Dusk Diver 2 zadebiutuje na koniec sierpnia w Europie

Końcówka sierpnia zapowiada się ciekawie, bo właśnie wtedy wrócimy do Youshanding i pomożemy Yumo przywrócić porządek w mieście.

Dusk Diver 2 w końcu trafi na Nintendo Switch! Gra miała już swoją premierę na PC i PlayStation w Japonii, a 30 sierpnia pojawi się w końcu w Europie. Co prawda można było już zagrać w tę grę w języku angielskim, ale tera nie trzeba będzie się bawić w importy. Dusk Diver 2 to gra akcji z elementami JRPG, w której wcielimy się w Yang Yumo, studentkę koledżu z pracą tymczasową. Jak sami widzicie, jest to sequel i historia dzieje się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Yumo ciągle odczuwa skutki ostatniej bitwy, ale mimo to będzie musiała znowu stawić czoła bestiom chaosu, które pojawiły się w Youshanding.

https://www.youtube.com/watch?v=mnKZ1RHxHKI

Kluczowe elementy:

  • Niezdyscyplinowane kombinacje ataków – Bezproblemowo przełączaj kontrolę nad czterema postaciami, z których każda ma własne zestawy ruchów i mocne strony. Połącz różne umiejętności wsparcia z własnymi, aby utrzymać wrogów na palcach!
  • Nowe przygody – przed bitwą poznaj prawdziwe miasto Ximending, jedząc posiłki na miejscu i na wynos, aby uzyskać premie do statystyk. Tylko uważaj na opętanych i szczeliny międzywymiarowe…
  • Graj w swoim stylu! – Dostosuj swój sprzęt, umiejętności i kombinacje orbów do swojego stylu gry!

Dodaj komentarz