Nowy event w Pokémon GO pozwoli na łatwiejsze złapanie kamiennych stworków

4

Choć popularność Pokémon GO nie jest już tak duża jak ostatnigo lata, to kieszonkowe stworki za pomocą smartfonów nadal łapie wiele osób na całym świecie. Swoją rolę spełnia także deweloper gry, studio Niantic, które stale aktualizuję grę i organizuje nowe eventy. Jeden z nich startuje już w ten czwartek.

Od 18 maja, dokładnie od godziny 22 gracze mobilnych „Poksów” będą napotykać więcej kamiennych stworków, takich jak Kabuto, Omanyte czy Aerodactyl. Dodatkowo zwiększone zostaną nagrody za odwiedzanie Pokéstopów, ceny Pokéballi będą o połowę niższe, nasz Buddy Pokémon będzie znajdywał cukierki cztery razy częściej, a do naszej garderoby zostanie dodany nowy przedmiot – Adventurer’s Hat.

Wydarzenie zakończy się 25 maja, również o godzinie 22.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

  1. rici747 (27 komentarzy) w dniu:

    Co to niby znaczy: „nie jest już nawet ułamkiem tego, co działo się ostatniego lata”? A co do ilości graczy to jest nadal więcej niż Niantic miał w planach :P Gra ma więcej aktywnych graczy niż większość gier mobilnych, a jest opisywana jakby już miała upadać.

  2. hater (303 komentarzy) w dniu:

    W grę grają już głównie dzieci, reszta zainteresowanych biega w ingresie. I mi się wydaje, że jednak w planach na tą chwilę mieli więcej aktywnych graczy, przynajmniej po pierwszym miesiącu od premiery. Fajnie by było zobaczyć liczby, w co gra więcej osób: Ingress czy Pokemon GO?

  3. rici747 (27 komentarzy) w dniu:

    Ja sporo znam osób co gra w Pokemon GO, nie tak intensywnie jak kiedyś ale gra i nie są to dzieci :P Z Ingresa znam jedną osobę. Raczej się nadal spodziewam kilkukrotnej przewagi Pokemon GO nad Ingresem. Jednak licencja robi swoje.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!