Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo 3DS

Prace nad Pikmin 3 idą pełną parą!

W sieci umieszczony został zapis ze spotkania akcjonariuszy Ninny, na którym oprócz kilku znanych już faktów na temat 3DS dowiadujemy się m.in., że trwają prace nad trójwymiarową (UPDATE: wyłącznie dla Wii) wersją Pikmina. Wcześniej, Nintendo nie wspominało, że ma w planach ten tytuł, natomiast podczas spotkania Miyamoto powiedział, że „Jednym z zadań, do których się zobowiązałałem jest produkcja Pikmina, którego muszę ukończyć bardzo szybko, więc prace idą pełną parą”

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. starfoch

  6 lipca, 2010 at 4:11 pm

  Źle zinterpretowany news.
  Kawałek wywiadu z panem Miyamoto:
  „So Pikmin is a project we’re working on, and we’re maybe getting near to the point where we’ll start increasing the team size. But we’ve got so many other things at the show here that I’d rather people not focus on that, and instead focus on the plethora of other titles we have on display.The one thing that I can say about it is that it’s a Wii game”

  IT’S A WII GAME!

 2. admin

  6 lipca, 2010 at 6:12 pm

  Opierałem się na innym źródle, gdzie nie było jasno napisane jakiej konsoli dotyczy gra, a z kontekstu wynikało, że 3DS. Faktycznie, poszperałem bardziej w sieci i chodzi o Pikmin 3 na Wii.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo Switch

Przyjdź, przynieś, pozamiataj

Nintendo 3DS

3DSowy motyw, filmy oraz zniżki na gry

Nintendo 3DS

Hey! Pikmin platformowy spin-off cyklu Pikmin, który został zaprezentowany w zeszłorocznym Nintendo Direct, zadebiutuje 28 lipca w Europie. Do tej pory jednak nie wiedzieliśmy...