Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe informacje o Danganronpa S: Ultimate Summer Camp

Ulubiona planszówka powraca!

Spike Chunsoft ujawniło nowe sceny wraz z nowym systemem rozgrywki, jaki zobaczymy w Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, które będzie częścią Danganronpa Decadence – czyli 4 częściowej kolekcji z okazji 10-lecia serii. Zestaw w wersji fizycznej oraz cyfrowej zadebiutuje na Nintendo Switch 12 grudnia obecnego roku.

Rozwijaj najzdolniejszych uczniów dzięki trzem głównym elementom rozgrywki!
Danganronpa S: Ultimate Summer Camp to znacznie ulepszona wersja Ultimate Talent Development Plan, gry planszowej z Danganronpa V3: Killing Harmony. Scena rozgrywa się w tropikalnym kurorcie Jabberwock Island, który składa się z centralnej wyspy połączonej mostami z pięcioma innymi wyspami. Ten ostateczny obóz letni trwa 50 dni (50 tur). Na początku trudno będzie odwiedzić każdą wyspę w ciągu zaledwie 50 dni, więc gracze muszą ulepszyć swoje postacie za pomocą funkcji „Rozwój (gra planszowa),” „Bitwa” i „Sklep szkolny”.

Rozwój (gra planszowa)
Główna część gry, w której gracze będą rozwijać swoją postać przez 50 dni (50 tur) obozu letniego na wyspie Jabberwock. Rzuć kostką, aby określić, o ile pól się poruszyć. Zdarzenie zostanie wywołane w zależności od tego, na którym kwadracie znajdzie się postać. Każda postać różni się statystykami i poziomem. Statystyki postaci rosną wraz ze zdobyciem kolejnych poziomów, zatrzymując się na Placu Wzrostu lub wchodząc w interakcję z innymi postaciami na Placach Wydarzeń. Bossowie umieszczani przez Monokumę i bitwy potworów wywołane przez kwadraty bitewne będą utrudniać graczowi przeprawę. Kwadraty talentów zapewniają fragmenty talentów, które zapewniają postaciom nowe umiejętności. Gracze będą również musieli zdobywać broń i zbroję w sklepach i skrzyniach ze skarbami, a także wykorzystywać karty z przydatnymi efektami na swoją korzyść.

Bitwy
Tryb bitwy można rozgrywać niezależnie od dostępnych w grze planszowej Placów Bitwy. Rozwijaj postacie i stwórz drużynę składającą się z maksymalnie czterech członków i zmierz się z 200-piętrową Wieżą Rozpaczy, w której czekają potwory typu Monokuma. W Wieży Rozpaczy wrogowie atakują falami, a po zwycięstwie gracz jest nagradzany Medalami Monokumy. Gracze, aby zwyciężyć muszą zwiększać poziomy swoich postaci, ucząc się umiejętności i uzbrajając swoje postacie.

Sklep szkolny
W sklepie szkolnym gracze mogą wydawać medale Monokuma i monety zdobyte w trakcie bitew, aby zyskać nowe postacie i przedmioty wspierające za pomocą maszyny MonoMono. Każda postać ma inną rzadkość, a im wyższa, tym szybciej będzie rosła w trybie rozwoju.

Zupełnie nowe sceny wydarzeń z gwiazdorskim zespołem twoich ulubionych postaci!
Danganronpa S: Ultimate Summer Camp to wymarzony crossover poprzednich postaci Danganronpy w 1000 scenach wydarzeń. Ponad 60 grywalnych postaci obejmuje wszystkie z: Ultimate Student z Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Danganronpa 2: Goodbye Despair i Danganronpa V3: Killing Harmony, a także oprócz Monokumy i Monomi zobaczymy główną obsadę Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls. Gracze na początku będą mieli dostęp tylko do bohatera z każdego tytułu, ale w miarę postępów w grze otrzymają więcej kart postaci z maszyny MonoMono.

Fizyczną wersję gry będzie można nabyć w dwóch wersjach: Standardowej i Kolekcjonerskiej. Pierwsza będzie kosztować 59,99€, a druga 99,99€.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Jesień pełną gębą. Z drzew spadają liście. A gdyby w październiku było 60 dni, to i tak by nie wystarczyło, na ogranie wszystkich premier!

Recenzje

Więc chodź, pomaluj mój świat...

Po godzinach

Emocje po pokazie opadły i redaktorzy są gotowi, aby podzielić się chłodną i spokojną opinią na temat prezentacji Nintendo.

Nintendo Switch

Koniec pokazów od Nintendo na ten rok! Jesteście zadowoleni z nadchodzącej zimy? Jeśli nie stać was na węgiel, to możecie ogrzać dłonie swoją konsolką,...

Nintendo Switch

Tak zwany hidden gem, który wyrwałem za 18 złotych na ostatniej promocji w Nintendo eShop!

Nintendo Switch

Urocza nowelka debiutanta

  1. Hej! Na oryginalnym sofcie, ale okazało się, że wszystko w porządku. Przypadek sprawił, że akurat kupiłem Nintendogs+Cats i jednocześnie zaktualizowałem…

  2. Sorry, Nintendo, za te errory to najwyżej 70/100, a jak tak będzie dalej, to jeszcze bardziej obniżę!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w październiku 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Bayonetta 3

Data: 28 października, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Ten moment nadszedł, Bayonetta 3 powinna zadebiutować w 2022 roku! Tylko 4 lata zajęło Platinum Games przypomnienie całemu światu, że pracują nad trzecią przygodą czarującej wiedźmy. Niestety na ten moment, nie znamy żadnych nowych szczegółów, więc nie pozostaje nam nic innego, jak ponownie pooglądać niedawno wydany trailer, przyzwyczaić się do nowego wyglądu Bayonetty oraz rzucić […]

Lord of the Rings: Gollum

Data: 30 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, […]

Spidersaurs

Data: 31 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Zainspirowany klasycznymi grami akcji i kreskówkami z sobotnich poranków, Spidersaurs to dwuwymiarowa gra kooperacyjna typu „run 'n gun”, w której jeden lub dwóch graczy walczy z pożerającym ludzi zmutowanym zagrożeniem.

Zobacz też