Demo i nowe wiadomości o Trials of Mana

1

Radujmy się! Albowiem jutro w japońskim eShopie pojawi się wersja demonstracyjna Trials of Mana! W grze znajdziemy 5 języków: japoński, angielski, francuski, hiszpański i niemiecki.

Pierwowzór wydany lata temu nie był znany z długiego czasu rozgrywki i stawiał na wielokrotność podejścia do głównego wątku. Także i ten aspekt gry zostanie rozwinięty w nadchodzącym remake’u. Po ukończeniu gry będziemy mogli doświadczyć nowego epizodu. Historia cofnie nas na koniec naszej podróży, a bohaterowie dostaną wiadomość od „pewnej” osoby z biblioteki Valseny. Z treści listu dowiedzą się o istnieniu czwartych klas, po które będą musieli się udać na tereny powiązane z nimi samymi.

Po ukończeniu nowego epizodu w grze na starym zapisie będzie dostępna opcja New Game Plus. Dzięki niej rozpoczniemy przygodę od nowa, ale zachowamy część postępu z poprzedniego podejścia do gry; będą to między innymi: GP, regularne przedmioty, połączone zdolności, odkrycia Li’l Kaktusa i wiele innych. Protagonista lub członkowie drużyny, którzy ukończyli nowy epizod, będą mogły doświadczyć jeszcze więcej przygód w New Game Plus, ponieważ ich poziom z poprzedniego podejścia się utrzyma. Tak jak wcześniej wspomniałem, w grze znajdziemy dodatkowe czwarte klasy. Poza zmianą wyglądu będą również oferowały unikalne bronie oraz specjalne ataki.

 

Li’l Kaktus jest klasyczną postacią w serii Mana i nie może go zabraknąć w nadchodzącej części. W trakcie przemierzania świata Trialsów będziemy mogli go spotkać w mniej lub dziwniejszych miejscach, im więcej razy się na niego natkniemy, tym lepsze prezenty nam zaoferuje.

Jutro zagramy w demo, a 24 kwietnia grę znajdziemy w eShopie i kartridżach.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!