Dragon Quest Monsters: The Dark Prince z krótkim pokazem rozgrywki

Niespełna miesiąc dzieli nas od ekskluzywnej premiery nowej części Dragon Quest Monsters na Nintendo Switch

Jesteśmy na ostatniej prostej do premiery Dragon Quest Monsters: The Dark Prince. Zanim jednak gra zadebiutuje, możemy liczyć na ostatnie materiały prezentujące grę. Tym razem Square Enix podzieliło się filmem, w którym pokazali kluczowe elementy rozgrywki w ruchu.

Wyrusz w podróż do fantastycznego świata w poszukiwaniu zemsty w grze Dragon Quest Monsters: The Dark Prince.

Psaro jest przeklęty i nie jest w stanie skrzywdzić niczego krwią potwora. Teraz musi zostać Pogromcą Potworów, aby stworzyć armię do bitwy.

Polowanie na potwory wysokiej rangi poprowadzi Psaro przez stale zmieniające się pory roku w Nadirii i jej wyjątkowe środowiska, z rzekami bulgoczącej lawy, tajemniczymi starożytnymi ruinami i strzelistymi wieżami z ciasta. Po drodze Psaro spotyka życzliwą elfkę Rose, która dołącza do jego przygody w poszukiwaniu coraz silniejszych potworów.

Kluczem do sukcesu Psaro jest synteza: umiejętność połączenia dwóch potworów i stworzenia silniejszego potomstwa. Każde nowe dzieło przybliża Psaro o krok do celu, jakim jest zostanie Panem Potworów.

Dragon Quest Monsters: The Dark Prince debiutuje 1 grudnia wyłącznie na Nintendo Switch. Do sprzedaży trafią zarówno wersje fizyczne, jak i cyfrowe za pośrednictwem Nintendo eShop.

Więcej o grze możecie przeczytać tutaj i tutaj.

2 komentarze

Dodaj komentarz