Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Zwariowana wariacja flippera w Zombie Rollerz: Pinball Heroes

Kulą w zombie!

Swego czasu na Nintendo Gamecube pojwiła się dość osobliwa pozycja pod tytułem Odama. Pewnie mało kto miał okazję zagrać w tę grę, bo był to jeden z ostatnich ekskluzywnych tytułów na Gacka. Za tę produkcję był odpowiedzialny Yutaka Saito, twórca znany z dość specyficznej gry Seaman, w której przy użyciu mikrofonu można było porozmawiać z rybą o ludzkiej twarzy (w dużym uproszczeniu). Odama korzystała z tego samego patentu i nie chodzi tu bynajmniej o pogawędki z wodnymi kręgowcami. Za pomocą mikrofonu można było wydawać proste rozkazy swoim oddziałom, które brały udział w wojnie…. na stole flipperowym! Wrogim jednostkom gracz zadawał obrażenia za pomocą kulki, którą trzeba było zręcznie operować za pomocą łapek. W podobne tony uderzają teraz Dedalic Entertainment wraz z Zing Games ze swoją produkcją Zombie Rollerz: Pinball Heroes. Tym razem połączenie jest trochę inne od wcześniejszej przytoczonej gry. Twórcy postanowili połączyć pinball z tower defence z odrobiną elementów rogue-like. Jak ta mieszanka wygląda w rzeczywistości? Możecie się przekonać na poniższym zwiastunie.

#Zwiastun Zombie Rollerz: Pinball Heroes

Tak autorzy zachwalają kluczowe cechy swojej produkcji:

Kluczowe cechy:

  • Strzelaj, uderzaj i przebijaj się przez hordy uroczych zombie w tym połączeniu pinballa, tower defence i walki z hordą zombie.
  • 10 różnych bohaterów do wyboru, z których każdy ma własną specjalną zdolność do strzelania do zombie w zabawny sposób. Odkryj i odblokuj setki pomocnych mocy i przedmiotów, aby wzmocnić swojego bohatera.
  • Na graczy czeka 11 epickich walk z bossami, których pokonanie wymaga precyzji pinballingu i starannego zarządzania umiejętnościami!
  • Elementy rogue-like: 4 światy czekają na odkrycie. Losowo genrowane poziomy zapewniają, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama. Musisz dostosować się na każdym kroku, jeśli chcesz oczyścić wszystkie światy z plagi zombie – w stylu pinballa!
  • Lepiej niż kiedykolwiek! Zombie Rollerz: Pinball Heroes to nowa i ulepszona kontynuacja słynnej oryginalnej gry, która już zafascynowała miliony na urządzeniach mobilnych!

Oprócz tego w grze znajdzie się 50 typów zombie do ubicia, 11 starć z potężnymi bossami. Wcielając się w jedną z 10 postaci o zróżnicowanych umiejętnościach, będzie można wysyłać ponownie do piachu umarlaków.

Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku i będzie dostępna tylko w wersji cyfrowej do pobrania z Nintendo eShop.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Świetny point and click dla osób spragnionych dobrych opowieści