Jump Festa 2011 – rozpoczęta !

Dziś  o godzinie 9.00 w Japonii wystartowała kolejna edycja Jump Festa, z numerkiem 2011. Na owej imprezie prezentowane są najlepsze gry wywodzące się z Japońskich koncernów, są to m.in. Marvel vs Capcom 3 oraz Final Fantasy IV Compilation, dla naszej konkurencyjnej konsolki PSP.

Jednakże, news dotyczy tylko w pewnym stopniu samej imprezy, bo właśnie na niej zapowiedziane zostało „Naruto 3DS” (tytuł roboczy). Naruto jest to manga Masashiego Kishimoto oraz anime na jej podstawie. Jej główny bohater, Naruto Uzumaki, to hałaśliwy, nadpobudliwy nastoletni ninja, który nieprzerwanie szuka uznania i szacunku oraz sposobu na zostanie hokage – przywódcą i jednym z najsilniejszych ninja w swojej wiosce. Ciekawe, prawda? Najwyraźniej i Namco dostrzegło potencjał nowej 3deski, będzie to prawdopodobnie bijatyka, jak reszta części serii, które mogliśmy napotkać na innych konsolach.

W sieci oprócz samej informacji na temat gry, pojawił się również plakat, który możecie podziwiać niżej.

Spoglądając na strój Naruto Uzumaki – głównego bohatera – można podjąć twierdzenie, że gra będzie toczyć się w czasach drugiej serii anime –Naruto Shippuuden. Niestety, to no razie wszystkie ujawnione inforację.

Brak komentarzy

  1. Nie byle, że news. Staramy się informować was o wszystkim, co wiemy. Niezależnie jakiej wagi są to informacje. Na tym polega nasza praca, a może raczej wolontariat. :] Z resztą, oczekujesz, że w dniu zapowiedzi, dadzą Ci od razu cały opis gry? 😛 n3ds zaraz ma swoją premierę, i czasy zapowiedzi z parominutowym trailerem się skończyły. 🙂

Dodaj komentarz