Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

10 minutowy gameplay z FIFA 12

Fifa 12 trafiła już na sklepowe półki. Jeśli zastanawiacie się czy warto zainwestować w kieszonkową wersję, niemiecki serwis nintendo-online.de, opublikował filmik, na którym możecie zobaczyć 10 minut gameplay’u prosto z konsoli.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3GWo1PESsQA[/youtube]

26 komentarzy

26 Komentarzy

  1. PKM

    28 września, 2011 at 6:30 pm

    Strasznie puste te niebo głównie, jeden kolor, żadnej chmury 😛

  2. sanitariusz

    28 września, 2011 at 10:01 pm

    Żal to mówić ale na iPadzie wypada lepiej.

  3. 7cloud7

    28 września, 2011 at 10:22 pm

    Ładny niewypał :/

  4. hydzior

    29 września, 2011 at 10:54 am

    sanitariusz z prostej przyczyny … jest wydajniejszy :] . Coraz bardziej zaczyna to widac jak gpu w 3ds ssie . Coraz wiecej zapowiadanych gier wyglada poprostu lepiej na smartach .

  5. skizo

    29 września, 2011 at 3:53 pm

    tak, iPhone daje radę wizualnie, ale grać się na nim w takie tytuły jak Fifa się po prostu nie da…

    Pojawiła się pierwsza recenzja Fifa 12 3DS: http://www.officialnintendomagazine.co.uk/30830/fifa-12-3ds-review/

  6. sanitariusz

    29 września, 2011 at 3:59 pm

    A tu się nie zgodzę ze Skizo że nie da się. Na iPhone może i tak ale na iPadzie gra sie znakomicie tym bardziej że EA wydało specjalne oprogramowanie by wykorzystywać iPada jako główny ekran a iphona lub ipoda za kontroler (kilka można podłączyć bezprzewodowo). Zresztą nowy iPad ma możliwość podłączenia w 720 pod tv i tam widać wszystko a i nic nie zasłaniasz sobie palcami.

    Tu macie to wszystko przedstawione.
    http://itunes.apple.com/pl/app/fifa-12-by-ea-sports-for-ipad/id464156731?mt=8

  7. wojtlik

    29 września, 2011 at 5:19 pm

    Wybrali najbardziej beznadziejny widok z kamery żeby pokazać ten gameplay, ktoś tak wogóle gra?

  8. Tajemniczy245

    29 września, 2011 at 6:01 pm

    Orientuje się ktoś może czy to będzie mieć PL na 3DS?

  9. skizo

    29 września, 2011 at 7:40 pm

    sanitariusz: to ja tylko dodam, że „ja nie potrafię” 🙂 i zdecydowanie wygodniej gra mi się na konsoli (a żeby nie było iPhone’a używam od jakiś 3-4 lat)

  10. sanitariusz

    29 września, 2011 at 8:00 pm

    Nigdy dotykowe symulowane przyciski nie będą się równać z analogiem czy choć krzyżakiem na konsoli. Porównywać nawet nie ma co. Jednak myślę że część osób sobie spokojnie z takim sterowaniem radzi. Osobiście kojarzy mi się z tym użytym w Metroid na DS.

  11. Hobold

    30 września, 2011 at 2:47 pm

    Oglądając to coś, nasuwa mi się na myśl, że ten materiał to działania dywersyjne agentów Konami.

  12. DRACO_WAHATEVER

    30 września, 2011 at 10:58 pm

    o dziwo zbiera niezle recenzje. wg Modojo najlepsza przenosna kopanina. na minus occzywiscie brak onlajnu. zobaczymy co pokaze pes12 3ds 🙂

  13. dany182

    4 października, 2011 at 6:39 pm

    Ja bym tutaj nie czepiał się 3DS’a, bo to EA wyraźnie pokpiło sprawę, Pro Evo 3D wygląda o niebo lepiej niż to co prezentuje się przynajmniej na tym filmiku.