Skull Kid jako Assist Trophy

1

Masahiro Sakurai umieścił dzisiaj na Miiverse informację, że swoje cameo w Super Smash Bros. na Wii U/3DS zaliczy Skull Kid z The Legend of Zelda Majora’s Mask. Niestety nie będzie on pełnoprawnym wojownikiem, a jedynie Assist Trophy, czyli summonem którego moża przywoływać za pomocą specjalnego itemu. Poniżej notka zamieszczona przez Sakuraia:

Obrazek dnia. Nowe Assist Trophy– Skull Kid! Powtarzam, to jest Assist Trophy, a nie nowy fighter. Bohaterowie ogłoszeni na stronie są fighterami !

I znów powraca temat remaku Maski Majory. Czyżby Big N coś nam sugerowało? Najpierw maska w A Link Between Worlds, a teraz to. Ogłoście to w końcu, albo zabierzcie się za to już! ;)

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!