Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Story of Seasons: A Wonderful Life

Date: 30 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Twoje nowe życie zaczyna się w Zapomnianej Dolinie, spokojnej społeczności, w której kiedyś twój ojciec i jego przyjaciel Takakura marzyli o prowadzeniu farmy. Zaprzyjaźniając się z mieszkańcami doliny i wypełniając dziedzictwo ojca, będziesz wieść beztroskie życie na farmie, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. W miarę upływu pór roku znajdziesz swojego partnera na całe życie, razem wychowujecie dziecko i patrzycie, jak dorastają na waszych oczach. Po zakończeniu każdego dnia pracy na farmie możesz łowić ryby, szukać starożytnych skarbów w lokalnych wykopaliskach lub rozmawiać ze znajomymi w mieście, aby stworzyć cenne wspomnienia. A kiedy miną lata, Twoje dziecko będzie na tyle duże, że samo wybierze zawód… Czy odziedziczy gospodarstwo? A może odnajdą swoje powołanie gdzie indziej? Tylko czas powie. Ta remake ukochanego klasyka zawiera wiele nowych wydarzeń, ulepszone festiwale, więcej przepisów kulinarnych i róg obfitości nigdy wcześniej niewidzianych upraw. Szukasz więcej atrakcji na farmie? Rób zdjęcia swojej rodzinie za pomocą nowej funkcji aparatu, ubieraj się w swoje ulubione stroje lub pomagaj współmieszkańcom w spełnianiu ich próśb. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza przygoda w STORY OF SEASONS, czy też wracasz do Zapomnianej Doliny, czeka na Ciebie wspaniałe życie.

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Date: 30 kwietnia, 2023Time: 3:30 am – 9:30 amhttps://www.konami.com/games/event/igc2023/ShowcaseKonami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Date: 12 maja, 2023Time: 12:00 am – 12:00 amCena: TBA (eShop)Premiera W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Date: 8 czerwca, 2023Time: 9:00 pmLink do transmisjiShowcasePo raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też