[E3 2015] Fire Emblem Fates!

5

Poznaliśmy anglojęzyczny podtytuł najnowszej odsłony Fire Emblem! Brzmi on Fates. Gra pojawi się na zachodnich rynkach w 2016 roku.

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

5 komentarzy

 1. Antari
  Antari (468 komentarzy) w dniu:

  Ciekawe, że wciąż nie daje się odnotować rozgraniczenie tytułu na 2 części + DLC jak u kolegów z KKW. Czyżby chcieli wydać tylko 1 (pełną) wersję u nas? Brzmi świetnie, choć pewnie wraz z większą ilością szczegółów okaże się, że będzie to samo… Póki co jest dobrze.

 2. mikaneko
  mikaneko (159 komentarzy) w dniu:

  Jedyny tytuł, którego naprawdę nie mogę się doczekać :) Też mam nadzieję na wydanie wszystkich wersji w jednym pudełku nawet za wyższą niż standardowa cenę

 3. Fjuczers (233 komentarzy) w dniu:

  srsly to wszystko ? w ciemno na 99% rok każdy mógł podać ROK premiery na zachodzie… liczyłem na konkretną datę dla każdego regionu LUB przynajmniej zaokrągloną do kwartału…

  jaram się jak głupi, też liczę na wersje 3 w 1, nic wyżej nie ma o „kolorach”

 4. Antari
  Antari (468 komentarzy) w dniu:

  Niestety gdzieś już im się wymsknęło, że będą nowe „wersje FE”. W sumie to brzmiało zbyt pięknie żeby było prawdziwie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!