Gry startowe Nintendo Switch w Europie

5

To już dziś. Listonosze i kurierzy przywiozą do domów wielu z was przesyłkę zawierającą najnowszą konsolę Nintendo. Zobaczcie, w co możecie zagrać na premierę sprzętu w naszym regionie.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo) – 280 PLN / €69.99 / £59.99. Najnowsza odsłona serii to list miłosny do pierwszej gry z cyklu sprzed ponad 30 lat. Otwarty świat z mnóstwem różnorodnych terenów do zwiedzania, dziesiątki mini shrine’ów (a także duże dungeony w starym stylu), cel-shadingowa oprawa graficzna, muzyka Manaki Kataoki… Recenzenci są niemal jednomyślni – to jedna z najlepszych gier ostatnich kilkunastu lat. Tytuł dostępny także w pudełku.

1-2-Switch (Nintendo) – 200 PLN / €49.99 / £39.99. Zbiór 28 minigierek, swoista prezentacja możliwości nowych kontrolerów ruchowych Switcha, Joy-Conów. Pozycja przeznaczona głównie na spotkania towarzyskie, najlepiej po wprowadzeniu się w odpowiedni stan. Tytuł dostępny także w pudełku.

Just Dance 2017 (Ubisoft) – 240 PLN / €59.99 / £49.99. Seria Just Dance pojawia się niemal na wszystkich sprzętach i nie zabraknie jej także na Switchu. Będzie okazja do potańczenia zarówno przy nowych hitach, jak i klasykach (What is Love!). Tytuł dostępny także w pudełku.

Super Bomberman R (Konami) – 200 PLN / €49.99 / £49.99. Najnowsza iteracja mającej długą historię serii o podkładaniu bomb. Dobry wybór, jeśli chcecie zasmakować multiplayera przy jednej konsoli – w potyczkach może uczestniczyć nawet do 8 graczy. Tytuł dostępny także w pudełku.

Snipperclips – Cut it out, together! (Nintendo) – 80 PLN / €19.99 / £17.99. Kolejna pozycja, która zadowoli głównie sympatyków co-opa (choć jest też tryb dla preferujących samotne granie). Snipperclips to gra logiczno-zręczniościowa, oparta na współpracy dwóch graczy kierujących dziwnymi istotami, które mogą… wycinać się nawzajem. Wszystko to w celu rozwiązywania kolejnych łamigłówek.

Fast RMX (Shin’en Multimedia) – 80 PLN / €19.99 / £16.99. Dopakowana wersja FAST Racing NEO, udanej futurystycznej ścugałki, która pojawiła się na Wii U. W RMX pojawi się łącznie 30 tras, tryb dla jednego gracza polegający na pokonywaniu kolejnych pucharów na coraz wyższych poziomach trudności, a także lokalne i sieciowe multi.

Shovel Knight: Treasure Trove (Yacht Club Games) – 100 PLN / €24.99 / £22.49. Łopaciany Rycerz wita posiadaczy Switcha! Cena gry wzrosła, ale po jej zakupie będziecie mieli dostęp do oryginalnej przygody i trzech DLC, z których dwa ujrzały już światło dzienne.

Shovel Knight: Specter of Torment (Yacht Club Games) – 80 PLN / €9.99 / £8.99. Macie już Shovel Knighta na innej konsoli, w nowe DLC, Specter of Torment, wolicie zagrać na Switchu, a jednocześnie nie chcecie ponownie zaopatrywać się w całą grę? Teraz dodatek ze Specter Knightem możecie kupić oddzielnie, wydając mniej.

I Am Setsuna (Square Enix) – 160 PLN / €39.99 / £29.99. JRPG od Square Enix, które wzoruje się na klasykach gatunku z lat 90., takich jak Chrono Trigger. Co prawda, patrząc na oceny recenzentów, nie dorównuje im, ale nadal powinna być to ciekawa propozycja dla fanów dawnych rolplejów z kraju Kwitnącej Wiśni.

VOEZ (Flyhigh Works) – 84 PLN / €20.99 / £18.99. Pierwsza pozycja na Switcha dostępna jedynie w trybie handheldowym. Voez to gra rytmiczna oparta na sterowaniu dotykowym. W zestawie ponad 100 piosenek do wymasterowania.

New Frontier Days: Founding Pioneers (Arc System Works) – 40 PLN / €9.99 / £8.99. Gra typu sim, polegająca na kolonizacji nowych terenów i rozwijaniu ich infrastruktury.

Vroom in the Night Sky (Poisoft) – 36 PLN / €8.99 / £7.99. Wiedźma lata na motorze i wykonuje tricki. Więcej pisać nie trzeba.

Othello (Arc System Works) – 20 PLN / €4.99 / £4.49. Kolejna, kto-zliczy-która wersja znanej gry planszowej. I dla singli, i dla nie-singli (czytaj: jest multi dla dwóch osób).

.

Klasyki z Neo Geo

Pięć gier z konsoli firmy SNK, która zadebiutowała na rynku na początku lat 90. Wersje rzeczonych klasyków na Switcha mają być wiernymi kopiami, choć niektóre z tytułów zostaną wyposażone w dodatkowe funkcje sieciowe, takie jak internetowe tabele wyników.

The King of Fighters ’98 (Hamster) – 28 PLN / €6.99 / £6.29

Metal Slug 3 (Hamster) – 28 PLN / €6.99 / £6.29

Waku Waku 7 (Hamster) – 28 PLN / €6.99 / £6.29

World Heroes Perfect (Hamster) – 28 PLN / €6.99 / £6.29

Shock Troopers (Hamster) – 28 PLN / €6.99 / £6.29

.

Switch DLC

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Expansion Pass (Nintendo) – 80 PLN / €19.99 / £17.99. Kontrowersyjne DLC do najnowszej Zeldy. Początkowo umożliwi ono jedynie znalezienie trzech skrzyń z dodatkowym sprzętem; poważniejsze dodatki pojawią się w dwóch rzutach, które nastąpią latem i zimą. Wtedy nabywcy przepustki sezonowej zwiedzą jaskinię prób, nowy dungeon, zagrają na wyższym poziomie trudności, skorzystają z nowej funkcji mapy czy będą mieli okazję sprostać nowej przygodzie.

PODZIEL SIĘ
Elan

5 komentarzy

 1. mexon90 (6 komentarzy) w dniu:

  Dla osób które nie wiedzą konsolka nie ma zabezpieczenia regionalnego i można spokojnie dodać użytkownika z regionem Japoni, Stanów i pościągać dema gier i jeżeli ktoś kupi sobie karte prepaid na dany region kupować gry :)

 2. Antari
  Antari (464 komentarzy) w dniu:

  Trochę lipa z tytułami, nie widzę tam nic ciekawego (poza Zeldą z WiiU, której nie liczę) dla siebie a ceny są dość wysokie. Póki co nie ma system sellera.

 3. sosna_87 (1 komentarzy) w dniu:

  Witam,

  Pytanie do posiadaczy Switcha, czy macie też taką sytuacje kiedy ładuje konsolę (wyłączoną), włączam, bateria pokazuje 100%, wchodzę do „home screena” a tam już pokazuje mniej, w moim przypadku 91%?

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!