Tales of the Abyss 3DS zmierza do USA

Tales of the Abyss pierwotnie pojawiło się na konsolę PS2. Niestety Europa nigdy nie dostała owej produkcji na swój rynek, zaś teraz istnieje szansa, że owa sytuacja ulegnie zmianie dzięki wersji na 3DS’a. Na chwilę obecną Bandai-Namco zapowiedziało premierę dla Japonii i USA, miejmy nadzieje, że i o nas nikt nie zapomni.

Sama gra będzie idealnie przetransportowanym portem z czarnulki, bez żadnych zmian w grafice, gameplayu oraz systemie. Dorzućmy do tego 3D i efekt powinien zadowolić każdego. Jeżeli ktoś miał wątpliwości w kwestii oprawy na nowym handheldzie Nintendo, to ten tytuł powinien rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie zapominajmy też, że owy tytuł zdobył wspaniałe oceny na całym świecie, wszystko dzięki wspaniale napisanemu scenariuszowi, bardzo ciekawym systemie walki oraz interesującym bohaterom. Z całej serii „Tales” jest to najlepszy przedstawiciel tego uniwersum. Pozostaje jedynie czekać na informacje dotyczące wersji dla EU i zapoznać się z trailerem.

10 komentarzy

  1. Nie chcę się kłócić ale najwyższe średnie mają Symphonia z Cube’a i Eternia z PSPka.
    Ale mniejsza z tym, mi najbardziej podobała się Eternia (konwersja z PSXa) na PSPku bo walki były dynamiczne i w 2D, walki w Symphonii były w 3D ale biło się w jednej linii i to było najbardziej denerwujące.

Dodaj komentarz