Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe informacje o Danganronpa S: Ultimate Summer Camp

Ulubiona planszówka powraca!

Spike Chunsoft ujawniło nowe sceny wraz z nowym systemem rozgrywki, jaki zobaczymy w Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, które będzie częścią Danganronpa Decadence – czyli 4 częściowej kolekcji z okazji 10-lecia serii. Zestaw w wersji fizycznej oraz cyfrowej zadebiutuje na Nintendo Switch 12 grudnia obecnego roku.

Rozwijaj najzdolniejszych uczniów dzięki trzem głównym elementom rozgrywki!
Danganronpa S: Ultimate Summer Camp to znacznie ulepszona wersja Ultimate Talent Development Plan, gry planszowej z Danganronpa V3: Killing Harmony. Scena rozgrywa się w tropikalnym kurorcie Jabberwock Island, który składa się z centralnej wyspy połączonej mostami z pięcioma innymi wyspami. Ten ostateczny obóz letni trwa 50 dni (50 tur). Na początku trudno będzie odwiedzić każdą wyspę w ciągu zaledwie 50 dni, więc gracze muszą ulepszyć swoje postacie za pomocą funkcji „Rozwój (gra planszowa),” „Bitwa” i „Sklep szkolny”.

Rozwój (gra planszowa)
Główna część gry, w której gracze będą rozwijać swoją postać przez 50 dni (50 tur) obozu letniego na wyspie Jabberwock. Rzuć kostką, aby określić, o ile pól się poruszyć. Zdarzenie zostanie wywołane w zależności od tego, na którym kwadracie znajdzie się postać. Każda postać różni się statystykami i poziomem. Statystyki postaci rosną wraz ze zdobyciem kolejnych poziomów, zatrzymując się na Placu Wzrostu lub wchodząc w interakcję z innymi postaciami na Placach Wydarzeń. Bossowie umieszczani przez Monokumę i bitwy potworów wywołane przez kwadraty bitewne będą utrudniać graczowi przeprawę. Kwadraty talentów zapewniają fragmenty talentów, które zapewniają postaciom nowe umiejętności. Gracze będą również musieli zdobywać broń i zbroję w sklepach i skrzyniach ze skarbami, a także wykorzystywać karty z przydatnymi efektami na swoją korzyść.

Bitwy
Tryb bitwy można rozgrywać niezależnie od dostępnych w grze planszowej Placów Bitwy. Rozwijaj postacie i stwórz drużynę składającą się z maksymalnie czterech członków i zmierz się z 200-piętrową Wieżą Rozpaczy, w której czekają potwory typu Monokuma. W Wieży Rozpaczy wrogowie atakują falami, a po zwycięstwie gracz jest nagradzany Medalami Monokumy. Gracze, aby zwyciężyć muszą zwiększać poziomy swoich postaci, ucząc się umiejętności i uzbrajając swoje postacie.

Sklep szkolny
W sklepie szkolnym gracze mogą wydawać medale Monokuma i monety zdobyte w trakcie bitew, aby zyskać nowe postacie i przedmioty wspierające za pomocą maszyny MonoMono. Każda postać ma inną rzadkość, a im wyższa, tym szybciej będzie rosła w trybie rozwoju.

Zupełnie nowe sceny wydarzeń z gwiazdorskim zespołem twoich ulubionych postaci!
Danganronpa S: Ultimate Summer Camp to wymarzony crossover poprzednich postaci Danganronpy w 1000 scenach wydarzeń. Ponad 60 grywalnych postaci obejmuje wszystkie z: Ultimate Student z Danganronpa: Trigger Happy Havoc, Danganronpa 2: Goodbye Despair i Danganronpa V3: Killing Harmony, a także oprócz Monokumy i Monomi zobaczymy główną obsadę Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls. Gracze na początku będą mieli dostęp tylko do bohatera z każdego tytułu, ale w miarę postępów w grze otrzymają więcej kart postaci z maszyny MonoMono.

Fizyczną wersję gry będzie można nabyć w dwóch wersjach: Standardowej i Kolekcjonerskiej. Pierwsza będzie kosztować 59,99€, a druga 99,99€.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też