Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Football Manager 2022 nie ominie Nintendo Switch!

Odnajdźcie w sobie wewnętrznego Mou!

SEGA zapowiedziała nową część Football Managera. Na razie przestawiono część informacji dla dużych platform, a w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć co nieco o wersji Touch dla Nintendo Switch. Football Manager 2022 debiutuje 9 listopada, więc na premierę wersji Switch też możemy liczyć w tym okresie.

W piłce nożnej nie chodzi tylko o to, aby być najlepszym i wygrywać.

Chodzi o mierzenie się z silniejszym przeciwnikiem, spełnianie marzeń i osiąganie sukcesów poprzez umiejętności i pracę.

Droga na szczyt i zadziwianie całego świata albo mozolna odbudowa po fatalnych porażkach – to te chwile smakują najlepiej.

To ty jesteś architektem przyszłości swojego klubu – jego sukces zależy od ciebie.

Daj z siebie wszystko w najważniejszych momentach i zrealizuj marzenia kibiców, aby wkroczyć do galerii sław menedżerskich.

Nowe funkcje, ulepszenia gry i aktualizacje licencji pojawią się pod koniec września.

Dołącz do drużyny FMFC i zyskaj najnowsze informacje, dostarczane bezpośrednio do twojej skrzynki odbiorczej.

  • Ruszaj na szczyt piłkarskiego świata, spełniaj oczekiwania właścicieli klubu, a także zaangażowanych fanów.
  • Przeszukuj cały świat, odkrywaj talenty i twórz skład. Trenuj obiecujących zawodników, aby zrealizowali swój potencjał.
  • Stwórz piłkarską tożsamość swoich zawodników, planuj taktykę i strategię, aby osiągnąć sukces dla drużyny w dniu meczu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Problem bycia szybszym od światła polega na tym, że możesz żyć tylko w ciemności

Japonia

25 maja o 13:30 dowiemy się, jakie są plany SEGI, na wsparcie gry po przemierzy. Podczas czwartego oficjalnego live streamu Phantasy Star Online 2:...

Japonia

22 kwietnia o 14:00 odbędzie się Phantasy Star Online 2: New Genesis Prologue 3, czyli live stream wprowadzający w świat gry. SEGA przedstawi nowe...

Japonia

Phantasy Star Online 2: New Genesis Prologue 2 to odświeżona wersja PSO 2, która w tym roku powinna zadebiutować na Nintendo Switch (tylko Japonia)....