Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Najciekawsze gry ekskluzywne na Nintendo Switch

Zbliża się mikołaj i gwiazdka, więc to dobry moment aby przypomnieć sobie jakie najlepsze gry ekskluzywne znajdziemy na Nintendo Switch

Zbliża się mikołaj i gwiazdka, więc to dobry moment, aby przypomnieć sobie jakie najciekawsze gry ekskluzywne znajdziemy na Nintendo Switch. Nie jest to pełna lista gier ekskluzywnych dostępnych na pstryka, ale jeśli uważacie, że coś powinno do niej zostać dodane, to dajcie znać w komentarzach!


The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Najwyżej oceniana gra w historii gier wideo! Po pierwszych zapowiedziach gracze byli niepewni czego się spodziewać po najnowszej odsłonie gry, ale po jej wydaniu, wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, a Nintendo zapewniło pozycję wyznaczająca standardy na następne lata. Deweloperzy zapożyczyli kilka mechanik z innych gatunków, ulepszając je niemal do granic możliwości. Mimo że gra zamieniła lochy i ograniczone lokacje na otwarty świat, to zachowany klimat wylewa się z ekranów przez setki godzin.

Gatunek: Gra Akcji
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 219 zł


Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey

Nie trzeba się z nikim się spierać, aby wspólnie uznać Mario za synonim Nintendo. Bohater stworzony 35 lat temu stał się ikoną gier wideo i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Poprzednie gry z serii ustawiły poprzeczkę niesamowicie wysoko, więc oczekiwania były kolosalne. Mimo to deweloperzy Super Mario Odyssey wywiązali się z produkcji z nawiązką i stworzyli kolejną grę na Switcha, po Zeldzie, która zebrała jedne z najlepszych not w historii gier wideo. Tak się robi przygodowe gry platformowe.

Gatunek: Platformówka
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 189 zł


Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons

Największy tytuł tego roku zachęcił wiele osób do pielęgnacji własnej wsypy. Debiut serii na Nintendo Switch wprowadził wiele udogodnień i pchnął markę do przodu. Grę na świecie pokochało miliony fanów, a deweloperzy ciągle pracują nad rozwojem produkcji. Ogrom zawartości zapewni zabawę na wiele godzin, a mechanika tworzenia przedmiotów dodała nową głębię. Grafika jest śliczna i dzięki sporej liczbie aktywności, każdy, chociaż na chwilę zapomni o tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć.

Gatunek: Symulator życia na wyspie
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Matrix Media 209 zł


Xenoblade Chronicles 2

Xenoblade Chronicles 2

Seria Xenoblade znana jest z ogromnej skali rozgrywki i nie inaczej jest tutaj, a druga część kronik idzie jeszcze dalej! Jest to fantastyczna gra fabularna, która przez kilkadziesiąt godzin potrafi zapewnić interesującą historię, świetny (ale trochę przekombinowany) system walki oraz mnóstwo przyjemnej eksploracji. System ostrzy sprawi, że będziemy chcieli mieć je wszystkie, a jednocześnie sprawia, że do tej pory nie powstała podobna gra, a Xenoblade Chronicles 2 jest unikalnym doświadczeniem.

Recenzja: Tekst Elana sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: RPG
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: GRYMEL 219,90 zł


ARMS

ARMS

Od czasów niepozornego Wii, Nintendo zawsze dbało o to, by świetnie wykorzystywać sterowanie ruchem w grach. ARMS to bijatyka, która w całości skupia się na tym rozwiązaniu. W grze będziemy sterować wojownikami, posiadającymi specjalne ruchy przypisane do obu ramion. Gracz kontroluje każde z ramion osobno, za pomocą odpowiedniego Joy-Cona. Szeroka gama barwnych i charakternych bohaterów sprawi, że każdy znajdzie kogoś z kim się utożsami i wspólnie podbije każdą arenę.

 

Gatunek: Bijatyka
Ilość Graczy: 1-4
Cena: eShop: 249,80 / Wydanie Fizyczne: allegro 149 zł


Bayonetta 2

Bayonetta 2

Tej wiedźmy nikomu nie trzeba przedstawiać, a jeśli ktoś uchował się pod kamieniem, niech wie, że lepiej nie stanąć jej na drodze. Szalenie dynamiczna gra akcji, która pozwala rozprawiać się z przeciwnikami na wiele kreatywnych sposobów. Gra została dużo lepiej zoptymalizowana względem wersji z Wii U, a wsparcie amiibo, pozwoli na przebranie Bayonetty w kilkoro ulubionych bohaterów z pozostałych popularnych marek Nintendo. To sequel idealny, a w zestawie znajdziemy również kod po pobrania pierwszej części gry z eShopu.

 

Gatunek: Gra Akcji
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 209,80 zł / Wydanie Fizyczne: Perfect Blue 218,99 zł


Captain Toad: Treasure Tracker

Captain Toad: Treasure Tracker

Sympatyczna gra logiczno-platformowa dla każdego – dziecko czy osoba nieobyta z grami spokojnie powinna poradzić sobie z przejściem plansz, a bardziej doświadczony gracz będzie mógł pokusić się o wyzbieranie wszystkich znajdziek i osiągnięcie dodatkowych celów. Mogłaby być jednak trochę dłuższa (lub tańsza), mimo to na graczy czeka piękny kolorowy świat, który nie prowadzi graczy za rękę, a często wymaga wyczucia co zrobić, aby przejść dalej.

 

Gatunek: Platformowa Gra Logiczna
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 169,80 zł / Wydanie Fizyczne: allegro 144,99 zł


Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe

Jeśli wierzyć wynikom sprzedażowym, to niemal co drugi właściciel Nintendo Switch, posiada kopię tej świetnej gry, więc zawsze znajdzie się ktoś do wspólnej zabawy. Gra została przeniesiona z Wii U i dopasiona wszystkimi dodatkami, jakie się do tej pory ukazały. Spora ilość tras przeczących zasadom grawitacji skonsumuje masę naszego czasu, zanim je w pełni opanujemy. Mario Kart 8 Deluxe wygląda świetnie i zgodnie z opiniami krytyków jest to najlepsza część cyklu.

 

Gatunek: Gra Wyścigowa
Ilość Graczy: 1-12
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 189 zł


Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Znane z wymagającego poziomu trudności Donkey Kong Country, pozwolił w Tropical Freeze na nieco luźniejsze podejście do tematu. Oczywiście łatwiejsza rozgrywka to tylko opcja w trybie Frenzy, a pozostali gracze i fani klasyku, ciągle znajdą dla siebie ciężką przeprawę i wyleją z siebie litry potu, zanim dotrą do końca. To ciągle jedna z najlepszych gier platformowych wydanych w ciągu ostatnich kilku lat.

 

 

Gatunek: Gra Platformowa
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: allegro 189 zł


Splatoon 2

Splatoon 2

Kałamarnico-dzieci zwane Inklingami wróciły na Nintendo Switch, by rozlać więcej atramentu i zdobyć więcej terenu w tej kolorowej i chaotycznej strzelance 4 na 4. Splatoon to jedna z najciekawszych nowych marek wydanych na poprzedniej generacji, a kontynuacja z pstryka rozwinęła pozycję na każdej płaszczyźnie. Co prawda wsparcie dla gry się skończyło, a fani wyczekują zapowiedzi kontynuacji, lecz mimo to na serwerach nadal znajdziemy mnóstwo graczy, a i Nintendo ostatnimi czasy, lubi zapowiedzieć okazyjny splatfest.

Gatunek: Strzelanka
Ilość Graczy: 1-8
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Media Markt 199 zł


Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate

Legendarne światy i wojownicy zderzają się w ostatecznym starciu — nowej odsłonie serii Super Smash Bros. na konsolę Nintendo Switch! Nowi wojownicy, tacy jak Inkling z serii Splatoon i Ridley z serii Metroid, debiutują w serii Super Smash Bros. obok każdego zawodnika, który pojawił się w serii Super Smash Bros.! Poza oczywistym rozbudowanym trybem multiplayer, w grze znalazła się świetna kampania dla pojedynczego gracza. Gra ciągle jest wspierana, więc graczy nie zabraknie. W sumie to Smash tu nigdy nie zabraknie graczy.

Gatunek: Bijatyka
Ilość Graczy: 1-8
Cena: eShop: 289,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 219 zł


Mario + Rabbids® Kingdom Battle

Mario + Rabbids® Kingdom Battle

Połączenie, którego nikt się nie spodziewał! Uniwersum Super Mario zderza się z Uniwersum Kórlików i tworzą świetną grę taktyczną. Królestwo Grzybów zostało rozerwane przez tajemniczy wir, który przetransportował Kórliki do niegdyś spokojnego obszaru, rozłupując tę ukochaną krainę. Aby przywrócić porządek w Królestwie, Mario, Luigi, Princess Peach i Yoshi łączą siły z bohaterami Kórlików w podróży przez cztery różne światy.

 

Gatunek: Gra Strategiczna
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 159,90 zł / Wydanie Fizyczne: Ultima 109,90 zł


Hyrule Warriors: Definitive Edition

Hyrule Warriors: Definitive Edition

29 bohaterów pozwoli pokonać całe legiony wrogów, używając potężnych ruchów w stylu Dynasty Warriors, przełączaj się między wieloma ulubionymi przez fanów postaciami, aby ulepszyć swoje strategie. Wydanie na Nintendo Switch łączy wszystkie mapy, postacie i misje zarówno z Hyrule Warriors na Wii U, jak i Hyrule Warriors: Legends na konsole z rodziny Nintendo 3DS, w tym całą oryginalną zawartość premium do pobrania. Dodatkowo dołączono nowe stroje Link i Zelda oparte na The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Gatunek: Gra Akcji (Musou)
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: allegro 179,00 zł


Luigi’s Mansion 3

Luigi's Mansion 3

Luigi wrócił i ku uciesze fanów, nadal jest przerażony. Udaje mu się przybrać odważną minę i przedstawić najlepszą jak dotąd pozycję w serii. Luigi’s Mansion 3 wygląda, gra i brzmi znakomicie, a dodanie trybu współpracy sprawia, że jest jeszcze lepiej. Nowe sposoby rozgrywki odświeżają nieco formułę gry w porównaniu do poprzednich części. Każde piętro jest niczym kolejny świat, a magia Nintendo jest odczuwalna z każdym kolejnym krokiem w nawiedzonym hotelu.

 

Gatunek: Gra Akcji
Ilość Graczy: 1-8
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 185 zł


Pokémon: Let’s Go, Eevee!/Pokémon: Let’s Go, Pikachu!

Pokémon: Let's Go, Eevee!

Pokémon: Let’s Go nie jest typową grą Pokemon; Walka turowa została zamieniona na mechanikę „Go” spopularyzowaną w Pokémon Go. Jednak nostalgiczny i czarujący świat zdobył uznanie krytyków. W tych grach można też grać jednocześnie dwóch graczy, więc możesz wyruszyć w podróż wraz ze swoim przyjacielem! Istnieje głęboki związek między Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go, Eevee! i Pokémon GO, więc fani tej hitowej gry mobilnej znajdą jeszcze więcej przyjemności.

 

Gatunek: RPG
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 187 zł


Kirby Star Allies

Kirby Star Allies

Kirby Star Allies utrzymuje poczucie odprężającej radości, z której słynie seria. Jednak większość krytyków zwracała uwagę na płytką, sztuczną rozgrywkę i uczucie nudy. Fani Kirby i małe dzieci mogą czuć pociąg do tego urzekającego świata, ale inni mogą chcieć przemyśleć zakup. Połącz siły ze znajomymi, aby zwiększyć swoje moce w Kirby Star Allies, kolorowej platformówkowej przygodzie dostępnej tylko na Nintendo Switch! Nawet czterech graczy może razem podróżować przez Dream Land, łącząc umiejętności kopiowania, aby wykonywać spektakularne ruchy specjalne, a nawet tworzyć nowe moce!

Gatunek: Platformówka
Ilość Graczy: 1-4
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Perfect Blue 208,99 zł


Travis Strikes Again: No More Heroes

Travis Strikes Again: No More Heroes

Nie jest to najlepsza produkcja, która wyszła spod dłuta uznanego twórcy SUDA51, ale fani No More Heroes nie powinni jej pominąć. Gra jest dosyć typowym brawlerem przeplatanym z niezbyt udanymi momentami platfromowymi. Jeśli jednak macie zamiar nauczyć się o zawiłościach poszczególnych rodzai ramenu lub obserwować jak Travis przeklina gadającego kota, to może być to jedyna produkcja, która na to pozwoli.

 

 

Gatunek: Gra Akcji
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 129,80 zł / Wydanie Fizyczne: mobisoft 84,90 zł


MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order

Wybierz swój najlepszy zespół bohaterów Marvela z ogromnej obsady, w tym z: Avengers, Strażników Galaktyki, X-Men i nie tylko! Połącz siły z przyjaciółmi, aby zapobiec galaktycznej dewastacji z rąk szalonego kosmicznego tyrana Thanosa i jego bezwzględnych wojowników — Czarnego Zakonu. To prosta naparzanka, która nie zakręci naszym światem, ale tak długo, jak będziemy grać z przyjaciółmi i będziemy fanami uniwersum Stana, tak długo będziemy się dobrze bawić.

 

Gatunek: RPG Akcji
Ilość Graczy: 1-4
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Matrix Media 194,99 zł


Super Mario Maker 2

Super Mario Maker 2

Złam zasady i stwórz poziomy, o których zawsze marzyłeś w Super Mario Maker 2! Mając do dyspozycji wiele nowych narzędzi i funkcji, uwolnij swoją wyobraźnię, tworząc unikalne poziomy, którymi możesz dzielić się ze znajomymi i graczami z całego świata. Tworzenie własnych torów Super Mario jest łatwe i tym razem dwóch graczy może wspólnie budować tory na jednym ekranie. Po prostu wybieraj i umieszczaj kultowe obiekty i wrogów w dowolnym miejscu, wybierając spośród wielu różnych motywów i stylów — w tym nowego stylu Super Mario 3D World!

Gatunek: Platformówka
Ilość Graczy: 1-4
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 189 zł


Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

Rzuć wyzwanie swojemu mózgowi za pomocą szeregu klasycznych i nowych ćwiczeń! Solidny powrót marki do życia, który przedstawia znane wyzwania oraz nowe — w pełni wykorzystujące możliwości Nintendo Switch. Jest to jednak krok w tył w porównaniu z poprzednią odsłoną serii. W czasach darmowych lub kosztujących grosze aplikacji sens sprzedaży za ponad stówkę czegoś, co można nazwać zbiorem minigierek+, jest bardzo dyskusyjny. Jeśli macie 3DS-a, lepiej zaopatrzcie się w poprzednią część.

Recenzja: Tekst Elana sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: Gra Logiczna
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 108 zł / Wydanie Fizyczne: Media Markt 89,99 zł


New Super Mario Bros. U Deluxe

New Super Mario Bros. U Deluxe

Dołącz do Mario, Luigi i reszty ferajny, aby bawić się w trybie dla jednego gracza lub w trybie dla wielu graczy w dowolnym miejscu i czasie! Weź udział w dwóch przyjaznych rodzinie, przewijanych z boku przygodach z maksymalnie trzema przyjaciółmi, próbując ocalić królestwo Grzybów. Zestaw obejmuje nową grę Super Mario Bros.U i trudniejszą, szybszą nową grę Super Luigi U — obie gry zawierają Nabbit i Toadette jako grywalne postacie! New Super Mario Bros. U Deluxe nie jest grą idealną, lecz bardzo solidną. Jeżeli dobrze wspominacie poprzednie odsłony serii, zakochacie się również i w tej. Jeśli nie zetknęliście się do tej pory z żadnym „nowym” Marianem, sięgnijcie po edycję z Nintendo Switch.

Gatunek: Platformówka
Ilość Graczy: 1-4
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Media Markt 199 zł


Yoshi’s Crafted World

Yoshi's Crafted World

Poznaj świat przypominający dioramy, złożony z takich rzeczy, jak pudełka i papierowe kubki, w których każda scena przewijania ma tradycyjną stronę przednią i tylną z różnymi widokami i niespodziankami. Krajobraz zaśmieca wiele niezwykłych przeszkód, a dobrze umieszczone jajko może otworzyć nowe ścieżki! Zmierzając Yoshim do celu, zbadaj każdy zakamarek, aby znaleźć ukryte przedmioty kolekcjonerskie na całej scenie. Możesz nawet dołączyć do znajomego w trybie współpracy dla dwóch graczy, przekazując mu kontroler Joy-Con!

Gatunek: Platformówka
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Matrix Media 215 zł


ASTRAL CHAIN™

ASTRAL CHAIN™

Astral Chain to gra akcji, w której jako członek policyjnego oddziału specjalnego musisz walczyć z tajemniczymi istotami podobnymi do obcych, które najechały świat. Wybierz jedną z dwóch grywalnych postaci — mężczyzny i kobiety. Postać, której nie wybierzesz, pojawi się również jako twój młodszy bliźniak i członek Neuronu — organizacji, która, aby stawić opór najeźdźcom, wyspecjalizowała się w obsłudze specjalnej broni — Legionu. Współpracuj z Legionami i używaj różnych stylów walki, aby walczyć z wrogami oraz użyj tego synergicznego systemu akcji, aby odkrywać tajemnice razem!

Gatunek: RPG Akcji
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: 4console 189 zł


The Legend of Zelda: Link’s Awakening

The Legend of Zelda: Link's Awakening

The Legend of Zelda: Link’s Awakening zostało pięknie przeprojektowane na Nintendo Switch. Wspaniały styl graficzny, który zachęca do ponownego przeżycia tej wyjątkowej i marzycielskiej historii. Styl artystyczny Chibi w Link’s Awakening sprawia, że wyspa Koholint ożyła jak nigdy dotąd. Na wyspie Kohilint jest wiele do odkrycia, zrobienia i zobaczenia. Link’s Awakening to Zelda dla osób w każdym wieku, co czyni ją idealnym punktem wejścia dla nowicjuszy w serii.

 

Gatunek: Gra Przygodowa
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 159 zł


Ring Fit Adventure

Ring Fit Adventure

Eksploruj fantastyczny świat przygód, aby pokonać kulturystycznego smoka i jego sługusów, korzystając przy tym z prawdziwych ćwiczeń! W trybie przygodowym pokonasz wrogów atakami opartymi na ćwiczeniach w świecie rzeczywistym! Gdy będziesz przechodzić przez każdy poziom (i być może wypracujesz sobie siódme poty), zdobędziesz punkty doświadczenia. Pomiędzy walkami możesz napotkać nietypowe metody transportu, takie jak wyrzutnie napędzane przysiadami i nie tylko! Nie ma drugiej gry, która zmusi graczy do ruchu bardziej od Ring Fit Adventure.

Gatunek: Gra Fitness
Ilość Graczy: 1
Cena: Wydanie Fizyczne: Media Expert 338 zł


Tokyo Mirage Sessions ♯FE Encore

Tokyo Mirage Sessions ♯FE Encore

Kiedy nie ścigasz sławy i fortuny w opowieściach pobocznych ani nie odkrywasz Tokio, udaj się do koszmarnych lochów Idolasphere, aby stawić czoła inwazji Mirage. Zmierz się z wrogami w czarujących bitwach turowych, w których będziesz współpracować ze swoim zespołem początkujących grajków, aby pokonać wrogów za pomocą szeregu stylowych i ponadprzeciętnych ruchów! Bardzo przyjemna gra ze wspaniałym klimatem. Ciekawe mechaniki w skali gier Atlusa, artstyle 2D super doszlifowany. Gra zdecydowanie nie bez wad, ale jeżeli była warta mojego czasu w erze, gdzie mój backlog sięga dwucyfrowych ilości, pozytywnie to świadczy o jakości gry.

Recenzja: Tekst Szymbara sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: jRPG
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Perfect Blue 168,99 zł


Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses

Akcja Fire Emblem: Three Houses rozgrywa się na Fódlan, gdzie Kościół Seiros sprawuje wielką władzę nad ziemią i jej mieszkańcami. Jako główny bohater musisz nie tylko walczyć na polu bitwy, ale także swobodnie poruszać swoją postacią i wchodzić w interakcje z innymi postaciami, aby budować relacje i zbierać kluczowe informacje. To nie jest gra na 5 minut, ponieważ zawartości starczy na 150 godzin, duża ilość barwnych bohaterów i historia sprawią, że każda godzina będzie warta poświęcenia.

Gatunek: Taktyczny RPG
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 189 zł


Pokémon Shield/Pokémon Sword

Pokémon Shield

Zostań trenerem pokemonów i wyrusz w nową podróż po nowym regionie Galar! W tej zupełnie nowej przygodzie spotkasz nowe i znajome pokemony, łapiąc, walcząc i wymieniając się stworkami, eksplorując nowe obszary i odkrywając zupełnie nową historię. Deweloper zrobił krok naprzód i wprowadził do gry tak zwane Dzikie Tereny, w których zapomnimy o korytarzach i przemierzymy szereg otwartych terenów w poszukiwaniu nowych kompanów. Oprócz kiesznkowych potworów spotkamy tam również graczy!

Recenzja: Tekst Elana sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: RPG
Ilość Graczy: 1-8
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 188 zł


Fire Emblem Warriors

Fire Emblem Warriors

Niestety nie jest to gra skierowana do każdego, a do ściśle określonego grona. Jedni będą zachwyceni możliwością radosnego siekania wrogów i ogólnie dość lekką formą rozgrywki, niewymagającą główkowania. Inni zachwycą się bogactwem opcji i możliwości ulepszeń, jeszcze inni po kilku godzinach stwierdzą, że gra jest bardzo wtórna i nie mają najmniejszej ochoty na odkrywanie wszystkich jej sekretów, śmiało odstawiając ją na półkę po pokonaniu trybu fabularnego.

 

Gatunek: Musou
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: 4console 94 zł


Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise

Nasiona kiełkują. Korzenie się zagłębiają. Drzewa rosną, pokrywając wszystko w cieniu. Nawet gdy światło pada na ziemię poniżej, korzenie niczym wąsy wirują coraz głębiej w ciemności i historia zaczyna się od nowa. Kop głęboko i odkrywaj zło czające się pod pozornie niewinnym miastem w Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise, tylko na Nintendo Switch. Na graczy czekają dwie sprawy do rozwiązania, ale trzeba będzie wybaczyć grze problemy technicznie, jeśli zdecydujecie się na zakup.

Gatunek: Gra Przygodowa
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 209,80 zł / Wydanie Fizyczne: allegro 99 zł


Paper Mario: The Origami King

Paper Mario: The Origami King

Paper Mario: The Origami King nie stara się być mesjaszem dla spragnionych RPG fanów wąsatego hydraulika. Wprowadzając wiele pomysłowych rozwiązań, stał się grą przygodową, która na pierwszym miejscu stawia kreatywne podejście do rozgrywki. Autorzy przedstawili ciekawą historię o zrozumieniu sensu życia, w której elementy przykryte gęstym humorem sprawią, że z grą dobrze czas spędzą zarówno młodsi, jak i starsi gracze. To kolorowa przygoda, która jest jedną z najmilszych niespodzianek tego lata, jaką mogą sobie sprawić posiadacze Nintendo Switch w tym roku.

Recenzja: Tekst PierreLuca87 sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: Gra Przygodowa
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: gamefinity 159 zł


Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda

Cadence of Hyrule – Crypt of the NecroDancer Featuring The Legend of Zelda

Cadence of Hyrule: Crypt of the NecroDancer featuring The Legend of Zelda jest ciekawym miksem, dwóch wydawałoby się niezbyt dobrze pasujących do siebie typów gier. I chociaż nie jest tak bardzo rouglike’owa jak pierwowzór, od którego zaczerpnęła swoją mechanikę, to może być ciekawym punktem wyjścia dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w grach rytmicznych, pograć z kimś, siedząc na kanapie, czy po prostu – tak jak ja – lubią Zeldę i chcą spróbować nieco innej odsłony serii.

 

Recenzja: Tekst AkiRossa sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: Gra Zręcznościowa
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 100 zł / Wydanie Fizyczne: Perfect Blue 148,99 zł


Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Zbuduj swoją drużynę ratunkową z takich postaci jak Pikachu, Eevee i Charmander i wykonuj misje, aby uratować Pokémony w ciągle zmieniającym się tajemniczym lochu! W grze dowiesz się, jakim Pokémonem jesteś, a jak już się nim staniesz, to poznasz życie Pokémona od środka, rozmawiając, zaprzyjaźniając się i walcząc u boku innych Pokémonów. Później zbudujesz z nimi zespół i wspólnie staniecie do walki, aby uratować świat przed klęskami żywiołowymi.

 

Gatunek: RPG
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Matrix Media 189 zł


Fitness Boxing

Fitness Boxing

Wstań z kanapy i zacznij się ruszać, wykonując zabawne, oparte na boksie ćwiczenia rytmiczne z instrumentalnymi uderzeniami piosenek popularnych artystów. Możesz spersonalizować swoje treningi, wybierając spośród różnych celów fitness. Trenuj na swój sposób, niezależnie od tego, czy jesteś sam, z przyjacielem, w domu, czy w podróży! Teraz możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie na konsoli Nintendo Switch!

 

 

Gatunek: Gra Fitness
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 209,80 zł / Wydanie Fizyczne: allegro 159 zł


Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

Ktoś to w ogóle jeszcze czyta? Hello…? Is this thing on? Am I all alone? Is anyone there? Jeśli tak, to słuchajcie: weźcie to po prostu kupcie, pożyczcie, ukradnijcie z tego sklepu nie dla idiotów, spi­raćcie, zagrajcie w oryginał na emulatorze, cokolwiek. Jeśli „kliknie”, macie przed sobą piękną, co najmniej kilkudziesięciogodzinną przygodę. A jeśli nie, to cóż… przynajmniej spróbowaliście!

 

 

Recenzja: Tekst Elana sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: RPG
Ilość Graczy: 1
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: Perfect Blue 149,99 zł


Super Mario 3D All-Stars

Super Mario 3D All-Stars

Niesamowita kolekcja, która została wydana i usprawniona najmniejszym nakładem sił. Idealna okazja, żeby zapoznać się lub odświeżyć sobie najważniejsze przygody wąsatego hydraulika. Jako kompilacja spełnia swoje zadanie, ale następnym razem Nintendo powinno się bardziej postarać, a nie tylko opierać się na zasadzie dojenia fanów.

 

 

Recenzja: Tekst Rolnika sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: Kolekcja Platformówek
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: NEO 24 208,44 zł


Pikmin 3 Deluxe

Pikmin 3 Deluxe

Pikmin 3 Deluxe jest niesamowitym powiewem świeżości i bardzo trudno znaleźć podobną grę, co czyni ją jeszcze wyjątkową. Czasem w rozgrywkę wkrada się chaos, Pikminy lubią się gdzieś zaciąć, ale mimo tych paru wad, gra się w to wyśmienicie, szczególnie jeżeli mamy jeszcze jednego gracza do pary. Szkoda tylko, że Nintendo kolejny raz wydało pozycję najmniejszym nakładem sił, w dodatku żądając za to pełną cenę. Jeżeli posiadacie Wii U, to powinniście zostać przy tej wersji.

 

Recenzja: Tekst Rolnika sprawdzicie [tutaj]
Gatunek: Gra Strategiczna
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: X-Kom 209 zł


Hyrule Warriors: Age of Calamity

Hyrule Warriors: Age of Calamity

Sto lat przed wydarzeniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild miała miejsce Wielka Katastrofa. Królestwo Hyrule pogrążyło się w ciemności, zniszczone przez złą moc, która na zawsze zmieniła jego oblicze. Podczas gdy The Legend of Zelda: Breath of the Wild porusza temat Wielkiej Katastrofy, fani nigdy nie doświadczyli tego, co wydarzyło się przed tym ogromnym nieszczęściem… aż do teraz. Gracze zostaną przeniesieni do czasów sprzed Wielkiej Katastrofy, biorąc udział w epickich bitwach na tle pamiętnych miejsc w Hyrule, zanim uległy one zniszczeniu. W grze występują znani bohaterzy z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, tacy jak Link i Zelda oraz inne ulubione postaci, między innymi czterech Mistrzów, którymi można grać w serii Hyrule Warriors po raz pierwszy.

Gatunek: Gra Akcji (Musou)
Ilość Graczy: 1-2
Cena: eShop: 249,80 zł / Wydanie Fizyczne: morele 219 zł


*Ceny gier mogą ulec zmianie. We wpisie podane ceny są aktualne na dzień 26 listopada 2020. Każda cena odpowiada nowej kopii gry.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

 1. panczok

  27 listopada, 2020 at 4:10 pm

  Ekhm… kilka tych „ex’ów” jest również dostępna na inne konsole Niny…

 2. PierreLuc87

  27 listopada, 2020 at 6:21 pm

  Taka już charakterystyka gier wydanych od porttendo 🙂

 3. Antari

  27 listopada, 2020 at 6:48 pm

  Soczysty artykuł, dobra robota 🙂 PS. Bayonetta 2 na Wii U miała część 1 na płycie zdaje się, więc wersja na Switcha gdy kiedyś wyłączą wsparcie będzie trochę uboższa 😛

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Recenzje

Więc chodź, pomaluj mój świat...

Po godzinach

Emocje po pokazie opadły i redaktorzy są gotowi, aby podzielić się chłodną i spokojną opinią na temat prezentacji Nintendo.

Nintendo Switch

Koniec pokazów od Nintendo na ten rok! Jesteście zadowoleni z nadchodzącej zimy? Jeśli nie stać was na węgiel, to możecie ogrzać dłonie swoją konsolką,...

Nintendo Switch

Tak zwany hidden gem, który wyrwałem za 18 złotych na ostatniej promocji w Nintendo eShop!

Nintendo Switch

Urocza nowelka debiutanta

Nintendo Switch

Splatsville wita, Splatsville żegna (na chwilę)

 1. Hej! Na oryginalnym sofcie, ale okazało się, że wszystko w porządku. Przypadek sprawił, że akurat kupiłem Nintendogs+Cats i jednocześnie zaktualizowałem…

 2. Sorry, Nintendo, za te errory to najwyżej 70/100, a jak tak będzie dalej, to jeszcze bardziej obniżę!

 3. Gramy codziennie, wpadajcie na Discorda i to wcale nie prawda, że grałem 40 godzin w ciągu pierwszego tygodnia. To było…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem we wrześniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Enclave

Data: 30 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Enclave to trzecioosobowa gra RPG akcji z zaciekłą średniowieczną walką, epicką ścieżką dźwiękową i dwiema oddzielnymi kampaniami fabularnymi, w których gracz walczy dla sił Światła lub Ciemności. Każda frakcja oferuje sześć różnych opcji postaci, takich jak Rycerze, Czarodzieje i Druidzi po stronie Światła lub słudzy Ciemności, tacy jak Berserkowie, Zabójcy i Gobliny. Korzystaj z mieczy, […]

Lemon Cake

Data: 30 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Odbuduj opuszczoną piekarnię i przygotuj wypieki od pola do stołu! Uprawiaj świeże składniki w szklarni, gotuj ciasta i słodycze w kuchni i podawaj wypieki głodnym klientom we własnym sklepie!

Midnight Fight Express

Data: 30 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Przedzieraj się przez miasto w brutalnej grze, która łączy starą szkołę awanturników i szybką walkę w ruchu. Walcz na wielu różnych, ręcznie wykonanych poziomach, pieszo lub różnymi pojazdami. Używaj różnych broni, otoczenia i nie tylko, aby przedzierać się przez stosy wrogów na swojej drodze do zwycięstwa. Zaczniesz uderzać w kilka chwil, ale będziesz musiał opanować […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowa fala oznacza, 2 nowe turnieje, co daje nam po 4 trasy na każde, więc w sumie 8 powodów, aby wrócić do zabawy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Trzy nowe gry z SEGA Genesis trafiają do Nintendo Switch Online + Expansion Pack oraz przepustka Octopass dla Splatoon 2.

Nintendo Switch

Jeśli w żyłach zamiast krwi płynie wam benzyna, a od zapachu fiołków, wolicie swąd palonej gumy, to szykujcie się na wyścig!