Jesienny update do Animal Crossing: New Leaf… oczyści nasze miasteczka z chwastów

5

W listopadowym patchu do Animal Crossing: New Leaf zostanie dodana funkcja obsługi kart i figurek Amiibo. Nintendo spodziewa się powrotu części posiadaczy gry do zabawy i zamierza im ten powrót umilić.

W nieodwiedzanych od dawna wioskach na pewno wyrosło sporo chwastów, które trzeba by wyrwać po wznowieniu rozgrywki. Ale update zrobi to za nas — wszystkie zielska znikną. Yyy, to znaczy Isabelle je powyrywa.

2016-09-13-08_50_58-animal-crossing_-new-leafs-fall-update-will-handle-the-weeding-so-you-dont-hav

Lepszej okazji na ponowne pobawienie się w burmistrza chyba nie będzie.

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

5 komentarzy

 1. matii
  matii (425 komentarzy) w dniu:

  Przemyślane zagranie (skoro nowej gry nie wydali, trzeba zwrócić również uwagę tych, którzy już grali).

 2. Elan
  Elanczewski (697 komentarzy) w dniu:

  Mi się podobało, pograłem ze 20-30 godzin, ale nie bardzo mi się chciało po pewnym czasie. Najlepiej wchodzić do gry codziennie/kilka razy w tygodniu na pół godziny czy coś. Jak akurat jedziesz autobusem albo masz wolne w pracy, szkole.

 3. trela_karo
  trela_karo (313 komentarzy) w dniu:

  Gra wciąga jeśli jesteś fanem personalizacji – upiększania domu, własnego miasteczka (można zrobić cuda), kupowanie i tworzenie ubrań dla własnej postaci/miasta (tzw. patterny, można używać ich na postaci lub np. jako chodniki w miasteczku itd.) i kolekcjonowania (meble, ryby, robactwo, pieniądze, ubrania, skamieliny) – gra dość długo się rozkręca, czego nie polepsza fakt, że jest na realnym zegarze (jeden dzień realny = jeden dzień w grze) ale tak po kilku dniach w grze zaczynasz mieć sporo rzeczy do roboty, jeżeli się wciągniesz). A jeśli zechcesz zebrać jakichś ciekawych mieszkańców do swojej wioski to tym bardziej można wpaść jak w bagno ;)

  Co do update – ludzie nie wracają do AC nie z powodu chwastów ale z powodu tych cholernych uciecze- tzn. WYPROWADZEK ulubionych zwierząt >_> (mnie do dziś boli serce jak pomyślę, że mi Roscoe zdezerterował.. Roscoe WHY?!) – na „szczęście” (he-he) mama-Nintendo i o to zadbała.

 4. tynio
  tynio (62 komentarzy) w dniu:

  AC NL to była gra która zabrała mi ponad 150h z życia.
  Rewelacja tylko trzeba naprawdę się wciągnąć i grać raz dziennie kilka minut a w tygodniu poświecić konkretnie minimum 1-2h

  Są osoby którym się nie podoba ale sporo osób nie może się oderwać od tej gry.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!