[Rozkład Jazdy Switch] Wrzesień 2020

2

MX vs ATV All Out

Data premiery: 1 września

Cena: 169,90 zł (wersja pudełkowa) / 169,99 zł (eShop)

MX vs. ATV All Out to gra traktująca o offroadowych wyścigach, pierwotnie wydana na inne platformy w 2018 roku. Po roku fani otrzymali Anniversary Edition, która zawierała wszystkie dotychczas wydane DLC. Na dzielonym ekranie zagra dwóch graczy, a przez sieć nawet do ośmiu spragnionych adrenaliny śmiałków.

Ary and the Secret of Seasons

Data premiery: 1 września

Cena: 149,90 zł (wersja pudełkowa) / 160 zł (eShop)

W tej kolorowej przygodówce 3D wcielimy się w rolę Ary – dziewczynki, która wyrusza w podróż przez krainę Valdi. Jeśli na myśl przyszło wam do głowy dzieło Vi Valdiego – „4 pory roku”, to świetnie połączyliście skojarzenia. Ary zostaje Strażnikiem Zimy, co pozwoli jej nabyć moce kontrolujące pory roku. Wykorzystując je, będzie musiała sprostać zagadkom, przeszkodom i przeciwnikom, którzy staną na jej drodze. Owa droga zaprowadzi ją w środek całego zamieszania – z jakiegoś powodu, pory roku opętał chaos i Ary decyduje się pomóc Strażnikom Pór Roku, sprawdzić, dlaczego tak się stało.

Niche – a genetics survival game

Data premiery: 3 września

Cena: 64,80 zł do 3 września, później 72 zł (eShop)

Niche – a genetics survival game to innowacyjne połączenie strategii turowej i symulacji połączonej z elementami roguelike. Wykształć swój własny gatunek kota/lisa/niedźwiedzia/psowatych zwierząt na podstawie prawdziwej genetyki. Utrzymaj zwierzęta przy życiu w obliczu przeszkód, takich jak głodne drapieżniki, zmiany klimatu czy postępująca choroba. Jeśli twój gatunek wyginie, gra się zakończy, a ewolucja będzie musiała nastąpić od nowa.

Secret Files 3

Data premiery: 3 września

Cena: 60 zł (eShop)

Gracze pecetowi mieli okazję poznać sekrety ukryte w Secret Files 3 już 8 lat temu. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w tę grę przygodową od niemieckiego studia Animation Arts, teraz będziecie mogli zrobić to na Switchu. W ostatniej części trylogii protagonistka Nina odbędzie największą podróż ze wszystkich dotychczasowych. Czy uda jej się wydobyć z kłopotów swojego ukochanego Maksa? Przekonamy się już za kilka dni.

Under the Jolly Roger

Data premiery: 3 września

Cena: 57,60 zł do 3 września, później 72 zł (eShop)

Under the Jolly Roger oferuje najwyższą możliwość swobodnego poruszania się po trzech rozległych światach wypełnionych dziesiątkami kolonii i fortów oraz setkami zadań i niezliczonymi statkami do splądrowania. Możesz handlować, walczyć, odkrywać na własną rękę lub dzwonić do znajomych, aby zrobić to samo razem! Postaw stopę na ziemi, aby ją splądrować!

NBA 2k21

Data premiery: 4 września

Cena: 229,90 zł (wersja pudełkowa)/ ? (eShop)

NBA 2K21 to najnowsza odsłona znanej na cały świat, bestsellerowej serii NBA 2K, dostarczająca najlepsze wrażenia sportowe. NBA 2K21 to usprawnienia grafiki, rozgrywki, funkcji społecznościowych, rywalizacji online oraz zaawansowanych, zróżnicowanych trybów gry, które i tak już wyznaczały standardy branży. To niezapomniana możliwość zatopienia się we wszystkich aspektach koszykówki i kultury NBA – tu Everything is Game.

AVICII Invector

Data premiery: 8 września

Cena: 119,90 zł (wersja pudełkowa encore) / 80 zł (eShop) / 120 zł (Encore Edition)

Jeśli należycie do grona fanów EDM, na pewno słyszeliście o Aviciim. Zmarły śmiercią samobójczą dwa lata temu artysta stworzył wiele znanych utworów, które podbiły listy przebojów. Teraz będziemy mogli je wyklikać na przyciskach naszych konsol. W grze znajdzie się 25 utworów, w tym te najbardziej znane, takie jak Without You, Wake Me Up oraz Lay Me Down, które zagramy zarówno w trybie solo, jak i rywalizacji.

Wintermoor Tactics Club

Data premiery: 10 września

Cena: 80 zł (eShop)

Wintermoor Tactics Club to opowieść o przetrwaniu w szkole średniej, z rozgrywką inspirowaną taktycznymi RPG i powieściami wizualnymi. Życie było wystarczająco trudne dla Alicii w słynnej Akademii Wintermoor, zanim wybuchła wojna na śnieżki! Teraz jedyną nadzieją jej klubu jest przekształcenie się z nerdy nikogo w bohaterów fantasy. Rozwikłaj tajemnicę zaginającą rzeczywistość. Sprawdź swoje umiejętności strategiczne w obliczu lawiny kolorowych postaci. I nie zapomnij poznać przyjaciół!

Bounty Battle

Data premiery: 10 września

Cena: 100 zł (eShop)

Bounty Battle to ostateczna niezależna gra walki! Nowa wieloosobowa bijatyka 2D, w której możesz zmierzyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami z gier niezależnych! W walce wezmą postaci z takich gier takich jak: Guacamelee!, Darkest Dungeon, Dead Cells, Owlboy oraz wielu innych, którzy nie odpuszczą sobie tego szaleństwa.

Inertial Drift

Data premiery: 11 września

Cena: 139,90 zł (wersja pudełkowa) / 72 zł do 10 września, później 80 zł (eShop)

Inertial Drift to wyścigówka zręcznościowa osadzona w retro przyszłości z lat 90., charakteryzująca się niesamowicie unikalnym modelem prowadzenia i niewiarygodnie satysfakcjonującą mechaniką driftu twin-stick. Gra oferuje zupełnie nowy poziom dostępności i wyzwanie dla gatunku wyścigów zręcznościowych — zapewniając wrażenia z jazdy naprawdę niepodobne do wszystkiego, w co grałeś wcześniej.

RPG Maker MV

Data premiery: 11 września

Cena: 229,90 zł (wersja pudełkowa) / 200 zł (eShop)

Kolejna odsłona oprogramowania dla domorosłych twórców gier RPG już na horyzoncie. Bogaty zestaw narzędzi pozwoli nam stworzyć własną grę na ekranie konsoli, a następnie podzielić się nią z graczami z całego świata. Kto wie, może przeglądając listę dostępnych tytułów, traficie na RPG swojego życia? Albo sami takowe zrobicie?

Fight Crab

Data premiery: 15 września

Cena: 85 zł (eShop)

Gra w pełni skupia się na akcji, w której przejmujemy kontrolę nad krabem i walczymy z wrogimi krabami. Dużą rolę w tym tytule odgrywa fizyka, ponieważ swobodnie kontrolujemy szczypce, którymi możemy złapać wszelakie przedmioty, które później posłużą nam za broń.

Moero Crystal H

Data premiery: 17 września

Cena: 249,90 zł (wersja pudełkowa) / 369,90 zł (wersja pudełkowa) / ? (eShop)

Historia śledzi losy Zenoxa Zdemoralizowanego Szczęśliwca, który wspólnie z grupą damskich potworów postara się odzyskać skradziony Biustonosz Ciemności. Uda mu się to tylko wtedy, jeśli umiejętnie będzie korzystał z Majteczek Światłości. Gra jest tak naprawdę remasterem wydania z PS VITY, więc możemy oczekiwać upiększonej oprawy graficznej oraz wszystkich poprzednio wydanych DLC.

WWE 2K Battlegrounds

Data premiery: 18 września

Cena: 159,90 zł (wersja pudełkowa) / ? (eShop)

Jeśli prawdziwy wrestling jest dla Was niewystarczająco efekciarski, Saber Interactive i 2K przygotowali coś specjalnie dla Was. W tym roku, z powodu pandemii oraz fatalnego przyjęcia ubiegłorocznej edycji zarówno przez recenzentów, jak i graczy, zamiast WWE 2K21 dostaniemy WWE 2K Battlegrounds, które stawia na kompletnie przesadzoną zabawę, w tym pożeranie uczestników walki przez aligatory. Nie zdziwimy się, jeśli tym razem oceny będą lepsze.

Baldo

Data premiery: 21 września

Cena: ? (eShop)

Gdyby seria The Legend of Zelda mogła mieć dzieci ze studiem Ghibli, ich potomek wyglądałby pewnie jak Baldo action adventure RPG z masą zagadek, intrygującymi mechanikami oraz skomplikowanymi lochami rozproszonymi po otwartym świecie. Zwiedzamy liczne miasta, odkryjemy sekrety, zbierzemy bronie oraz zakupimy przydatne przedmioty, by uchronić świat od dewastacji, miłości i prawdzie przyznając rację.

Unrailed!

Data premiery: 23 września

Cena: ? (eShop)

Unrailed! to gra kooperacyjna z trybem online oraz kanapowym, w której kładziesz ze znajomymi tory w nieograniczonych, proceduralnie generowanych światach. Uważaj na losowe spotkania z ich mieszkańcami, ulepszaj pociąg i nie pozwól, by się wykoleił!

This is the Zodiac

Data premiery: 24 września

Cena: ? (eShop)

Podążający fabułą thriller-horror FPP z trybami skradania i detektywa oparty na faktach ze słynnej na całym świecie historii Zodiaka, nigdy nieschwytanego amerykańskiego seryjnego mordercy. Wciel się w Roberta Hartnella, dziennikarza z San Francisco, który odbiera telefon od Zodiaka, witając go pamiętnym „Cześć, tu mówi Zodiak”.

Trollhunters: Defenders of Arcadia

Data premiery: 25 września

Cena: 160 zł (eShop)

Wkrocz do świata Łowców Trolli jako Jim Lake Junior i pokrzyżuj złowrogie plany kuglarskiego trolla Porgona! Połącz siły z Claire w trybie lokalnej współpracy i skorzystaj z pomocy wielu innych postaci w walce w nieznanymi siłami zła. Pomóż powstrzymać Czasokalipsę! Ulepszaj swoje opancerzenie i sięgnij po niesłychaną potęgę. Los wszechświata spoczywa w twoich rękach!

Zengeon

Data premiery: 25 września

Cena: 139,90 zł (wersja pudełkowa) / ? (eShop)

Studenci z Celestial College potrzebują pomocy w pokonaniu hord ciemności. Walczyć będzie można samemu lub ze znajomym i to przez sieć! Losowo generowany świat i power-upy, sprawią, że każde podejście będzie inne.

Re:Turn — One Way Trip

Data premiery: 29 września

Cena: ? (eShop)

Re: Turn — One Way Trip to dwuwymiarowa gra logiczno-przygodowa z horrorem. Uwięziona w upiornym pociągu Saki musi przeszukać przeszłość i teraźniejszość, aby znaleźć i ocalić swoich przyjaciół. Co ważniejsze, Saki musi użyć swojego sprytu, jeśli ma przetrwać przeciwko niewysłowionemu złu piekielnemu, chcącemu pomścić nieodwzajemnioną miłość.


Pozostałe gry, które ukażą się we wrześniu:
1 wrześniaBacon Man
2 wrześniaPiffle, Mask of Mists
3 wrześniaJelly Champs, Good Pizza, Great Pizza, Spinch, Perfect Traffic Simulator, Here Be Dragons, Connection Haunted, Lucah: Born of a Dream
4 wrześniaMinistry of Broadcast (pudełko), Batu Ta Batu, Lair of the Clockwork God, Fantasy Tower Defense, Paradise Killer, Dirt Trackin 2, Solitaire Spider Minimal, Atom RPG, Roomates
7 wrześniaShaolin vs Wutang, Circuit Dude
8 wrześniaMinecraft Dungeons (pudełko), Okunoka Madness, Meganoid, Party Hard 2
10 wrześniaTomoyo After ~It’s a Wonderful Life~ – CS Edition –, Adventures of Pip, Minoria, Space Robinson, Vampire: The Masquerade – Shadows of New York, MO:Astray, Hotshot Racing, Death and Taxes
11 wrześniaFirework
17 wrześniaMini Motor Racing X, Dog Duty, Nevaeh
18 wrześniaGeorifters
24 wrześniaGoing Under, Micro Pico Racers, Wartile
25 wrześniaAdam’s Venture: Origins (pudełko), Monstrum (pudełko), Joker i Hero (amiibo z Dragon Quest XI)
29 wrześniaUmihara Kawase BaZooKa!, Projection: First Light


We wrześniu kończy się lato, więc jeśli nic się nie zmieni, to swoją premierę powinny mieć także: House Flipper (pudełko), Othercide, Uragun, Sunless Skies: Sovereign Edition, Foodball, Say No! More, Bake ‘n Switch, Rivals of Aether Definitive Edition, Disjunction, Cyanide & Happiness – Freakpocalypse: Part 1, Slice of Life, PixelJunk Eden 2, Eldest Souls, Sky: The Children of the Sky, Re-do! Enhanced Edition, Alwa’s Legacy, Dungeon Defenders: Awakened, Hoshi wo Miru Hito, Rogue Heroes: Ruins of Tasos, Bonkies, Goosebumps: Dead of Night, Nongunz: Doppelganger Edition, Deleveled, HyperBrawl Tournament, NeoGeo Pocket Color Selection King of Fighters R-2, NeoGeo Pocket Color Selection Samurai Shodown! 2, Legends of Ethernal, Adventures of Chris, Miner Meltdown, Crown Trick, Nine Witches: Family Disruption i Worm Jazz.


Co padnie Waszym łupem we wrześniu? (można zaznaczyć kilka opcji)

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
PODZIEL SIĘ
Redakcja

myNintendo.pl to portal od pasjonatów dla pasjonatów. Znajdziesz tu newsy, recenzje oraz publicystykę poświęconą grom na Switcha i nie tylko. Zapraszamy do regularnych odwiedzin oraz wpisania się na naszego Discorda.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!