Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

The Library of Babel otwiera się 7 kwietnia

Wspólnie z Ludovikiem odkryj tajemnicę nagłego zamknięcia Biblioteki Babel i tajemnice jej mitycznych twórców!

The Library of Babel przeniesie nas w przyszłość aż 20 000 lat po wyginięciu ludzkości. Świat się odrodził, ale rządzą nim zaawansowane roboty, które jednak nie widzą zbyt wiele o swoich mitycznych twórcach. Owe roboty funkcjonowały sobie w błogiej nieświadomości, aż do momentu, w którym odkrywają bibliotekę. Nie jest ona pusta, lecz zawiera wszystko, co kiedykolwiek zostało napisane przez ludzi. Wywołało to w Babilonie nie mały chaos, a nawet doprowadziło to do morderstwa. Tutaj na scenę wkracza Ludovik, robot-poszukiwacz, który został wyznaczony do zbadania tej zbrodni. Poza miastem Ludovik podąży tropem mordercy przez rozległą dżunglę, opuszczone świątynie, spotka wielu mieszkańców i wejdzie z nimi w interakcje. The Library of Babel zainspirowane jest opowiadaniem o tym samym tytule, którego autorem jest Jorge Luisa Borjes. Grę znajdziecie już w Nintendo eShop, gdzie kosztuje 53,60 zł.

Kluczowe Elementy

  • Zarośnięty, ale futurystyczny świat z pięknymi ręcznie rysowanymi środowiskami 2D.
  • Gra jest pełna śmiertelnych przeszkód i jeszcze bardziej śmiercionośnych wrogów, których należy unikać, ponieważ Ludovik woli zwinność i skradanie się niż przemoc.
  • Systemy zarządzania dialogami i ekwipunkiem przypominające gry przygodowe z lat 90.
  • Nastrojowa, filozoficzna opowieść science fiction inspirowana Biblioteką Babel i Czasem Apokalipsy
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

MotoGP 23

Data: 8 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Konkuruj w trzech oficjalnych kategoriach mistrzostw – MotoGP™, Moto2™ i Moto3™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023.

Zobacz też

Nintendo Switch

Jak może wyglądać świat 20,000 lat po wymarciu ludzkości? Dowiemy się z gry na podstawie opowieści o tej samej nazwie od Jorge Luis Borjesa.