Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Demo Pikmin 3 w eShopie i Koroki kontratakują

Złap je wszystkie i dopraw pikantnie!

Wczoraj odbyła się prezentacja Nintendo Treehouse, która była skupiona na dwóch pozycjach: Pikmin 3 Deluxe oraz Hyrule Warriors: Age of Calamity. Z zapisami z pokazów możecie zapoznać się na końcu tego wpisu. Oprócz tego Nintendo za pośrednictwem Twittera poinformowało, że demo Pikmin 3  jest już do pobrania z eShop. Możecie w wersji demonstracyjnej przetestować kampanię do pierwszego bossa i mission mode samotnie lub w towarzystwie innego gracza. Po ukończeniu tego krótkiego fragmentu będzie można przenieść zapis do pełnej wersji gry i tam  kontynuować przygodę. Oprócz tego, po pokonaniu bossa otrzymacie dostęp do wyższego poziomu trudności ultra-spicy, który będzie  ekskluzywny dla wersji Deluxe. Dla fanów oryginału z pewnością interesujące będą nowe misje, które zostały nazwane Side Stories. Skupią się one na perypetiach Olimara i Louie przed i po głównej linii fabularnej trójki.

Fani Breath of the Wild z pewnością ucieszą się, że Koroki, które były poukrywane w grze w liczbie 900, powrócą w HW: Age of Calamity. Niestety, Nintendo nie ujawniło ich liczby oraz jaką uzyskamy nagrodę za zbieranie ich. W BotW służyły do rozszerzania slotów na ekwipunek.

Pikmin 3 Deluxe  zadebiutuje już 30 października, a Hyrule Warriors: Age of Calamity trafi na sklepowe półki 20 listopada.

# Nintendo Treehouse: Pikmin 3 Deluxe

# Nintendo Treehouse: Hyrule Warriors: Age of Calamity

4 komentarze

4 Komentarzy

  1. BB806

    8 października, 2020 at 2:59 pm

    Z całym szacunkiem, ale Koroków w Breath of the Wild jest 900. Wiem bo zbierałem. 😉

  2. rolnik

    8 października, 2020 at 5:57 pm

    Dzięki, nie wiem skąd mi się te 400 wzięło.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nie PRO, nie XL, nie NEW

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.