Arcadian Atlas trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu

Po pojawieniu się Arcadian Atlas na Steam pod koniec lipca nie będziemy musieli długo czekać na konsolowy port!

Arcadian Atlas zadebiutuje na Nintendo Switch już 30 listopada. Po wydaniu gry na PC pod koniec lipca, nie musimy czekać długo na konsolowy port! W grze od Serenity Forge i Twin Otter Studios poznamy historię dwóch kochanków w samym środku wojny domowej. Jest to strategiczny RPG, w którym na kafelkach będziemy starać się wygrać starcia z licznymi przeciwnikami. 12 unikalnych klas i ponad 150 umiejętności pozwolą nam na znaczną swobodę na polu bitwy.

Oficjalne Informacje

Dwoje kochanków, których połączyła wojna, rozdarci między królową, której przysięgali wierność, a charyzmatyczną księżniczką, która powstała, by odzyskać tron. Wojna domowa ogarnia królestwo, wytyczono linie bojowe i wyjęto miecze.

Zbieżność losów pośród konfliktu – zbuntowany mag pragnący rozwikłać tajemnice krainy spotyka młodą dziewczynę, drugą następczynię tronu. Mając w rękach moc tworzenia i niszczenia światów, oboje będą walczyć, aby uciec od przeszłości i stać się czymś więcej.

Gdy królestwo płonie, a moce starsze niż gleba wychodzą na powierzchnię, nie poddawaj się i walcz o los Arkadii!
Rozgrywka

W tej niekończącej się wojnie będziesz potrzebować sojuszników, którym możesz zaufać. Rekrutuj żołnierzy, dostosowuj ich klasy i trenuj swoją armię, aby brała udział w rozbudowanych bitwach taktycznych.

CAVALIER TREE – klasa siłowa, nieustraszona w walce dzięki ciężkim zbrojom i zaostrzonym mieczom. Kawalerzyści mogą ulepszyć się do Inkwizytorów, zamieniając wrogów w nieumarłych i paraliżując ich Świętymi atakami; lub Roninów, którzy potrafią wejść w śmiertelny trans i poświęcić kontrolę w zamian za ogromne bonusy na polu bitwy.

WARMANCER TREE – magowie, którzy zawarli pakty z najbardziej podstawowymi elementami stworzenia, Wojownicy badają sposoby palących płomieni, spowalniania lodu lub nieprzewidywalnych błyskawic dziesiątkujących wrogów. Po odpowiednim przeszkoleniu mogą stać się Czarownikami, agentami chaosu, którzy na pierwszej linii frontu doprowadzają magię do dzikich skrajności; lub Druidami, którzy nauczyli się kierować potężnymi siłami natury i zastawiać śmiercionośne magiczne pułapki.

RANGER TREE – dystansowi zabójcy, Łowcy szukają wyższych terenów i sieją zniszczenie lub strzelają potężnymi strzałami żywiołów na polu bitwy, aby ogłuszyć i okaleczyć wrogów. Doskonalenie ich umiejętności może sprawić, że staną się Łowcami, potrafiącymi zastawiać pułapki i bombardować niczego niepodejrzewających żołnierzy, korzystając ze swojego zwierzęcego towarzysza, lub Rozbójnikami, którzy eliminują wrogów dobrze wycelowanym dźgnięciem, a następnie znikają w kłębach dymu.

APOTHECARY TREE – szaleni naukowcy, którzy mieszają specjalne napary przywracające zdrowie słabym lub spalają całe połacie pola bitwy wybuchowym kwasem. Aptekarze mogą ulepszyć się do Mnichów, którzy łączą szybkie ciosy i kierują tajemną energię, aby leczyć i ranić, lub Szamanów, którzy potrafią manipulować siłami życia i śmierci lub poświęcać swoich sojuszników, aby zadać obrażenia wrogom.

Kluczowe Elementy
  • Eksploruj krainę — podróżuj przez rozległy i piękny krajobraz Arkadii, walcząc na dziesiątkach map, w tym starożytnych ruinach, nadmorskich wioskach, ośnieżonych górach i zielonych lasach.
  • Weź udział w bitwach strategicznych — wykorzystaj ponad 150 unikalnych umiejętności bojowych, aby zmienić losy pola bitwy. Rozmieszczaj taktyczne pułapki, używaj magii, aby wzmacniać zdolności swoich żołnierzy i wykorzystuj słabości swoich wrogów, aby odnieść zwycięstwo.
  • Zbierz żołnierzy — Zbuduj armię z 12 różnych klas; dostosuj swoje mistrzostwo w 25 unikalnych drzewach umiejętności; i uzbrój ją w broń, zbroję i potężne akcesoria, aby wzmocnić jej umiejętności.
  • Poznaj arcydzieło — Ciesz się wyjątkową atmosferą Arkadii dzięki inspirowanej jazzem ścieżce dźwiękowej i szczegółowym portretom postaci w stylu secesyjnym.
  • Odkryj epicką narrację — gdy losy się splotą, rozdzierające serce historie Vashti, Desmonda i całej Arkadii rozwiną się w tej bogatej opowieści o wojnie i magii, obejmującej ponad 70 unikalnych spotkań w kampanii.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz