Szykuje się powrót do piekła za sprawą Diablo II: Resurrected

Mroczna Trójca znowu czeka na graczy

A słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami! Plotka, która krążyła w sieci już od kilku miesięcy, okazała się prawdziwa i w tym roku na Nintendo Switch trafi odświeżona wersja Diablo II. Za Diablo II: Resurrected odpowiadać będą spece od remejków – Vicarious Visions, czyli ekipa odpowiedzialna za wskrzeszenie Crasha i Tony Hawka.

Powrót ponadczasowego klasyka
Diablo® II: Resurrected™ to zremasterowana wersja legendarnej fabularnej gry akcji Diablo® II. Wyrusz w pościg za tajemniczym Mrocznym Wędrowcem i stań do walki ze sługami piekieł, aby poznać losy demonicznych braci wchodzących w skład Mrocznej Trójcy: Diablo, Mefista i Baala.

Pan Zniszczenia powraca
Diablo II: Resurrected obejmuje całą zawartość gry Diablo II oraz epickiego dodatku Diablo II: Lord of Destruction®. Przedrzyj się przez zamarznięte groty, budzące grozę grobowce pełne nieumarłych monstrów i skute lodem pustkowia, by w końcu wspiąć się na sam szczyt góry Arreat i powstrzymać mroczne knowania Baala, Pana Zniszczenia. Rozpętaj piekło z pomocą dwóch grywalnych klas postaci wprowadzonych w dodatku do Diablo II. Mowa o przebiegłej zabójczyni, mistrzyni pułapek i magii cienia, oraz o druidzie – nieustraszonym zmiennokształtnym i przywoływaczu, który rozkazuje siłom natury.

Odrodzona grafika
Przerażające demony, dzielni poszukiwacze przygód i odrodzony świat Sanktuarium. Ciesz oczy majestatem mieszkańców tej niesamowitej krainy w ultrawysokiej rozdzielczości 4K (2160p) i oprawie graficznej zremasterowanej na współczesne komputery PC… Lub wyrusz w podróż do przeszłości i graj w Diablo II w starym stylu, dzięki wersji Legacy dostępnej za naciśnięciem jednego przycisku.

Klasy
Każda z klas w grze Diablo II: Resurrected ma do dyspozycji 30 niepowtarzalnych umiejętności. Bohaterowie i bohaterki czekają przy ognisku! Kogo wybierzesz?

Planowana funkcja: progresja międzyplatformowa
Zachowaj postępy bez względu na platformę! Dzięki planowanej na przyszłość funkcji progresji międzyplatformowej będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich postaci oraz poczynionych nimi postępów na dowolnej platformie, na której będziesz grać w Diablo II: Resurrected.

  • Twoje postaci i łupy dostępne będą na wszystkich obsługiwanych platformach.
  • Zachowaj poziom bohatera, postępy w wykonywaniu zadań, umiejętności i talenty.

Wskrzeszone elementy rozgrywki
Ze szponów zapomnienia wyrwano niejedną funkcję i element rozgrywki, które pomogą ci dotrzeć w czeluście Płonących Piekieł.

Odświeżone rankingi
Dołącz do fanów Diablo II: Resurrected z całego świata i pnij się na sam szczyt po kolejnych szczeblach rankingu. Awansuj w nowym, dedykowanym systemie rankingowym, który będzie regularnie resetowany, i zajmij swoje miejsce wśród legend!

Przeprojektowany interfejs
Dzięki nowemu, ulepszonemu interfejsowi w Diablo II: Resurrected gracze mogą się poświęcić analizie rozbudowanej karty postaci z wyszczególnionymi współczynnikami, porównywać właściwości przedmiotów, a także automatycznie tworzyć drużyny w chwili dołączenia do gry wieloosobowej.

Rozbudowana skrytka
Jeszcze więcej miejsca na łupy! Pojemność osobistej skrytki gracza została zwiększona względem oryginalnej wersji gry. Dodano również zakładkę wspólnej skrytki, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na polowanie na demony i zbieranie łupów, a mniej na zabawę w układanki!

Zbierz własną armię
Diablo II: Resurrected obsługuje tryb współpracy z udziałem maksymalnie ośmiorga graczy, z których każdy ma również dostęp do własnego najemnika. Sługi Płonących Piekieł być może wzrosną w siłę, ale nie zdołają dorównać połączonej potędze herosów Sanktuarium!

Najważniejsze funkcje Diablo II: Resurrected:

  • Odświeżona grafika: odrodzone z popiołów potwory, bohaterowie, przedmioty i zaklęcia.
  • Rozgrywka w klasycznym stylu: znane i lubiane Diablo II zachowane dla potomności.
  • Planowana obsługa progresji międzyplatformowej: kontynuuj przygodę na dowolnej platformie.
  • Epicka fabuła podzielona na pięć porywających aktów.
  • Usprawnione wsparcie dla platformy Battle.net.
  • I wiele więcej!

12 komentarzy

  1. To dla gier Blizzarda zostawiłem kiedyś Nintendo. W latach 90 numerem jeden było uniwersum Warcraft 2 aż do World of Warcraft i trochę później, po 2010 wróciłem do N. Pamiętam jak mój kumpel pracował w CD Action i grałem u niego w dniu premiery w Diablo II. To było lato 2000, później, rok dalej grałem już u siebie i pamiętam jak nie mogłem się oderwać od chęci na zdobycie nowych poziomów i popularnego dla gry – loot – w labiryntach, podziemiach i katakumbach. Kumpel pozwalał mi na dość spore spędzanie chwil u niego przy grze, to były cudowne czasy. Słuchy o renowacji projektu istnieją już od jakiegoś czasu i powiem tym, którzy jeszcze nie grali, że możliwość przeniesienia gry z monitora 15′ bo na takich calach wtedy grałem na duży TV i to z odnowionym interfejsem i całą wizualizacją jest mało powiedziane, że jest dla mnie kuszące..

  2. To jest coś na co bardzo czekam. Przy Diablo 2 spędziłem mnóstwo godzin te kilkanaście lat temu i bardzo chętnie wrócę do siekania potworów i innych demonów. Zapewne ogarnę wersję na switcha bo przy Diablo 3 spędziłem najwięcej godzin właśnie na kieszonkowej konsolce. Będzie idealne na jesienne i zimowe wieczory pod kocykiem

Dodaj komentarz