do sprzedaży na Nintendo Switch trafią dwie edycje gry:

  • Launch Edition – Poza grą w zestawie znajdzie się cyfrowa ścieżka dźwiękowa z ponad 40 utworami, cyfrowy album ze zdjęciami oraz wideo przedstawiające pracę zza kulis.
  • SteelBook Edition – W tej edycji znajdziemy SteelBooka oraz wszystko to, co zawiera edycja Launch.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!