Fifa 18

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

kosmaty
    Participant

Cześć,

kupiłem używaną Fifę 18 i mam problem – po włożeniu kartridża z grą wszystko zostało wykryte i oprogramowanie się zaktualizowało. Niestety, po uruchomieniu gry i wybraniu języka, gra zawiesza się na fioletowym ekranie wczytywania i w nieskończoność coś ładuje.

Stąd moje pytanie – czy ktoś, kto ma Fifę słyszał o takim problemie?

Raddo
    Raddo
    Participant

Zrób Hard reset konsoli (Przytrzymaj z 15 sekund przycisk zasilania na konsoli) i uruchom Fifikę, na 100% będzie działać.

kosmaty
    Participant

Pomogło :D dzięki!!!

chomik325
    chomik325
    Participant

Jak to jest z tą Fifką na Switcha teraz? ;) Gra w kapitalnej cenie, bo w niemal dowolnym sklepie jest za 95-99 zł. Jednak słyszałem, że właśnie są problemy z uruchomieniem jej? FUT podobno jest martwy? A jak z graniem online w jakiś Sezonach czy „starych” trybach gry?

effe
    Participant

Cena w sklepie Nintendo widzę dalej 249zł. Ciekawy jestem czy obniżą ją do 99zł jak na pozostałych platformach.c

chomik325
    chomik325
    Participant

Niestety. Myślę, że tu chodzi stricte o akcję promocyjną związaną z MŚ w Rosji. ;) Wszystkie egzemplarze na Switcha, ale też na PS4, XOne i PC, mają nałożone kartonowe pudełko z Rondaldo w stroju Portugalii z informacją o aktualizacji o MŚ, na normalne pudełko Fify 18. Dlatego też wersje na PS3 i X360, które nie dostaną aktualizacji – nie są w promocji.

Nawiasem – kupiłem wczoraj. Polecam szczerze. ;) Dla kogoś prosto po grze w Fifę na PC/PS4/XOne będzie przez chwilę doskwierać starszy silnik. Ale atut gry gdzie chcesz to przyćmiewa. ;) W Sezonach przy pierwszym szukaniu znalazłem przeciwnika, także chyba online nie wygląda tak źle. Nie wiem jeszcze jak FUT.

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie