Pokemon Stadium od dzisiaj dostępne w NSO+

Pokemon Stadium znalazło się na liście życzeń wielu graczy, po tym, jak Nintendo zapowiedziało emulację N64 i już nie trzeba nań czekać.

Dzisiaj biblioteka tytułów z Nintendo 64 dostępnych w abonamencie Nintendo Switch Online została wzbogacona o Pokemon Stadium. Oczywiście tylko posiadacze rozszerzenia usługi + Expansion Pack będą mieli dostęp do tytułu.

Pokemon Stadium została wydana w 2000 roku i dzięki niej mogliśmy przenieść ulubione stworki z Pokemon Red, Pokemon Blue i Pokemon Yellow na arenę bitewną. Na graczy czekają liczne tryby dla jednej osoby oraz dla wielu osób, które pozwolą nam zostać najlepszym trenerem Pokemon! Drużyny, które stworzymy z sześciu stworków, będziemy mogli przetestować w czterech turniejach na stadionie. Możliwe też jest starcie z elitarnymi trenerami Kanto! Zwycięstwo zapewni naszej drużynie miejsce w Pałacu Zwycięstwa, a ukończenie obu trybów doprowadzi do walki z Mistrzem Pokemon. Jak was to trochę znudzi, to będziecie też mogli pobawić się w 9 mini gierkach.

W abonamencie już jest dostępnych sporo perełek, a w przyszłości będzie ich pewnie więcej. Wygląda na to, że abonament mocno nabiera na wartości! Macie jakąś grę, jaką chcielibyście zobaczyć następną dodaną do NSO.

Dodaj komentarz