Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Dusk Diver 2 zadebiutuje na koniec sierpnia w Europie

Końcówka sierpnia zapowiada się ciekawie, bo właśnie wtedy wrócimy do Youshanding i pomożemy Yumo przywrócić porządek w mieście.

Dusk Diver 2 w końcu trafi na Nintendo Switch! Gra miała już swoją premierę na PC i PlayStation w Japonii, a 30 sierpnia pojawi się w końcu w Europie. Co prawda można było już zagrać w tę grę w języku angielskim, ale tera nie trzeba będzie się bawić w importy. Dusk Diver 2 to gra akcji z elementami JRPG, w której wcielimy się w Yang Yumo, studentkę koledżu z pracą tymczasową. Jak sami widzicie, jest to sequel i historia dzieje się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Yumo ciągle odczuwa skutki ostatniej bitwy, ale mimo to będzie musiała znowu stawić czoła bestiom chaosu, które pojawiły się w Youshanding.

Kluczowe elementy:

  • Niezdyscyplinowane kombinacje ataków – Bezproblemowo przełączaj kontrolę nad czterema postaciami, z których każda ma własne zestawy ruchów i mocne strony. Połącz różne umiejętności wsparcia z własnymi, aby utrzymać wrogów na palcach!
  • Nowe przygody – przed bitwą poznaj prawdziwe miasto Ximending, jedząc posiłki na miejscu i na wynos, aby uzyskać premie do statystyk. Tylko uważaj na opętanych i szczeliny międzywymiarowe…
  • Graj w swoim stylu! – Dostosuj swój sprzęt, umiejętności i kombinacje orbów do swojego stylu gry!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też