Fire Emblem x Spotpass

Mieszkanie w Ameryce niewątpliwie ma swoje plusy – duże pensje liczone w dolarach, drogie samochody i jeszcze droższe, piękne domy. A do tego w nadchodzących miesiącach do puli dojdą darmowe dodatki do Fire Emblem: Awakening.

Otóż, Nintendo doszło do wniosku, że mimo, iż DLC do Fire Emblem to fajna i ciekawa dla fanów sprawa to jednak nie wszystkich na nie stać, a niektórzy po prostu nie chcą ładować dodatkowych pieniędzy w grę, którą już kupili, więc w najbliższych miesiącach wiosennych zacznie wysyłać amerykańskim posiadaczom 3DS dodatkową zawartość do ich ukochanej gry przy pomocy funkcji Spotpass. A co to będzie za dodatkowa zawartość? Miedzy innymi nowe mapy oraz historie do rozegrania, jak na przykład zapowiedziane już „A Hard Miracle”, gdzie śledzimy losy jednej z głównych postaci gry – księcia o imieniu Chrom, który po spotkaniu tajemniczej kobiety postanawia wyruszyć wraz z nią na pomoc porwanym mieszkańcom wioski.

Darmowe dodatki do pobrania poprzez funkcję Spotpass pojawiać się będą co dwa tygodnie, aż do 25 kwietnia – poniżej potwierdzona dodatkowa zawartość:

-28 marca: „Ghost of Blade” – opowieść o duchu i poświęceniu.
-11 kwietnia: „The Wellspring of Trust” – mapa, na której zmierzymy się z wymagającymi przeciwnikami.
-25 kwietnia: „The Radiant Hero” – akcja dzieje się na odosobnionej wyspie, na którą w poszukiwaniu legendarnego bohatera przybywa Chrom oraz jego sojusznicy.

Tyle Ameryka, nam zostaje jeszcze czekać do 19 kwietnia, bo na ten dzień zapowiadana jest europejska premiera gry i mieć nadzieję, że takie dobra nie ominą Starego Kontynentu.

 

Dodaj komentarz