Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Kolorowy relaks z Love Colors

Kolorowy zawrót głowy

Za oknem powoli robi się jesienna aura, więc zbliża się idealny czas, aby relaksować się przy graniu na swojej ulubionej konsoli. Czasem warto odpuścić bardzo intensywne tytuły, które wymagają od nas małpiej zręczności i uruchomić tytuł, który po ciężkim dniu rozluźni z nas całe napięcie. 17 września w Nintendo eShop zadebiutowała kolorowa gra Love Colors od naszego rodzimego studia VixaGames. Kolorując kolorowe kwadraciki na planszy według schematu, będziemy tworzyć barwne obrazy, które mogą przedstawiać zwierzęta, miasta czy też jedzenie. Startowych obrazków jest aż 150 i można je tworzyć samemu lub z trzema innymi przyjaciółmi.

Kluczowe elementy:

  • Siła różnorodności – twórz zabawne i kreatywne dzieła z różnorodnego katalogu obrazów, zawierających jedzenie, napoje, miasta, zwierzęta oraz dodatkowe niespodzianki;
  • Dzielenie się sztuką – graj z przyjaciółmi i rodziną; Love Colors to pierwsza tego typu gra, która umożliwia wspólne tworzenie wirtualnych dzieł!
  • Relaksująca rozrywka – malowanie pikseli krok po kroku to świetny sposób na zrelaksowanie się po trudnym dniu;
  • Kojąca muzyka – delikatne dźwięki pianina wprowadzą Cię w nastrój i pomogą skupić się na tworzeniu;
  • Narzędzia wspomagające tworzenie – maluj używając narzędzi – balonika lub wiaderka, aby wnieść twoją sztukę na kolejny poziom!
  • Doceniaj siebie – Satysfakcjonujące powtórki krok po kroku pokazują Twoją drogę do artystycznego sukcesu
  • Nie czekaj na kolejną część – Masz ochotę tworzyć więcej? Nie czekaj! Dwa DLC dostępne od dnia premiery rozszerzą listę o dodatkowe niemal 250 obrazów.

Love Colors w edycji z dwoma DLC można kupić za 24,99 zł. Podstawowa wersja jest obecnie w promocji i można ją nabyć za 7,5 zł.

DLC 1 – Wesołe Piksele (9,99 PLN) zawiera dodatkowe 9 kategorii, w tym rozkoszne słodycze, widowiskowe sporty, pojazdy (w tym szybkie sportowe samochody), boks, najszybsze pociągi świata oraz dla fanów świętowania – Boże Narodzenie i Halloween!

DLC 2 – Pikselowy Podróżnik (9,99 PLN) to 12 nowych kategorii, które zabierają Cię w podróż dookoła świata – poprzez Chiny, Indie, Kanadę, Brazylię czy USA. Stwórz wyjątkowe obrazy przedstawiające Wieżę Eiffla, Operę w Sydney oraz inne ikoniczne budowle i niepowtarzalne krajobrazy.

#Zwiastun Love Colors

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Więc chodź, pomaluj mój świat!