[E3’2016] Poznajcie Ever Oasis – nowe IP od Nintendo

9

Podczas drugiego dnia Nintendo Treehouse Live, Wielkie N zapowiedziało zupełnie nowy tytuł, stworzony z myślą o wciąż niezwykle popularnym handheldzie, 3DSie. Powitajcie Ever Oasis.

Głównym bohater Ever Oasis jest sympatyczny przywódca znajdującej się gdzieś na pustyni oazy. Jego głównym zadaniem jest rozwijanie wioski poprzez eksplorację pobliskich terenów, rozwiązywanie zagadek i pokonywanie zamieszkujących lochy wrogów.

Za grę odpowiadają deweloperzy ze studia Grezzo, znani m.in. z przenośnych portów Ocarina of Time i Majora’s Mask. Ich ostatnim projektem było The Legend of Zelda: Tri-Force Heroes.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

9 komentarzy

 1. matii
  matii (425 komentarzy) w dniu:

  Grezzo, odpowiedzialne za fantastyczne rimejki Okaryny i Majory, i niezgorsze Triforce.. dam im chyba szansę z tego powodu ponieważ grafika z chibi mnie odpycha, ale z tego co widać po tym filmiku zalatuje mi tutaj action-rpg a tego nigdy za wiele (zwłaszcza na 3DSie..) :P No chyba, że to nie było ‚action’ to raczej odpuszczę kolejny jrpg – DQ7 i później 8 będzie czekać w kolejce.

 2. Jakusashi
  Jakusashi (166 komentarzy) w dniu:

  Tak w zasadzie to co to za gatunek?
  Strategia ekonomiczna? Sandbox? RPG?
  Zastanawiam się do czego przypisać te trzy elementy: „rozwijanie”, „eksploracja”, „walka w lochach”.
  Co prawda preferowałbym coś w mocniejszych, „brutalniejszych” klimatach, bo tych chibi postaci już trochę za dużo na 3DSach, ale i tak miło, że wciąż wspierają tego handhelda nowymi produkcjami

 3. matii
  matii (425 komentarzy) w dniu:

  @Jakusashi, mi tutaj zalatuje Rune Factory, tylko zamiast elementu rolnika z Harvest Moon mamy raczej jakieś mini Simcity u boku action-rpga (chociaż tutaj lochy będą bardziej rozbudowane, widać, że pracowali przy np. Okarynie).

 4. bandi (317 komentarzy) w dniu:

  Ja tam nie mam nic przeciwko setnym odmianom Mario a wręcz bardzo bym chciał nawet Mario Galaxy 3 jeszcze przed tym nowym (1-2 lata czekania) ale ta gierka choc zupełnie inna, troche czuć Zelde i Huryle Warriors w gameplayu. Jesli bedzie więcej akcji niż zagadek to może to być bardzo miodny i trafiajacy do szerszego odbiorcy tytuł. Trzymam kciuki za to IP i na pewno zagram

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!