Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

[Update]New Nintendo 3DS Ambassador Edition.

#aktualizacja

Pojawiły się zdjęcia konsoli

Nintendo of Europe rozpoczęło wysyłać do niektórych członków Nintendo Club specjalną ofertę w skład której wchodzi najnowsza wersja kieszonki – New Nintendo 3DS.

W zestawie znajdziecie:

  • białą konsolę New Nintendo 3DS z stylusem, kartą microSDHC 4GB, 6 kartami AR oraz instrukcja szybkiej obsługi (169,99 €);
  • wymienny panel  ekskluzywny tylko dla klubowiczów (9,67 €);
  • wymienny panel z motywem Super Smash Bros. (9,67 €);
  • podstawka ładująca (9,67 €);

Zainteresowani takim zestawem? Otrzymał ktoś z Was taką wiadomość? Dajcie znać w komentarzach!

Czyżby na następnym Nintendo Direct mielibyśmy poznać datę premiery New Nintendo 3DS w Europie? Prawdopodobnie tak!

 

New Nintendo 3DS Ambassador EditionNew Nintendo 3DS Ambassador Edition_2

New Nintendo 3DS Ambassador Edition_3

22 komentarze

22 Comments

  1. FireDewPL

    6 stycznia, 2015 at 1:33 pm

    Jestem ciekaw czy będzie dostępny w Polsce ten zestaw. Sam bym chętnie kupił takie cacuszko.

  2. moreroms

    6 stycznia, 2015 at 2:02 pm

    już myślałem, że będą dołączone gry, które były w pierwotnym abassadorze…..

  3. Raddo

    6 stycznia, 2015 at 3:24 pm

    Szkoda, że nie wiemy nic od wersji XL bo taką byłym zainteresowany.

  4. Kaz

    6 stycznia, 2015 at 5:18 pm

    Ja dostałem 'zaproszenie' do kupna tej wersji i chyba z niej skorzystam.

  5. kruszyna

    6 stycznia, 2015 at 5:20 pm

    Czyli cena samej konsolki taka sam za jaką można zakupić aktualnie w electronic dreams. Myślałem, że po premierze Europejskiej będzie nieco tańsza 🙁

  6. Bazylek

    6 stycznia, 2015 at 7:04 pm

    Dostałem mail, z chęcią bym złapał konsolkę, szczególnie, że od razu są kolekcjonerskie panele i cradle. Można niestety zamawiać jedynie na adresy w UK, chyba, że ktoś zna obejście tego?

  7. rolnik

    6 stycznia, 2015 at 7:24 pm

    Konsole śmigają na ebay po £250-£400. Kupić, sprzedać, profit!

  8. Kaz

    7 stycznia, 2015 at 12:26 am

    Za dużo tego się pokazało na ebayu żeby zarobić na tym konkretną kase… Ludzie sprzedają już preordery mimo że nie mają ich w domu.

  9. kinder112

    7 stycznia, 2015 at 5:49 am

    Szkoda że nie czarny biały jakoś mniej mi się podoba 😉

  10. Robak123