Zapowiedziano kontynuację Hidden Through Time

Hidden Through Time 2 pozwoli nam na tworzenie własnych plansz, na których rozwiążemy łamigłówki, a może i poszukamy Waldo!

Rogueside ogłosiło, że pracuje nad kontynuacją Hidden Through Time, czyli bardzo dobrze przyjętej gry logicznej z 2020 roku. W Hidden Through Time 2: Myths & Magic zagramy na Nintendo Switch w późniejszej części obecnego roku.

Twórcy na prośby społeczności postarają się stworzyć grę, która rozszerzy wiele pomysłów, koncepcji i prostotę rozgrywki tak, aby stworzyć większe, głębsze i bardziej ekspansywne/imponujące wyzwanie, które nadal będzie urzekać graczy w każdym wieku. Wyróżniająca się kolorowa, ręcznie rysowana grafika, ciągle zmieniające się i szczegółowe ustawienia, rzucają graczom wyzwanie znajdowania i zbierania ukrytych przedmiotów, jednocześnie zabierając go w odkrywczą podróż przez wieki. Rozgrywka oparta jest na bardzo szczegółowych planszach, które pomagają we wciągającej rozgrywce poprzez wciągnięcie ich w intuicyjne, spokojne i przyjemne doświadczenie, do którego fajnie jest wracać raz po raz! Fani będą też mogli stworzyć własne światy, dzięki edytorom struktur, jak i postaci, które pozwolą graczowi zbudować swój idealny świat w najdrobniejszych szczegółach.

Jacobein Van den Bergh kierownik ds. marketingu w Rogueside powiedział:

Pomysł na Hidden Through Time wywodzi się z książek „Gdzie jest Waldo”, które wszyscy mieli w młodości. Kluczową różnicą między nami a konkurencją jest dodanie edytora map, umożliwiającego społeczności tworzenie i udostępnianie własnych map, a także granie w kreacje innych. Jednym z głównych celów kontynuacji jest personalizacja.

Oficjalne Informacje:

Dołącz do Clicky’ego i wyruszcie razem w nową, magiczną przygodę z Hidden Through Time 2: Myths &Magic! Ta urocza, dwuwymiarowa gra typu „ukryte przedmioty” zachwyci cię swoim radosnym klimatem i nieskończonym potencjałem. Szukaj ukrytych obiektów rozsianych po ręcznie rysowanych światach, by odblokować kolejne wyzwania oraz poziomy. Dzięki kampanii dla jednego gracza oraz trybowi online, w którym można tworzyć własne, wymarzone światy, zabawa z tym tytułem nigdy się nie kończy!

Kluczowe Elementy:

  • Tryb fabularny – Ruszaj w podróż przez cztery magiczne epoki i odnajduj wszystkie ukryte w nich przedmioty, by awansować do kolejnych etapów i poznać historię każdego okresu. Kto wie, jakie to sekrety czekają na odkrycie!
  • Kontrola rzeczywistości – Okiełznaj upływ czasu dzięki funkcji kontroli rzeczywistości, która nada twojej rozgrywce zupełnie nowy wymiar. Zmieniaj pory dnia czy roku, by zobaczyć mapę w zupełnie nowym świetle. Niektóre przedmioty mogę występować tylko w konkretnych warunkach!
  • Architekt 2.0 – Czujesz przypływ kreatywności? Dzięki udoskonalonemu trybowi architekta budowa wyjątkowych światów oraz udostępnianie ich stało się jeszcze łatwiejsze! Pochwal się swoimi niepowtarzalnymi mapami i porównaj je z dziełami innych graczy!
  • Udoskonalone opcje personalizacji – Poza ulepszoną warstwą wizualną, Hidden Through Time 2: Myths & Magic oferuje również bardziej zaawansowane opcje personalizacji w ramach trybu Architekt 2.0. Wybieraj spośród wyjątkowych budynków i dziesiątek postaci za pomocą jednego kliknięcia lub dowolnie modyfikuj otoczenie dzięki nowemu narzędziu do rzeźbienia terenu. Puść wodze fantazji i stwórz mapę swoich marzeń!

Dodaj komentarz