W Warhammer 40,000: Boltgun postrzelamy już w maju!

Kosmiczni Marines w realiach boomer shooter? To nie może się nie udać, a całość sprawdzimy już w maju tego roku.

23 maja na Nintendo Switch trafi Warhammer 40,000: Boltgun, czyli FPS stworzony na modłę strzelanek z początku lat 90. Za tego boomer shooter odpowiadają deweloperzy z Auroch Digital oraz wydawca Focus Entertainment. Gra będzie kosztować $21.99, co powinno w polskiej walucie wynieść jakieś 90 zł.

W Warhammer 40,000: Boltgun, załadujemy tytułową broń i rzucimy się w wir walki rodem z klasycznych i szalonych FPS-ów. Grafika stylowana jest na doświadczenie prosto z lat 90, więc można będzie uronić łezkę nostalgii. Jako zaprawiony w bojach Kosmiczny Marine udamy się na niebezpieczną misję po całej galaktyce, walcząc z przedstawicielami chaosu. Czekać na nas będzie niszczycielski arsenał, z którym przedrzemy się przez ekspozycję sprite’ów, pikseli i krwi. Każdy heretyk pozna smak naszego żelastwa, jeśli stanie na naszej drodze, bądź my wejdziemy na jego.

Kluczowe Elementy:

  • Zanurz się w emocjonującej walce, uzupełnionej zaciekle satysfakcjonującą strzelaniną, dużą mobilnością i kubłami krwi, aby nagrodzić swoje umiejętności.
  • Zdominuj pole bitwy dzięki niesamowitej sile ognia i heavy metalowi niszczycielskiego arsenału Kosmicznych Marines.
  • Doświadcz najlepszego hołdu dla strzelanek retro, łącząc stylową grafikę z płynną, nowoczesną rozgrywką FPS.

Dodaj komentarz