[eShop 04/04/2013] Czwartkowy update

Ukochane narzędzie naszych spamerów, Letter Box otrzyma aktualizację. Dzięki temu spam będzie bardziej urozmaicony 🙂 . Teraz będzie można robić zdjęcia i nagrywać dźwięki bezpośrednio z aplikacji i załączać je do odpowiedzi. Dostaniemy także możliwość zmiany koloru tuszu na każdej stronie wiadomości oraz filtrowanie według nadawców.

Miłośnicy retro powinni być szczególnie zadowoleni, oprócz dostania trzeciej odsłony niebieskiego robo-karła, otrzymamy stylizowane na 8-bitowe pozycje, grę akcji o tytule Witch & Hero. A dla rodziców, którzy szukają jakieś gry dla dziewczynki na 3DS, to powinni się zainteresować pozycją Monster High: Skultimate Roller Maze.

 

Pełna lista:

 

3DS Download

Monster High: Skultimate Roller Maze – 120 PLN/€29.99 / £24.99

Alien Chaos 3D  – 12 PLN/€3.99 / £3.59

Witch & Hero – 16 PLN/€4.00 / £3.60

 

3DS Virtual Console

Mega Man 3 – 20 PLN/€4.99 / £4.49

 

3DS Aktualizacja

Nintendo Letter Box

DSiWare

Ah! Heaven – 200 Nintendo Points

 

Nintendo Video

The Beet Party: Beet Poets

 

Monster High: Skultimate Roller Maze

 

Witch Hero

 

Mega Man 3

Brak komentarzy

  1. Czyta czyta.

    Ja w pierwszym czytaniu zamieniłem „Monster High” na „Monster Hunter” i zacząłem się zastanawiać dlaczego MH jest dla dziewczynek.
    Przy okazji to jakaś padakowa gra. Jestem Rodzic, mam córkę, córka lubi Monster High, ale kuźwa za jakieś rolki 100PLN? Żeby to jakaś przygodówka/logiczna gra była, albo rolki za 30 PLN to rozumiem, ale tego to jej nawet nie pokaże.

Dodaj komentarz