Podsumowanie Nintendo Direct

2

3DS:

Poznaliśmy oficjalny tytuł nowego Kirbiego w Europie, został on niezmieniony względem japońskiej wersji i nadal brzmi Kirby Triple Deluxe. W tej części będzie można przechodzić „w głąb” planszy jak w Mutant Mudds, dojdą cztery nowe umiejętności, które nasz różowy przyjaciel będzie mógł wchłonąć. Oprócz tego czekają nas kolejne atrakcje w postaci dodatkowych trybów. Pierwszy jest kopią Smash Bros, gdzie gracze toczą pojedynki między sobą w różnych formach Kirbiego. Ten tryb nazywa się Kirby Fighters. W Dedede’s Drum Dash wcielamy się w odwiecznego rywala różowej kulki – Króla Dedede, biorąc udział w mini-gierce muzycznej. Premiera gry jest planowana na 2014 rok.

 

Na wiosnę przyszłego roku pojawi się nowa odsłona przygód Yoshiego. Przy tej części pracuje producent pierwszej części pan Takashi Tezuka. Tytuł gry będzie brzmiał Yoshi’s New Island.

 

Pokemon Bank oraz Pokemon Transporter do pobrania w Europie już 27 grudnia. Do 31 stycznia będzie można skorzystać z 30-dniowego darmowego triala. A jeżeli postanowimy do 30 września skorzystać z usługi otrzymamy gratis Celebii. Koszt tej usługi to 20 PLN za rok użytkowania.

 

Nintendo ruszyło z nową promocją o nazwie Join Nintendo Network Promotion. Zakładając nowe ID w Nintendo Network lub łącząc już istniejące na Wii U z 3DSem w okresie od 10 grudnia do 31 stycznia, otrzymamy gratis kod na Super Mario Bros Deluxe (klasyk z GBC). Kod otrzymamy pomiędzy 13-28 lutym 2014 na e-maila, pod którym rejestrowaliśmy nasze ID.

 

 

28 marca na Stary Kontynent trafi crossover Profesora Laytona i Phoenixa Wrighta.

 

Wii U:

Dynasty Warriors + Legend of Zelda = Hyrule Warriors(tytuł roboczy)

 

Przypomniano znowu o Donkey Kong Country: Tropical Freeze i pełnoprawnym udziale Cranky Konga jako grywalnego bohatera. Gra trafi do sklepów 21 lutego.

 

 

Do Sonic: Lost World zmierzają dwa dodatki, z których pierwszy jest już do pobrania całkowicie za darmo. DLC zwie się Yoshi’s Island Zone, który wrzuca niebieskiego jeża do świata zielonego jaszczura.

 

 

Kolejny sport dołącza do Wii U Sports Club. Tym razem jest to usprawniona wersja gry w golfa ze składanki Wii Sports. W grze pojawią się także dołki z nesowego Golf US Course. Gra otrzyma także 24-godzinny darmowy trial.

 

 

Zawsze chcieliście przejść Mario w lewą stronę? Teraz macie na to okazję, a to za sprawą NES Remix. Jest to zbiór wyzwań z szesnastu klasycznych pozycji z NESa, a wśród nich Super Mario Bros czy też Donkey Kong. Gra jest już dostępna w eShopie za ok. 40 złotych.

 

W 2014 również będzie kontynuowany Rok Luigiego. Do cyfrowej dystrybucji trafi wariacja Dr. Mario o nazwie Dr. Luigi. Nadal będziemy pokonywać paskudne bakterie, ale teraz za pomocą kapsułek w kształcie L. Również klasyczny tryb z normalnymi pigułkami będzie dostępny. Do pobrania 15 stycznia za 60 złotych.

 

 

 

W Super Smash Bros pojawi się Rosalina z Luną z Super Mario Galaxy.

 

 

Nowy trailer z Mario Kart 8. Premiera na wiosnę 2014.

 

Do Wii Karaoke U by JOYSOUND zostaną dodane japońskie utwory muzyczne.

 

Do Virtual Console 26 grudnia trafi Super Mario Bros 3. Dotyczy to zarówno 3DSa i Wii U. W pierwszych tygodniach gra będzie oferowana w niższej cenie.

 

Podczas okresu świątecznego możecie się spodziewać sporo obniżek w eShopie.

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!