Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Update] Próg switchowej wersji Project Rap Rabbit znacznie obniżony

Już nie 5, a 1,5 miliona dolarów

[Update #2]

Na stronie kickstarterowej gry pojawił się nowy próg dla wersji gry na Switcha. Został on obniżony z horrendalnie wysokiej wartości 4,95 mln dolarów na znacznie bardziej realne do zebrania 1,5 miliona dolarów. Gracze potrafią czasem coś zdziałać, co nie?


[Update]

Jak donosi serwis Polygon, panowie Matsuura i Yano zdecydowali się usunąć wszystkie kickstarterowe cele, w tym także ten obiecujący wersję Project Rap Rabbit na Switcha po zebraniu 4,95 miliona dolarów. Decyzja została podjęta na podstawie opinii graczy – wielu z nich prosiło o znacznie niższy próg dla edycji na nową konsolę Nintendo. Jak wysoki on będzie – na razie nie wiadomo.


Masaya Matsuura oraz Keiichi Yano to jedni z najbardziej znanych twórców gier rytmicznych. Pierwszy z nich jest autorem liczącego sobie już dwie dekady PaRappy the Rappera z PS1, drugi ma na koncie takie tytuły jak Gitaroo Man z PS2 czy znane posiadaczom konsol Nintendo Osu! Tatakae! Ouendan! (nie wyszło poza Japonię) oraz Elite Beats Agents (to już wyszło).

Panowie zdecydowali się połączyć siły i zrobić kolejną grę muzyczną: inspirowane japońską mitologią Project Rap Rabbit (tytuł roboczy). Środki postanowili zebrać na Kickstarterze. Dystrybucją gry zajmie się PQube.

O ile do powstania wersji gry na pecety i PS4 wystarczy 1,1 miliona dolarów, o tyle edycja na Switcha została wyceniona na 4,95 miliona dolarów. To bardzo wysoka kwota: do tej przekroczyło ją na Kickstarterze tylko kilka głośnych projektów, takich jak Shenmue 3 czy Bloodstained: Ritual of the Night. Wcześniej w szacunkach znalazł się port na XONE, który powstanie, gdy panowie zbiorą 3,1 miliona dolarów.

Cóż, będzie ciężko o taką kwotę, ale kto wie – gracze są hojni i chętnie wspierają podobne projekty. Co, swoją drogą, i tak nie gwarantuje udanego tytułu (patrzę na ciebie, Mighty No. 9).

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

Nintendo Switch

Powoli zbliżamy się do końca roku! Na szczęście w listopadzie posiadacze Switcha, nie mają na co narzekać.

Nintendo Switch

Steampunkowa epoka wiktoriańska z kawą zamiast herbaty w centrum uwagi

  1. Przyjemna recenzja. Przy pierwszej zapowiedzi nowej Bayonetty czułem - jak pewnie wszyscy - jaranko, przy późniejszych ewentualnych materiałach trochę hype…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w listopadzie 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

INDIE Live Expo Winter 2022

Dzień rozpoczęcia: 2 grudnia, 2022
Dzień zakończenia: 4 grudnia, 2022
All-day event
Showcase
Event_INDIE-Live-Expo-Winter-2022-Inits_02

Biuro Ryu będzie gospodarzem INDIE Live Expo Winter 2022 od 3 do 4 grudnia. Więcej informacji w przyszłości…

The Game Awards 2022

Data: 8 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
TGA_KEY_ART_1080

The Game Awards 2022 odbędzie się 8 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Będzie transmitowane na żywo w rozdzielczości 4K za darmo na całym świecie na ponad 40 globalnych platformach wideo i społecznościowych, w tym YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Pokaz w 2022 r. wprowadzi kategorię „Najlepsza adaptacja”, która wyróżnia prace twórcze, […]

Lord of the Rings: Gollum

Data: 30 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, […]

Zobacz też